1259 1259 komentáře u knih

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

V tohle jsem doufala. Zamotaný děj, různé příhody, vraždy a potom št'astný konec v podobě Larisi a Derena spolu už na vždy.

02.03.2015 4 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Začátek byl trochu děsiví, ale konec mě mile překvapil. Sydney a Adrian spolu konečně to na co jsem čekala dvě předchozí knížky.

02.03.2015 4 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Jako vždy skvělí příběh. Jsem šťastna, jak to dopadlo se Soňou, ale sklamaná, jak to dopadlo mezi Sydney a Adrianem. Doufam , ze se na konec dají dohromady.

24.02.2015 4 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Zase velmi dobrá kniha. Děj byl dobrý, ale smutný. Je mi líto, jak to dopadlo s Kalonem a Nyx, ale co se dá dělat.

17.02.2015 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Jako vždy výborná knížka. Nemůžu si jí vynachválit. Úžasný děj a Sydney v roli ochránce je úžasná.

15.02.2015

Sabat Sabat Blanka Jehlíková

Opravdu dobrý děj a záhady. Škoda, že něco takového neexistuje doopravdy.

15.02.2015 3 z 5

Čarodějka Čarodějka Blanka Jehlíková

Velmi mě uchvátla tahle její kniha a těším se, až si přečtu další díl. Tolik záhad a vzrušení od české spisovatelky jsem nečekala.

05.02.2015 3 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Děj byl dobrý. Docela mě mrzí jak to skončilo, žádný šťastný konec se nekonal. Ale těším se na další příběhy od tady těch autorek.

22.01.2015 4 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Jsem ráda, že to Janie s Cabelem vydrželi i navzdory potížím.

20.01.2015 2 z 5

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Janie má čím dál více zapletený život. Těším se na další díl.

20.01.2015 2 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Zajímaví příběh a dění. Docela se těším i na další díly.

16.01.2015 2 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Jsem uchvácena tady tím příběhem. Rose a Dimitrij zase spolu a doufám že napořád. Sice je mi líto trochu Adriana, ale lásce neporučíš. Rose s Dimitrijem se skvěle doplňují.

13.01.2015 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Musím říct, že je to další její knížka, která mě velmi potěšila. Ze začátku sice nebyla nic moc, ale ke konci jsem byla ráda, že jsem jí četla a těším se, až vyjde druhý díl a konečně se dozvím, co se stalo dál.

12.01.2015 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Jsem ráda, jak to dopadlo s Dimitrijem. A doufám, že se z toho obvinění Rose nějak dostane.

12.01.2015 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Jsem ráda že se Rose nic nestalo. A doufám že vše dobře dopadne s Dimitrijem a jejich vztahem.

06.01.2015 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Je hrozné, když do toho Rose s Dimitrijem konečně praští, a z Dimitrije stane se Strigoj.

02.01.2015 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Tenhle díl byl pro mě takovou menší předehrou, k dalším dílům. Škoda jen, že to s Masonem dopadlo tak špatně.

02.01.2015 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Jsem unešena z další její knížky. Moc se těším na další příběh Rose a Dimitrijem

23.12.2014 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

Nemám slov. Jsem šťastná že to dobře skončilo, ale ráda bych četla další část. Škoda že už jiná část není.

23.12.2014 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Je neuvěřitelné co se pořád děje Georgině a Sethovi. Strašně se těším až dočtu tu poslední Sukubu.

18.12.2014 5 z 5