Vzdorující královna

Vzdorující královna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470255/bmid_vzdorujici-kralovna-lPp-470255.jpeg 4 743 116

Mount Trilogy série

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Defiant Queen , 2017

Petra38
28.06.2021 5 z 5

Ackoliv bych byla schopna děj vypovědět jedním delším souvětím, tak to bylo super. Ta dynamika mezi Keirou a Mountem je tak skvěle napsaná,že na to už netřeba více slov. Jako že ji vetšinu přečtu před spaním a zbytek dorazim teď před budíkem,mě fakt nenapadlo. Trilogie má prostě ten nejlepší náboj a nutně to potřebujete přečist. Hurá na Království....

Blanka29
24.06.2021 3 z 5

Musim rict, ze druhy dil byl o trosku lepsi nez prvni. Mozna to bylo i tim, ze tam nebylo tolik sexu :) Take se mi libila vsuvka do minulosti, ktera dala nahlednout do "detstvi" hlavniho hrdiny....

milst
21.06.2021 5 z 5

Druhý díl ještě lepší než první, nevím jak vydržím do středy a to jsem přečetla obě knihy naráz. :)

johana3160
17.06.2021 3 z 5

Ctive, ale ne prekvapive.

Mája873
16.06.2021 4 z 5

Druhý díl jsem opět přečetla jedním dechem, asi mě k tomu nutil i předchozí otevřený konec, za což jsem se při poslední stránce proklínala, protože knížka má jen tak málo stránek. Těším se na závěrečný díl.

Janík511
12.06.2021 5 z 5

Knihu jsem si užila. Autorka je dobrá vypravěčka a nemusí příběh okořenit vulgarismy jako Swift. Fandím Lachlanovi, nakonec z něj bude dobrý partner pro život. Jedno vím určitě, chci si přečíst poslední díl.

Jita160
29.05.2021 5 z 5

No páni,tak tomu říkám čtivý, vzrušující a úžasný erotický příběh.
Po pravdě vrahy,násilníky a arogantní hajzliky moc v lásce nemám,ale Lachlana zbožňuji a hlavně tu jeho proměnu s kterou bojuje proti svoji vůli.
Keiru obdivuji za její vzdor , tvrdohlavost a nebojácnost ,která ji jak doufám dovede ke šťastnému konci.
Rozhodně doporučuji,je to pecka která vás nenechá vydechnout dokud ji nedočtete.
...proč ,když je příběh konečně tak úžasný a fascinujici musí být tak směšné krátký???

Toledo
19.05.2021 5 z 5

Hned po konci úvodního dílu jsem musela skočit na další a opět to bylo parádní čtení. Líbí se mi, ze dej ubývá, nejsou tam žádné přehnaně natahovane pasáže a celkově mě to opět moc bavilo. Konec zas napínavý, takže se jdu rovnou vrhnout na finále.

MAU256
18.05.2021 5 z 5

Do prvního dílu z trilogie jsem se musela malinko zakousnout do čtení, protože to je zase trošičku jiný styl psaní. Ale nemohla jsem se dočkat pokračování tohoto druhého dílu. Keira a Lachlan jsou pro sebe stvořeni, ale ani jeden z nich nějak nechce ustoupit. Poslední část knihy mě úplně dostala, teď už jen aby vyšel poslední díl. Měla jsem počkat, až budou na trhu všechny díly, protože teď se už nemůžu dočkat poslední části trilogie, abych zjistila, jak to s nimi nakonec dopadne. Knížku doporučuji, i když je to trošku jiné čtení.

Starlet
16.05.2021 4 z 5

4,5/5
Nečekala jsem, že mě tato série natolik chytne, ale čte se to opravdu samo.

Druhý díl navazuje okamžitě na první a my se tam můžeme opět ponořit do světa mafie a sexu. Tento díl mi přišel o krapánek lepší než první, přeci jenom se tu začínáme věnovat více tomu budování vztahu, než jen samotnému sexu.
Jsem strašně ráda, že autorka dala pravidelnější pohledy z Lachlanovi strany a ne jenom pár kapitolek.

Lehký styl psaní vás nabádá, aby jste četli a četli stále dál, až se načapáte, že se nad příběh začíná čím dál častěji culit. Já se culila jak měsíček na hnoji skoro celou knihu.
Čte se to opravdu velice rychle a najednou je konec a ten konec mě opravdu dostal, potřebuji okamžitě poslední, ještě že vychází za nedlouho.

