Vzdorující královna

Vzdorující královna https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470255/bmid_vzdorujici-kralovna-lPp-470255.jpeg 4 743 116

Mount Trilogy série

Jsem jeho zábava. Jeho hračka. Splátka dluhu. Říkám si, že Mounta nenávidím, ale tělo mě zradí pokaždé, když vstoupí do místnosti. Jak ho můžu chtít, a současně se ho bát? Varovali mě, že mi poplete hlavu. Postaví můj mozek proti mému tělu. Ale nedošlo mi, že nastane totální zmatek. Mělo mě to napadnout. Pro Mounta neplatí žádná pravidla. Nevzdám se. Neprojevím slabost. Neustoupím a vyjdu z téhle dohody bez jizvy na srdci i na duši. Ale on má jiné plány…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Defiant Queen , 2017

tefree
14.03.2022 4 z 5

Jak už zaznělo v komentářích přede mnou, taky jsem byla překvapená tím, jak rychle se Mountovi city vůči Keiře změnily. Přišlo mi to lehce uspěchané, ale to se asi dalo očekávat, když kniha nemá ani 300 stránek. Co se mi naopak líbilo je to, že příběh už není pouze o sexu, ale jsou zde vykresleny jednotlivé charaktery více do hloubky, což nám pomáhá lépe pochopit jejich chování. Kniha skončí stejně napínavě jako předchozí díl, takže doporučuji mít po ruce rovnou i ten poslední.

Knihom_olka_
14.03.2022 5 z 5

Nikdo mi nevymluví, že je tento díl o hodně lepší než první. Tohle jsem si extrémně užívala. Opravdu od první strany.
Hned ze začátku mě dojala Mountonova minulost. A Keira? Skvělá, svéhlavá a nebezpečná.
Jejich vztah se nádherně vyvíjí. Líbilo se mi, že kromě úžasných žhavých scén se jejich vztah posunul i na emocionální úroveň. Opravdu tam bylo mnoho úžasných částí, přestože je kniha krátká.
A ten konec?
Nemůžu se dočkat až do ruky vezmu další díl.

LucySmile
08.02.2022 4 z 5

Opět fajn čtení i když trochu slabší než první díl. Těším se na pokračování a vyvrcholení celé série.

Jája92
06.02.2022 3 z 5

Nedalo mi to a po přečtení prvního dílu jsem se vrhla ihned do dalšího, vzhledem k tomu, že první kniha skončila v napínavé části. Ve druhém díle se více dozvíme o Mountovi a jak vlastně vznikla jeho slavná pověst, i zde je velké množství erotických scén, alespoň trochu neotřelých na rozdíl od jiných erotických knih, které představují čtenářkám stále jedny a ty samé erotické scény. Na můj vkus však přece jen knihy obsahují příliš vulgárností, možná snahou šokovat. Kniha je opět příliš krátká. Přesto se mi i zde Keira líbí a jsem zvědavá, co bude následovat v závěrečném díle.

Misshell1
16.01.2022 5 z 5

Nadšení přetrvává...Zatancuj si se mnou Lachlane...Kdy se z něj stal sakra Lachlan?

Majuš333
02.01.2022 5 z 5

Úžasné...presne ako prvá časť :)

'Nejsem dobrý člověk. Mám černou duši. Mám srdce z kamene. Moje pověst není legenda ani mýtus, ale holá pravda. Kdyby existovaly váhy rozhodující o morálce člověka, jedna miska by se pod tíhou mých hříchů zřítila na zem, a já bych se tomu smál. Skončím v pekle.'

alzbeta2843
23.12.2021 5 z 5

Tak tento diel ma bavil ešte viac než prvý. Najmä pretože sa tu dozvieme niečo viac o Lachlanovi. Je to sviniar, ale aspoň vieme prečo. A ja som mu podľahla. Kieru dom si veľmi obľúbila a konečne sa začne rozuzlovať ich vzťah a hlavne ako sa k sebe dostali. Trochu som to čakala a trochu som bola prekvapená v určitých veciach.
Nemusím asi hodnotiť, že sa musím vrhnúť na ďalší diel.

dooky
16.12.2021 3 z 5

Nejsem tak nadšená, jak jsem si myslela, že u této série budu. Nemohu říct, že by se mi to nějak vyloženě nelíbilo, spíše jsem asi měla přehnané nároky už i kvůli vysokému hodnocení. Je to opět kraťoučké, vše se mění lusknutím prstu. Tak jako se mi zdálo podezřelé, že Keira podlehla v prvním díle příliš rychle, zde je zase uvědomění u Mounta pořádný fofr. Přijde mi to ještě méně reálnější než tyto příběhy obyčejně bývají. Ale čtivé to tedy je, to ano a i erotické scény jsou dobré.

