Vzdorující královna

Vzdorující královna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470255/bmid_vzdorujici-kralovna-lPp-470255.jpeg 4 743 116

Mount Trilogy série

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Defiant Queen , 2017

martina1797
28.08.2021 5 z 5

Druhý díl mě bavil víc než první. Rozhodně se těším na pokračování. Autorka má ve zvyku psát napínavé konce...

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Společné chvilky Mounta a Keiry byly vtipné a žhavé...její vzdorovitost tomu příběhu dodává hodně šťávy..navíc tady Mount trošku vůči Keiře vyměknul,takže se nechová jak hovado,tak moc no a ten konec do pr**** :D

0197
21.08.2021 5 z 5

Na začátku dostanee pár kapitol z Mountovi minulosti a to bylo teda něco. Pak se pokračuje přesně tam, kde skončil první díl. Bylo to stále čtivé, napínavé a vášnivé. Oba hlavní hrdinové mě neskutečně bavili. Tu chemii a dynamiku, kterou autorka mezi nimi vytvořila. Top.

Keira se nebála postavit muži, z kterého měli nahnáno všichni ve městě. Mount zase už neměl všechno tak úplně pod kontrolou. Točilo se to více okolo jejich vztahu.

Nejvíc se mi líbil jejich výlet do Dublinu, to bylo skvělý. Od doby co mám trilogii přečtenou, jsem se k této části párkrát vrátila. Za mě nejlepší část celé série.

Žádné zbytečné popisy ani odbočky, autorka šla rovnou na věc. Někdy by sice mohla něco rozvést, ale budiž.

Upřímně trochu mě zarazilo, že v celé sérii nikde nebyl zmíněn jejich věk. Tady se na začátku dalo vypočítat kolik bylo přesně Mountovi, ale co se týká Keiry, tak tu máme v prvním díle poznámku, že je tu skoro 30 let, což jsem při prvním čtení přehlídla a přišla na to až při rereadingu, ale konkrétní číslo nikde. Ale tak aspoň vím přibližně.

Poslední kapitola byla o infarkt, chce to mít u sebe poslední díl.

Laf
01.08.2021 5 z 5

Opět super pokračování, do kterého jsem se hned začetla. Děj se dobře vyvíjí a je pořád na co se těšit. Ale zase zůstal otevřený konec, takže huráá na pokračování :)

luccys194
30.07.2021 4 z 5

Tenhle díl mě bavil podstatně víc než ten předchozí, konečně se tam začalo něco zajímavého dít. Nenechá člověka se odtrhnout... uvidíme, co ukáže poslední díl.

NikolaSkop
30.07.2021 4 z 5

Nooo rekla bych ze me toto pokracovani bavilo o neco vic. :) Jen je kniha takova hodne serizla. Vsechno je hned vyresene a hlavne vsechno az podivne snadno klape. Co me ale tesi je ze kniha se cte prijemne a jsem schopna ji zhltnout behem par hodin. :) No nic uvidim co bude v poslednim dile teto triologie. :) JDU NATO! :D :)

Nuttelka
25.07.2021 3 z 5

Tak já nevím... asi nejsem v tom správném rozpoložení, abych z děje byla paf, ani mi to nepřijde nijak originální. Lachlan se chová většinou jak totální magor, stejně víme, jak to dopadne, přes nějaké zádrhely si vyznají nehynoucí lásku až za hrob :-) Třetí díl si přečtu už jen z důvodu, abych věděla, jak to dopadne, jaké překážky ještě budou muset zdolat a zvládnout, aby měli svůj "happy end" :-)
Takže pro mě tento díl takový průměr, neurazí - nenadchne... bohužel.

Knihomolka97
19.07.2021 5 z 5

Jízda pokračuje. Je to úžasný. Miluju to!
Tentokrát už nechyběla i mírná romantika, ale jinak příběh vůbec neubral na tempu a bylo to stále neuvěřitelně žhavé. :P

Jsem ráda, že v druhém díle už dostal Mount více prostoru ve vyprávění, jeho myšlenky mě bavily. Dozvěděla jsem se také nějaké střípky z jeho minulosti a proč je takový, jaký je.
Na konci jsem prožila opět mírný šok a hned vrhla se na závěrečný díl.