Miška935
16.05.2021 5 z 5

Tohle bylo daleko lepší, než první díl. Daleko lepší příběh, než v prvním díle. Jedním slovem wow, už teď se těším na poslední knihu. :)

ciaram
12.05.2021 4 z 5

Myslela jsem si, že po prvním dílu, který mě bohužel moc neoslovil, že druhému nedám šanci. A ono ejhle. Stačí deštivý den, volné odpoledne a překvapení je na světě. Jednání postav už je pro mě uchopitelnější než v předchozí části. Dozvíme se něco málo z Lachlanovy minulosti, ale už to zaplať bůh není tak povrchní. Do třetího dílu půjdu už určitě.

ZapisnikTerky
06.05.2021 4 z 5

Pokračování nám jeden cliffhanger vysvětlilo a další dalo. Jednohubka na jeden (delší) večer a já už se těším na další díl. Víc v mojí recenzi.

happy19
02.05.2021 5 z 5

Jako vzdorovala jsem se zamilovat
...asi tak 5 minut♡
Ale jak víme bylo to nemilosrdné...hlavně ten konec že?
Libová série♤♧

„Nenávidět je někdy větší rozkoš než milovat."

Pedruska01
29.04.2021 5 z 5

Sakra práce! Na tohle jsem se těšila, protože prostě po prvním díle je akutní nutnost získat pokračování. Stejně jako předešlý díl se to četlo skvěle, hrozně rychle stránky mizely, až škoda, vzhledem k jejich zase nízkému počtu. Skvělý styl, tempo, čtivost a proboha zas to dění, které čtenáře rozseká. Vzhledem k tomu, že tohle je stále parádní šílenost, autorka si mě získala, neskutečně. Tady prostě není o čem.
Hlavní hrdinka Keira v mé již získané oblíbenosti pokračovala. Stále to byla osoba, která dokázala vzdorovat a postavit se tomu chlápkovi, co ovládá kde co a kde koho. Dokázala jsem s ní cítit a někdy jsem si připadala stejně jako ona. Balancovala jsem na hraně, kde se člověk buď brání nebo nechá strhnout. Tolikrát. Nebylo to příjemné. Snažila jsem ji pochopit v některých věcech, ale upřímně mi to šlo těžce. Bylo to tak zmatečné a protichůdné. Nenávidí, ale chce. Sakra. Mohla by si holka rozmyslet, co vlastně. Tahle jsme z toho mimo obě. :D Rozhodně byly chvíle, kdybych se prala zuby nehty. Ale bavila mě a měla jsem ji ráda.
Hlavní hrdina Mount, momenty zas zkomoleně "Lachtan" - to jméno je fakt děs, ani tentokrát nebyl moc štědrý na informace. Křivdila bych mu, kdybych tvrdila, že nic nevíme, naopak, něco jsme se o něm přeci jenom dozvěděli, ale stále toho, alespoň dle mého tolik schází. Musím se přiznat a dala bych ruku do ohně za to, že to v prvním díle nebylo, protože už tam bych byla mimo, že mě totálně šokovala informace, kolik mu vlastně je. Nevím proč, ale čekala jsem ho min. o dekádu mladšího! Nikdy jsem úplně velký fanda větších věkových rozdílů nebyla, z mnoha důvodů, ale přesto jsem z toho nesvá. Když tohle ale pomineme, tak i tak jsem toho parchanta měla svým způsobem ráda, i když se mi některé jeho metody nelíbili. A upřímně, nejvíc mě dostal na výletu v Dublinu. To si mě místy fakt získal. Jsem celkem ráda, i když se to nejspíš dalo čekat, že ten chlap trochu procitá. Že konečně neví, co se vlastně děje a je zmatený. Že existuje něco, nad čím nemá kontrolu.
Děj se tentokrát točí trochu víc kolem jejich vztahu, i když i to okolo, jako jejich práce a další zájmy tam figurují, ale víc v pozadí. Musím říct, že ta kniha mě dokázala hodně překvapit a ještě víc šokovat. Byla drsná, brutální, nepředvídatelná, nebezpečná, vzrušující i krásná. Pane bože, přeci jen ten nápad, splatit dluh a pak ho vymáhat takovým způsobem. Chci rozhodně znát odpovědi na milion otázek, k věcem, které tam byly jen tak zmíněny.Tohle napínání mi teda dralo nervy. :D Ale jinak mě kniha neskutečně bavila a užívala jsem si jí, fakt moc. Vážně mě mrzí, že to nemá víc stran. Taková nespravedlnost. A ten konec? Autorka nám připravila něco, díky čemu mám teď chuť vraždit. Asi jsme na tom stejně. Úplně stejně jako v Králi nás chtěla zničit. Daří se jí to, rozhodně. Nenávidím takové ukončení knih, v případě, že není možnost číst dál! Tohle naléhavě potřebuje třetí díl, na který se přímo klepu. Laťka je vysoko, byla to perfektní jízda.
Skvělé pokračování, které chytne a nejen za srdce. Rozhodně nic, co by parodovalo přechodový můstek k finále. Jsem tak neskutečně zvědavá a napnutá jak kšandy. Musím doporučit a stejnak tak hodnotit všemi hvězdami! :)

