Vzdorující královna

Vzdorující královna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470255/bmid_vzdorujici-kralovna-lPp-470255.jpeg 4 743 116

Mount Trilogy série

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Defiant Queen , 2017

Ladeline
25.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Tak jako první díl, přečteno jedním dechem. Z prvního jsem byla nadšená, ale tenhle byl ještě lepší. Už nejde jen o sex, z nenávisti se stává láska a drsňák, co je zvyklý mít vše pod kontrolou, taje a ukazuje, že má i srdce a není až tak černé. Scéna v baru, kdy jsou nejobávanějšímu muži ve městě udělovány rady, je roztomile úsměvná a při výletu do Dublinu si musí Lachlana zamilovat už naprosto každá, já mu propadla už dávno. :-)
V prvním díle bylo částí z pohledu Mounta méně, asi dobře, přidávalo to jeho postavě na tajemnosti, v druhém už toho bylo více, i průstřihy z jeho minulosti. Překvapila mě Magnolie, zajímají mě její úmysly.
Konec byl samozřejmě zase šílený, naštěstí mám celou trilogii, takže jsem nutně musela přečíst alespoň prvních pár stránek z třetího dílu ... no, asi 40 :-), abych se trochu uklidnila a dnes se těším na závěrečnou část. Získala jsem další oblíbenou autorku.

Kacased
01.08.2022 5 z 5

Právě dočteno a jdu na třetí. Pohádka pro dospělé, ale pohádka. Ale je to napsáno hodně dobře. I když mě ta knížka občas štvala, tak jsem jí neodložila. Postavy jsou tak dominantní, že nad nich kroutím hlavou. Vulgarismů, sexu. Ale stejně je to dobré.

Lee7
29.07.2022 4 z 5

Dobře, druhé dějství za mnou, opravdu se čte sama a zvykla jsem si na styl. Pro mě zajímavější, ukázka z pohledu obou hlavních hrdinů. A trošku více vtipu, i když v tomto drsném světě toho moc nečekejte..

LenkaPet
20.07.2022 5 z 5

Paráda, a ten konec. A teď poslední díl

ardeas
11.07.2022 3 z 5

Stale sa to drzi na 3 hviezdach. Nic ma nejako extra nenadchlo a cim ďalej sa mi to podoba na dej z 50 odtieňov.

terryaknihy
11.07.2022 4 z 5

March má úžasný talent zakončit každou knihu tak, že slintáte hned po další :D
Před čtením téhle krásky jsem měla lehčí čtecí krizi, ale March je výbornou známkou kvality pro boj s takovými neduhy. Má jednoduchý styl psaní, výborné postavy a lehce stravitelný příběh s příjemnou erotikou. Za mě to bylo příjemné a rychlé čtení, tuhle sérii můžu doporučit :).

Majka1979
02.07.2022 5 z 5

Druhú časť som prečítala jedným dychom. Musím priznať, že sa mi dokonca páčila viac ako tá prvá. Bolo tam veľmi veľa nových zistení o Mountovi, kde sa odhalilo, prečo sa správa tak ako sa správa. A samozrejme sa dozvedáme niečo nové o Keire. A čo ich vzťah? Predsa je to len o tom, aby mu splatila dlh? Alebo nakoniec je to všetko úplne inak?
Opäť záver typický pre Meghan March a budem sa opakovať ako pri predošlej časti - som neskutočne rada, že mám aj tretiu a teda záverečnú časť trilógie. Už sa neviem dočkať záveru a teda aj odhalenia všetkého toho, čo sa v prvých dvoch knihách udialo ako aj toho, či Mount a Keira budú chcieť budovať svoj "vzťah" alebo sa po splatení dlhu ich cesty rozídu. No ak sa to chcem dozvedieť, treba mi otvoriť 3.časť :)

Radka1727
23.06.2022 5 z 5

Mount začíná odkrývat svoji černou duši a už to není jen o přitažlivosti těla ale
i srdce....

Mondaika
18.06.2022 4 z 5

Poslední dobou mi přijde, že se všechny autorky snaží kopírovat jeden a tatáž příběh. I tenhle není výjimkou. Přesto je stále čtivý a tvrdím si říci, že má své kouzlo v každé knize... Druhý díl jsem přečetla stejně rychle jako ten první, přesto mi přijde lepší... Hlavní hrdina zde odkrývá svůj příběh a své démony... Současně se v knize zaměříme na budování vztahu, než se budeme věnovat jen samotnému sexu jako v prvním dílu.... Výlet do Dublinu bude kouzelný jak se již dá očekávat, a aby to nebyla jen pohádka a ustláno na růžích tak opět nastane zvrat, který najdeme i v jiných příbězích, přesto se těším až do ruky dostanu závěrečný díl...

