Květy na vodě

Shemaine O'Hearnová je zasnoubená s markýzem a budoucnost jí slibuje samé štěstí. Jako mávnutím kouzelného proutku se ale její život radikálně změní. Je křivě nařčena z krádeže, odsouzena a v poutech odvezena s trestanci do kolonií. V dražbě ji získá Gage Thornton, který hledá chůvu pro svého malého syna. Brzy mezi nimi vzklíčí láska, ale ohrozit ji může nejen Shemainina minulost, ale i strašlivé pomluvy, které Gagea pronásledují – totiž že zabil svoji předchozí ženu…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/247773/kvety-na-vode-EBn-247773.jpg 4.2238
Vydáno, Ikar (ČR), Euromedia

Petals On The River, 1997

Kniha Květy na vodě

pip11

Příjemná a milá oddychová kniha, ve které bylo napětí i romantika.

meredith6677

Tak tato kniha mě velice bavila od počátku. Bylo to opět něco zcela jiného oproti ostatním knihám K.E.Woodiwissové a z luxusních sídel plné dostatků všeho jsme se přesunuli do poměrně chudých poměrů. Velice se mi tato změna líbila. Tentokrát byly postavy sympatické obě dvě od prvních stránek a o to rychleji pak příběh plynul. Navíc jsem byla ráda za opětovné setkání s Ruarkem a jeho sourozenci, i když na chvíli, a také mi došlo při čtení, že nejdříve vznikla tato kniha a teprve poté Leopard a orchidej. :) Krásně odvyprávěný příběh a velice se mi líbil vztah Shemaine, Gage a malého Andrewa. Chlapec byl příjemným zpestřením knihy. :) Za mě rozhodně tato kniha dostává opět 5 hvězdiček.

saez
27.08.2018

Taková přeslazená slátanina. Nic dalšího si od autorky nepřečtu. Ale na oddech dobré.

ivousekk
11.01.2018

Naprosto nenáročné, oddychové a předvídatelné čtení s klasickou ústřední dvojicí. Ona úžasná, taková kombinace topmodelky, Matky Terezy a michelinského kuchaře. On to samé v mužském provedení. A potom co odolají všem nástrahám (= pozabíjí všechny nepřátele) budou šťastně žít až do smrti :)
Z čeho jsem měla záchvaty smíchu byly věty jako: "Oči mu sklouzly dolů ze smetanově bílých ramenou ... a odhalil něžně růžovou pleť." " v očích mu temně hořelo a Shemaine si s palčivou intenzitou uvědomila.." "shlédl na ni úkosem dolů" A že jich bylo.. :D
Co mi naopak přišlo dost nepravděpodobné bylo, že bohatá, urozená anglická lady (či lord) cestuje sama bez služebnictva přes půl zeměkoule a klidně bydlí v hodinovém hotelu a jako služebnou používá místní prostitutku - to jako fakt?
Jestli má autorka další knihy podobně vychytané, tak se jim raději obloukem vyhnu :)

LilianaFalcon
05.11.2017

Pro me nejlepsi kniha autorky :-) Ani jednomu z hlavnich hrdinu se neda nic vycitat. Vzhledem k situaci, ve ktere se ocitli...
Jako vzdy spousta intrik, hlupaku a krivd, ale stalo to za to... I ta zaverecna cast :-D To jsem se docela bavila, kdyz tam napred naklusal pan hrabe a pak Shemainina rodina s markyzem :-D

miruska1
24.09.2017

začiatok pribehu sa rozvijal trochu pomalšie ale asi tak v polovici knihy to nabralo obratky. je fakt že niektore sceny su trochu nerealne ale mne osobne to vobec nevadi. U knihy odpočivam a neoverujem fakta. Za mňa skvely pribeh.......

DUNIKO
22.07.2017

Od této spisovatelky jsem četla dvě knížky tato je třetí.Nebyla špatná,místy zbytečně zdlouhavá,trochu moc mrtvol ale jinak to šlo.Připomínala mi NOC V RÁJI od CANDICI PROCTOR.

16.07.2017

Na začátku mě mátlo množství postav,po zatčení už to celkem šlo. Jediné co bylo dost úsměvné byl fakt,že bohatá dcerka umí vařit, uklízet, prát... Odpočinkové čtení s jasným koncem,dobře napsané, pokud se mi pod ruku dostane i další kniha od autorky určité si jí přečtu.