Stmívání

Stmívání https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55868/bmid_stmivani-lkq-55868.jpg 4 6475 807

Stmívání / Twilight série

Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, zvláště Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci však balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Twilight , 2005

wendysek95
30.11.-0001 5 z 5

prostě nějjjjj uplne moc se tesim na dalsi dily jak sem zacla cist uz sem nemohla prestat fakt bozi.

smudlysek
30.11.-0001 5 z 5

kniha a film úpa boží ale český dabing je tak trochu propadák

Lady Upiris
30.11.-0001 5 z 5

První díl je nejlepší.. třetí je dobrej.. čtvrtý jsem ještě nečetla ale druhý je naprostý propadák..no a film.. musim se přiznat že když jsem se poprvé dozvěděla že Stmívání bude zfilmované tak mě málem kleplo :D vim že filmy sou vždycky(nebo skoro vždycky) oproti knize hrozný! ze začátku se mi film fakt ani nelíbil ale už jsem si zvykla.. ;)

Eileen281
30.11.-0001 5 z 5

Miluju i knihu i film. Vážně prvotřídní!

klear
30.11.-0001 5 z 5

V současné době má nejoblíbenější knížka. Tedy ne jen tato knížka, miluji celou ságu. Nezapomnete, ze ještě existuje kniha Midnight Sun - Půlnoční slunce ( tedy ne celá kniha, je to jen kousek) - Stmívání, ale tentokrát v pohledu Edwarda. V jeho podání příběh nabývá úžasných nových rozměrů. Je ke stažení na oficiálních stránkách autorky. Jinak film je také skvělý, Rober Pattionson zahrát Edwarda na jedničku, lépe vybrat nemohli. Jen to "veverkování" po stromech mi trochu sklamalo, to už bylo moc.

TtT09
30.11.-0001 5 z 5

Je to vážně úžasná kniha doporučuju všem kteří mají rádi romantiku a napětí celkem jednoduše jsem se do toho děje vžila.

cambha
30.11.-0001

Tahle kniha je fakt skvělá. Kdo ji načne nemůže přestat.