ElikaS
16.07.2021 4 z 5

Musím uznat, že mě to baví! Dějově ta knížka není žádný velký zázrak, ono teda obecně to není literární skvost. Ale fakt je chytlavá, nejde se o ní odtrhnout a hltáte stránku za stránku a najednou je konec. Navíc ještě takový konec, kdy si říkáte "A kde je jako pokračování? Už vyšel další díl?"
Druhý díl pokračuje, přesně tam, kde první skončil. Jak už jsem říkala, zápletka není nijak složitá a autorka to zbytečně nekomplikuje a jde přímočaře na věc. Díky tomu je knížka tak moc čtivá.
V některých komentářích jsem četla, že Lachlan je na zabití, ale ona tedy Keira taky není žádná výhra a občas mi lezla na nervy. I tak ale mezi sebou mají obě postavy skvělou chemii a dohromady mě baví.

lihate
15.07.2021 5 z 5

"On si bere. Já se bráním.
On vyhrožuje. Já vzdoruju.
On provokuje. Já se hádám."

Ja se z těch konců snad pominu! Panebože! Proč? Zase se celá kniha tak lehce četla, že je za večer přečtená a nedokážu vydržet s dalším dílem do zítra. Keira je nejvíc! Miluju jak dokáže být samostatná, vzpurná, bojovná a za každou cenu chce být svobodná, neovládaná a nemanipulovatelná. Lachlan je většinu knihy stále na zabití. Leze mi na nervy jeho dominantnost, panovačnost, tvrdohlavost a surovost, o které ovšem nemá ani páru. Když se ke konci na výletě ukáže v jiným světle, je mi jasný, že se do něho nejde nezamilovat. Jen doufám, že mu to vydrží i na doma.

„Tohle není nová hra. Oba víme, že mě dokážeš přimět, abych tě chtěla, a nebude to znamenat nic než to, že tu hru umíš hrát líp než já.“

"První krok závislosti: přiznat si, že máte problém.
Kašlu na to. Jsem v pohodě."

Zomy
14.07.2021 3 z 5

Pro mě je to rozhodně čtivější než předchozí díl. Možná proto, že Mount konečně ukázal nějaké city, možná prostě proto, že je léto a léto snese opravdu hodně :-)

Autorka dokazuje, že je dobrá vypravěčka, obzvlášť na začátku knihy. Jen ta dějovost jí zkrátka chybí, tak v půlce už se to hodně opakovalo a já se začala nudit.

Stále jsem přesvědčená o tom, že kdyby se z trilogie stal jeden román, knize by to jedině prospělo. Tyhle otevřené konce jsou uměle vykonstruované a ničemu neprospívaj (problém navrátivšího manžela byl za dvě stránky vyřešen).

Lofda
14.07.2021 3 z 5

Pořád prima čtení, ale nějak se mi zdá, že.. já nevím, začíná to ztrácet šťávu?? No, neházím flintu do žita, jdu rovnou na další díl. Přeci jen to skončilo tak, že musím ;-)

petulkapeta
10.07.2021 4 z 5

„Člověk nikdy neví. Jsme Irové. Věříme v osud. Ten pravý si tě najde,
a až zjistí, co v tobě má, nenechá tě odejít.“
Tak to bych rekla,že vystihuje tento díl..

oresvo
09.07.2021 5 z 5

2. Díl byl taky super. Celá ta série se mi líbila. Mount byl čím dál větší klaďas. Ona se rychle vžila do role královny. Každá knížka nabídne jisté překvapení.

renulkam
05.07.2021 2 z 5

(SPOILER) Dočetla jsem celou sérii, první knížka mě chytla a těšila jsem se na další díly, ale dočkala jsem se zklamání. Pořád jsem si říkala, že se dockam vysvětlení proč byl Mount Kierou, tak posedlý. Čekala jsem, něco hlubšího než jen dobrý sex na plese na který nemohl zapomenout. A Kiera mě už nebavila, po druhé knížce jsem se do čtení te třetí musela nutit.

