123.Iveetka 123.Iveetka komentáře u knih

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Ze začátku jsem byla z knihy nadšená, začetla jsem se a chtěla vědět, co bude dál. Ale pak to bylo pořád to samé do kolečka. Zápletka nic moc a erotické scény na jedno brdo.

11.08.2015 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Skvělá víkendová oddychovka, velice zábavná a čtivá. :)

11.08.2015 4 z 5

Šok Šok Robin Cook

Kniha se mi líbila, opravdu jsem často byla v šoku. Mělo to spád a pořád se něco dělo, nenašla jsem žádnou nudnou pasáž.

14.04.2015 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Bohužel dávám jen 3 hvězdy. Děj se hrozně táhl, postavy nijaké, zápletka to trochu oživila, ale stejně celkově nic moc. Chybí tam tomu TO něco, co jsem si zamilovala na sérii Božský.

09.03.2015 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Kniha se mi moc líbila, pohled Holdera byl docela zajímavý a i důležitý pro pochopení jeho chování v některých pasážích v prvním díle. Také se mi líbilo, že autorka nepřepisovala všechno z prvního dílu, ale vytáhla ty důležité a krásné úseky, a ještě naopak něco nového přidala. Někdy jsem se zasmála a snad i více často jsem byla upřímně dojata. Prostě super!

03.03.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Taková nenáročná erotická oddychovka, žádná výrazná zápletka. Děj není nudný, ale je hodně vážný. Postava Evy mi občas lezla krkem, ale to se tak někdy stane. :D Možná jsem čekala něco lepšího.

25.02.2015 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

První půlku knihy jsem se náramně bavila, smála jsem si dokonce i nahlas, ale druhá půlka knihy byla spíš pochmurná a zápletka byla taková zvláštní, čekala jsem trochu něco víc.

02.01.2015 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Slabší pokračování Nabíječe, méně vtipných scén a více chvil vážnějších, nicméně to nebylo nijak hrozné, čtení na odpoledne jak vyšité. Někdy bych dala hlavní postavě facku, aby se probrala, ale nakonec to skončilo všechno dobře. :)

29.12.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Nečetla jsem bastarda a rovnou se vrhla na cizince a nevadilo mi to. Knížka se mi líbila, zápletka sice nic moc, ale shrnutím pohodová oddychovka :)

02.12.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Dobrá oddychovka na víkendové odpoledne. Nic náročného, dobře se četla, měla spád.

24.11.2014 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Moc se mi líbil ten mužský pohled, kniha mě bavila. Konec je sice předvídatelny, ale stejně, prostě super oddechovka :)

04.11.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super knížka, která mě strašně bavila a jsem zvědavá na druhý díl. :)

29.10.2014 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Taková normální oddychovka, která ani nepřekvapí, ani nenadchne, ale ani nijak zvlášť neurazí :)

29.10.2014 3 z 5

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Napínavý román z lékařského prostředí, místy trochu přitažený za vlasy, ale jinak pěkné čtení. V čem je háček, jsem odhalila už v půlce knihy, ale až konec s vysvětlením proč mě uspokojil. :-)

16.07.2017 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha má spád, což se mi líbilo, stále se něco dělo. Originální zápletka, vtip, láska, napětí. Akorát jsem ke konci knihy začínala být alergická na jednu větu, která se tam opakovala velmi často :D Ale jinak určitě parádní oddychovka :)

06.11.2014 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Nejdřív jsem si říkala, že je to takový ten klasický románeček pro holky, ale pak jsem se začetla a líbilo se mi. Hezky se to četlo, i když byl konec předvídatelný. :)

29.10.2014 5 z 5