Jde vidět, že autorka vsadila také na rozpracovanost,napětí aby se její díla lépe prodávala....

Láska je jako hazard... No, možná ještě horší...

snilek.holka
17.06.2022 3 z 5

O proti prvnímu dílu, se mi tahle kniha docela líbila. Nebyt toho, jak jednička skončila, tak bych se do dvojky ani nepustila... Což by vlastně byla škoda. I tak mi v knize prostě něco chybí. Jako by bylo nedodelana, sotva rozpracovana. Uvidíme jestli se obrázek o sérii uzavre po do čtení třetího dílu

knihomolkaJani
10.06.2022 5 z 5

Jedna kniha lepší než druhá! Autorka píše velmi čtivě, zaručeně se u knihy nebudete nudit.
Ale zase ten konec? okamžitě se pouštím do dalšího dílu!
DOPORUČUJI

Ewe291
01.06.2022 5 z 5

Druhy diel bol super mam rada, ked sa dozviem preco je hrdina taky aky je. Sem tam som mala chut knihu zavriet ale neurobila som to. Kedze som seriu uz raz citala a citam ju znova som rada ze som sa k nej vratila

katasokolov
30.05.2022 4 z 5

Ve druhém díle se dozvídáme víc o Mountovi a jeho dětství. Poznáváme Hope a Destiny, které budou mít kruciální roli v díle třetím. Odhalujeme také více o Mountových pohnutkách ohledně Keiry a zejména důvod, proč si vlastně svou Irčanku vybral. Líbil se mi výlet do Irska, i když už to začínalo být takové moc sladké. Ta pravá “sladkost”, z které mě až brněla pusa, přišla v díle třetím. Byla to taková válka gangů obalená v cukru :D. Ten se mi z celé trilogie líbil nejméně a celou sérii mi tak trošku pokazil. Nicméně ale musím konstatovat, že na jedno přečtení jako nenáročná literatura pro ženy, to bylo jako celek úhrnem povedené.

georginaa
17.05.2022 5 z 5

Myslím si, že v této sérii opravdu nic nechybí. Před ostatními jako kápo musí dát najevo svoje drsné chování, aby si udržel respekt, strach a nadvládu. V soukromí to je ovšem jiná, z Keiry je úplně hotový a neví si s tím rady. Tam žádné drsné chování neprojde. Ba naopak, snaží se ji pochopit a dokonce ji udělat radost a to je pro něj nová zkušenost. Nesmí to však přiznat, jinak ztratí svoji image a pro ostatní by to byl problém. Konec byl opravdu opět šokující, abychom se těšili na další díl.

Kiwicatko
26.04.2022 5 z 5

Par prvnich stranek uhasilo mou zvedavost po prvnim dilu a po prospani jsem se na to vrhla plnou parou :)
Pobavila jsem se u rozmluvy v klubu, kdy se prislo na to, ze je “chlapec” uplne mimo co se tyce nejakeho dobyvani zeny :) a celkem by me bavila nejak novelka o chlapikovi, co mu radil, to by taky mohla byt dobra story.

Vylet do Dublinu uplna pohadka. Uplne jsem koukala, co se s Mountem stalo, choval se jinak, ale skvele. No a konec me ubezpecil, ze nejdu spat a musela jsem pokracovat dalsim dilem :)

Alhlav
25.04.2022 5 z 5

Moc se mi to líbí

Michelleee
14.04.2022 5 z 5

Ve druhém díle se více dozvíme o Mountovi a jeho minulosti. Kniha krátká a tak byla okamžitě přečtená. Moc se mi série líbí.

Andrejka91
10.04.2022 4 z 5

V tomto díle se autorka zaměřuje více na Mounta a na jeho mafiánství. Zase vás nemine spousta erotiky, ale narozdíl od prvního dílu se tu začínají objevovat náznaky citů a opět nechybí epický závěr, který vás nutí těšit se na další díl.

zp87
31.03.2022 5 z 5

Za mě - druhý díl byl nejlepší.
Keira drsňáčští a Mount lehce měkne, ale jen někdy.
Už to není jen boj o nadvládu a moc, ale objevují se i záblesky něhy a lásky.
A pořád je tam dost sexu.

Oddechová trilogie, žádná velká literatura, ale jako dárek kamarádce - ideální (pokud to teda není velká puritánka).

musivila
17.03.2022 5 z 5

„Moje malá irská ďáblice. Budeš bojovat do posledního dechu.“ „Stejně jako ty.“

Druhý díl se mi líbil více než první. Hned začátek je slibný, kdy nahlédneme trochu do Lachlanovi minulosti. Pozorujeme, jak ho Keira mění a boří jeho zásady. A zároveň on mění ji.

„Zatanči si se mnou, Lachlane. Zatanči si se mnou v Dublinu.“