Dellphi
03.07.2021 3 z 5

(SPOILER) Zatímco první díl mě úplně nadchnul, tady jsem se až tak nebavila. Možná je to tím, že mezi prvním a druhým dílem byla velká prodleva a já jsem se ze začátku úplně nechytala… I tak se ale čte velmi dobře, hlavní hrdinové si k sobě postupně nachází cestu (i mimo sex), ale hlavní náplní jsou tu právě ty erotické scény. Ty jsou sice dobře popsané, ale i tak mi tu už něco chybělo. Myslela jsem, že příběh okolo bývalého manžela bude trochu více rozepsán a bude to mít hlubší smysl, ale nestalo se…. Na druhou stranu příběh a postupné poznávání Lachlana stojí za to a autorka umí udržet pozornost čtenáře, takže nudit se nebudete.

S četbou jsem čekala schválně na to až vyjde i třetí díl, takže jdu na to a doufám, že se to zase trochu rozjede.

TerezaMondeková
01.07.2021 5 z 5

Bomba! Úžasné pokračování. Opět... nedokázala jsem se odtrhnout. Líbí se mi, že je druhý díl delší, obsáhlejší. Děje se tam toho víc. Není to jenom o sexu a vzdoru jako v předešlém díle, ale o jejich vzájemném sbližování. Pomalu začínají chápat, co k obě vlastně cítí.
Lachlan pomalu začíná chápat, jak se k ní má chovat, jak jí dát najevo, že je pro něj výjimečná, jiná. Začíná si uvědomovat, co k ní cítí, ale zároveň se to snaží popřít. Ale taky je zmatený, probouzí se v něm city, o kterých si myslel, že jich není schopen. On je přeci ten nemilosrdný, bezcitný, krutý, brutální Lachlan Mount... on by přeci nemohl být schopen takových citů jako je láska!
Jsem ráda, že začátek knihy byl takový. Konečně se pomalu dozvídáme něco o hlavním hrdinovi. Taky jsem byla naprosto v šoku, když se hlavní hrdinka dozvěděla plán, který na ni Lachlan přichystal. Byla jsem v šoku, když se objevila pravda o nejlepší kamarádce hlavní hrdinky. Jsem vděčná za to, že i tenhle díl se vypráví z pohledů obou hlavních hrdinů. Vyprávěné z pohledů Lachlana je tentokrát častější, delší. Erotické scény byly i v tomhle díle skvěle vymyšlené, dobře popsané a hodně pikantní. A na konci knihy... autorka prost má talent čtenáře naprosto šokovat! Tohle jsem opravdu nečekala!

knihomolka78
01.07.2021 4 z 5

Konečně jsem se dočkala druhého dílu. Nesnáším, když musím čekat, než vyjde další díl a to ještě po takovém konci, jaký nám autorka v prvním díle přichystala. Teda, ne že by tomu v tomhle díle bylo jinak, ale aspoň na něj nemusím čekat...
Tenhle díl byl lepší, než první, kromě sexu se zda začíná budovat i vztah, což je pozitivní. Lachlan je hajzlík, ale při postupném odkrývání minulosti a po výletě do Dublinu začínám mít toho parchanta ráda. Je pěkné, a zároveň trochu komické pozorovat, jak se jeho osobnost mění a je zmatený, že existuje něco, nad čím nemá kontrolu. Keiřin vzdor a Lachlanova proměna mě prostě baví. Určitě stojí za přečtení. Těším se na další díl.

Knihajeradost
29.06.2021 5 z 5

Tohle je tak nádherně čtivý příběh plný erotiky, dominance. Obzvlášť, když si Lachlan uvědomí, že Keira už není jen jeho hračka nebo pouhá splátka dluhu, která by mohla rychle omrzet. Je něco mnohem víc a to je asi děsí oba. Konec knihy je stejně napínavý, jako první díl, takže doporučuji mít po ruce i poslední třetí díl.

Šárka88
29.06.2021 5 z 5

Druhý díl mě opět nezklamal, i když je to stále pořad dokola, příkazy a sex , sex a příkazy. Myslím, že Mount začíná chápat, co žena taky potřebuje a ne jen šu..... od rána do večera. Začíná k ni cítit lásku a ne jen Keiru, jako kus hovězího dobytka. Jdu na třetí díl.