Vzdorující královna

Vzdorující královna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470255/bmid_vzdorujici-kralovna-lPp-470255.jpeg 4 743 116

Mount Trilogy série

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Defiant Queen , 2017

nada3314
17.04.2021 4 z 5

Opět skvělé... Román pro ženy jak vyšitý - jen škoda, že tak krátký... Čte se fakt moc dobře.

Tak teď začne zase období čekání na další díl ;-) ach jo :-)))

Ketfl
16.04.2021 5 z 5

Tak tohle byla skvělá jízda! Každopádně tři věci bych vytkla: 1. Proč ta autorka píše ty díly tak krátký? Zase jsem to slupla jak malinu! 2. Rozhodně bych zavedla, aby ty díly ze sérií vycházely v kratší době u sebe. Kdo má pořád čekat, jak to dopadne? Což mě hned přivádí k bodu 3. Ach ty konce! Okamžitě potřebuji stroj času, abych si mohla přečíst třetí díl. Tohle nám ta autorka přeci nemůže dělat.

"Zatanči si se mnou, Lachlane. Zatanči si se mnou v Dublinu."
Zbožňuju, když se i zvíře zamiluje. Skvělý! Na poslední díl se doslova už třesu.

2688
14.04.2021 5 z 5

Bože bylo to super ❤ ale vážně jako ten KONEC!!!
Kdo to má jako sakra vydržet do III. dílu .....

kopretina001
13.04.2021 5 z 5

Skvělé, stejně jako první díl. Přečteno jedním dechem. Takových knih víc! Jen mě mrzí, že jsem nevydržela a nekoupila si až všechny tři díly naráz. To čekání je nekonečný!!

evineckY
10.04.2021 5 z 5

A to jsem tvrdila v Nemilosrdném králi, že se nejedná o zamilovanost! Super další díl, ale proč jsem to četla, když teď budu čekat na trojku tak dlouho?!!!

1moniccka
10.04.2021 5 z 5

To byla jizda. Od knizky se nedalo odtrhnout a konec byl zas na masakr uz se nemuzu dockat pokracovani.

žlotirova
10.04.2021 5 z 5

už jsem se nemohla dočkat jak si ji koupim ,prvni dil byl super toto bylo maso :-) a tedka ještě 3dil at už je červen :-)

Veroush
09.04.2021 5 z 5

Přečetla jsem jedním dechem. Chvílemi se mi zdálo, že je to 50 odstínů, ale super děj, stejně jako první díl. Už se těším na poslední.

AliceTief
09.04.2021 5 z 5

kníška mě naprosto dostala, nejde se od ní odpoutat, dokud nedojdete nakonec a ten vás vytočí =D těším se na další díl =)

Evka3814
09.04.2021 5 z 5

Kniha od které se nedá odlepit dokud není přečtena,ale BOŽE ty konce mě vždy rozsekaj...jako proč v tom nejlepším je konec!!!? Miluju tenhle typ knih❤... temné,vzrušující no prostě vše co tam má být. Tak a teď zase čekat:( na další díl. Každopádně se těším až si to časem zase přelouskám, ale na jeden zátah

LilluLong
09.04.2021 5 z 5

Nikdy by som neverila, ze si obľúbim vraha, násilníka ,grázla , (a je jedno co sa mu stalo v detstve) ale stalo sa. Štýl písania , ktorý autorka zvolila je ten naj ideálnejší aby kniha vyskočila na najvyššiu priečku záujmu priorít písania. Myslim tým ako sa kapitoly striedajú medzi hlavnými hrdinami a z ich pohladu sa dej odohráva bez rušivých elementov a hladko nadväzujú jeden na druhého.Co sa týka deju, pre milovníkov tohoto žánru je nesporne medzi obľúbeným a pre iných ? No ty by mali hodnotiť kvalitu a nie dej.U mna 2x 5*

Elize
09.04.2021 4 z 5

Řekla bych, že ještě o třídu lepší než první díl. Zkrátka přečteno za jedno odpoledne! Až takhle to člověka chytne. Dočkali jsme se více kapitol o Mountovi a jeho pohledu na věc a také jsme se dozvěděli útržek jeho minulosti, který ale ledasco napoví. Tady - musím se přiznat - mě kniha konečně začala bavit. Jak si Mount nevěděl rady, jak se má vlastně dvořit a zároveň hledá, co je to vůbec láska. Působilo to na mě více realisticky než první díl a líbilo se mi, jak se začaly hlavní postavy konečně sbližovat. No a ten konec? To snad ne! Nevím, jestli vydržím čekat na třetí díl! Na obalu by mělo být napsáno: Pozor: čtivé a návykové!

kacenka6144
09.04.2021 5 z 5

Jedno odpoledne a bylo vyřešeno. Tohle je prostě jízda.

men0037
09.04.2021 5 z 5

Přečteno za 5 hodin ???? opravdu super, mohu jen doporučit.

Sigiriya
08.04.2021 5 z 5

Přečteno do 24 hodin

Renča-LP
08.04.2021 4 z 5

Přečteno již v AJ, ráda si přečtu i český překlad.