Anna195
22.04.2021 5 z 5

Pokračovanie tejto skvelej série som si opäť užila. Autorka ma úžasný štýl, ktorý vás donúti čítať ďalšie a ďalšie kapitoly. Kniha sa jednoducho nedá len tak odložiť. Hneď prvá kapitola ma zaujala, pretože tu uvidíme aj niečo z minulosti hlavného hrdinu.

Príbeh je opäť nereálny a niektoré situácie šialené a asi sa budem opakovať, no mňa to stále baví. Samozrejme je v knihe opäť veľké množstvo intímnych scén, ktoré jednoducho ku Lachlanovi Mountovi a Keire patria.

V tejto časti sme sa dočkali viac kapitol z pohľadu Mounta, takže môžeme zistiť aj jeho pohľad na rôzne udalosti. Mount nám ukáže aj viac svojej citovej stránky, ale stále je to ten Mount, ktorého dobre poznáme, keďže je nemilosrdný, arogantný a predovšetkým dominantný hrdina. Medzi hlavnými postavami môžete cítiť silnú chémiu, ale nielen to. Mount a Keira medzi sebou zvádzajú ustavičný boj, kde bude ťažké odhadnúť víťaza, pretože ani Keira sa len tak nevzdáva.

Autorka ma znova zaskočila poslednou kapitolou, kde som mala len otvorené ústa a hľadala ďalšie strany v knihe. A viete čo?... Žiadne ďalšie strany som nenašla, takže budem musieť čakať na záverečný diel. Meghan March jednoducho vie, ako udržať čitateľa v napätí.

Ak hľadáte Dark Romance sériu, ktorú si zamilujete, tak Mount Trilogy vám môžem odporučiť všetkými desiatimi.

ovecka535
20.04.2021 5 z 5

Za mě OK, je to odpočinková četba. Těším se na poslední díl.

ZHrdinka
19.04.2021 4 z 5

Tohle bylo rozhodne zajimavejsi nez prvni dil. Jen porad chybi to mravenceni z napeti a teseni se, jak to dopadne

Myška43
19.04.2021 5 z 5

,,Keira je jiná. Bojuje se mnou na každém kroku. Na její poddajnost se nemůžu spolehnout, ale když se mi podvolí, je to o to sladší. Její tělo hoří stejně jako plamen v jejích očích a já jsem na tom pekle závislý."

Já jsem zase závislá na tomto příběhu!!! Miluju Lachlana, už jsem to asi psala, že? To je jedno, klidně to budu psát dokola. A Keira, ta ženská mě baví.
Opět jsem hltala každou stránku a opět to bylo tak krátké!!!!! Jasně, děj je v podstatě o ničem, ale to není důležité. Autorka to prostě umí. Nenapsala nic převratného a stejně je to pro mě úžasné. Dokáže vás vtáhnou do příběhu raz dva. Kniha je psaná z obou pohledů, což mám ráda. Ty emoce z těch stránek přímo stříkají. Proč to není jedna kniha? Kdo má vydržet to čekání na další díl? Zvlášť po tom konci!!!!!!!

,,Jednou pochopíš, že tady jde o mnohem víc než o dluh."

Tak myslím ženy, že už jsme to pochopily, že? Je nám jasné jak to skončí, nebo ne? Přesto se nemůžeme dočkat pokračování.
️️️️️❤️❤️❤️❤️❤️

rampapa
17.04.2021 5 z 5

Tak tohle bylo boží!! Knížka přečtená a ne za 3 hodinky:):) Nevím jak vydržím čekat na poslední díl, to mě určitě zabije. Moc jí doporučuji všem co mají rádi podobné knihy na způsob 50 odstínů šedi.️️