petusska01
14.11.2021 3 z 5

Pokračovanie bolo našťastie rovnako zaujímavé ako jednotka, aj keď som bola veľmi prekvapená ako rýchlo sa Mountove pocity voči Keire zmenili. Samozrejme, že sa to dalo očakávať. Mount inak viac menej neprekvapil, ostal hrať svoju rolu. Keira a jej dominancia mimo postele ma oproti tomu dosť prekvapila, lebo táto črta jej osobnosti teda v prvom diely ani len nešla okolo. Zaujímavé čítanie, erotika je tam fajn, aj keď teraz už tento druh budem vždy porovnávať s 50 shades. Príjemné, pekné, napätie tiež môže byť.

peta88
05.11.2021 5 z 5

Super, super, super. Opět mě děj vtáhl a já nemohla knihu odložit, dokud jsem se nedostala na konec. Jenže to není konec, příběh pokračuje a to hodně dramaticky....

Ešína
31.10.2021 5 z 5

Ani druhý díl mě nezklamal. Tentokrát jsem ho opravdu zhltla na jeden zátah. O proti prvnímu dílu, který byl spíše o Mountově moci, tento je více zaměřený na vývoji vztahu mezi hlavními postavami, což mě bavilo více. Ale opět otevřený konec? A takhle? Hned musím na třetí díl.

Lena79
31.10.2021 5 z 5

Další jednohubka na pár hodin, i když musím uznat, že tento díl byl o podstatnou část lepší, než ten předchozí. Dobře jsem se bavila, ale sakra, Lachlan nám nějak měkne !! No ale,..zase ten konec? Jsem napnutá jak kšandy, jdu na třetí díl.

Kristy.Seb
17.10.2021 4 z 5

Činy mají větší moc než slova.

Ne všechno, co je černobílé, dává smysl.

Druhý díl byl rozhodně lepší než předešlý díl. "Zdi" se pomalu začaly bourat a zároveň se odkrývalo děsivé dětství Laclanema.

LiKa00
05.10.2021 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil více než ten první. Nebylo to jen o sexu, ale už o pomalém vývoji jejich vztahu. Už se těším na třetí díl a jak to celkově skončí.

marta14
25.09.2021 4 z 5

Mně se víc líbil první díl, tady tomu dávám 4,5 hvězdičky. Ale už se těším na třetí. Jsem moc zvědavá, jak to autorka uzavře.

Raislin
25.09.2021 5 z 5

Jízda pokračuje! Stejně jako první díl i druhý je skvělý! Kiera ( Ďáblice) je skvělá! O Laclanovi ( Ďáblovi) ani nemluvím! Tohle je prostě román u kterého se nenudíte. Neuvěřitelně čtivý. Přesně podle mého gusta. Hned se vrhnu na závěrečný díl.

kalinka99
22.09.2021 4 z 5

Druhý díl se mi líbil o něco více. Vztah mezi Laclanem a Kierou se začíná rozvíjet a ten otevřený konec....no, musím se vrhnout hned na další díl.

anishta
14.09.2021 3 z 5

Opět mě nic nepřekvapilo, tentokrát ani ten konec ne, ale čte se to dobře a myslím, že i ten poslední díl stojí za přečtení, takže se na něho v nejbližší době vrhnu..

Katka313
03.09.2021 4 z 5

Zatím pro mě první díl top . Taky jsem se od něj nemohla odtrhnout a četla do pozdní noci (rána :D ), ale v prvním díle jsem netušila co se stane na další stránce, tady jsem už pár věci nějak tušila. Jejich vztah se začíná měnit, dovídáme se zajímavé věci ohledně dluhu, Mountova dětství a organizace.
Pro 0197 Byla zmínka že má přes 40 ale kolik přesně nepsali. Keira taky netuším. Taky bych byla ráda věděla kolik jim bylo.

suzanne1997
29.08.2021 3 z 5

Druhý díl trilogie přesně navazuje tam, kde první skončil. Emoce, které konec jedničky ve čtenáři vyvolá se tady prohlubují a děj pokračuje. Napjaté vztahy se uvolňují a některé věci do sebe konečně začínají zapadat. Už nejsme jenom u sexu a dominance, autorka zpracovává i další vztahy, ne jenom neustálý boj dvou mezků. Autorka překvapuje, představuje nové situace a příběh si tak žádá nepřetržitou pozornost. Za mě je dvojka o kapku lepší než první díl, má jiskru a dokáže vtáhnout.