Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478829/bmid_stastne-az-naveky-T91-478829.png 4 1614 286

Selekce série

Sbírka povídek ze světa Selekce doplněná o bonusové scény, epilog a ilustrace. Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog a ilustrace.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

silvinka12
22.08.2018 5 z 5

Tohle byla moje poslední kniha ze světa selekce. Je mi tak líto, že musím ten kouzelný svět opustit. Tahle kniha povídek dodává celé sérii ještě větší kouzlo. Nejvíc se mi líbily povídky o Amberly a Marlee. Zato se u mě moc nechytila povídka o Aspenovi a Lucy. Jejich příběh mohl být o něco delší, stejně jako Druhé výročí, mohl mít o deset stránek více. Ale jinak prostě nádhera, všechny knihy od Kiery se přečtu znovu!

Míša06
20.08.2018 5 z 5

Kniha byla opět napsána velmi dobře. Obálka se mi líbila o trochu méně, ale i tak patří k těm lepším. KNiha obsahuje hodně povídek, a mě se asi nejvíce líbila ta o Amberly a Clarksonovi a bylo docela zajímavé číst kapitolu o Maxonovi. Kniha se mi líbila, a doporučuji ji všem, kterým první tři díly o Americe a Maxonovi nestačili.

LuScha
04.08.2018 5 z 5

Opět jsem si tu knížku užívala :). Mohu doporučit

maja11231
22.07.2018 5 z 5

Bylo super zjistit jak se cítili i ostatní během Selekce (ne jenom America)
Doporučuji ❤

mishka1976
19.07.2018 5 z 5

Tento díl mne zaujal nejvíce (mám přečten 1.-3. díl Selekce). Krásně dokresluje pozadí i hloubku některých činů a rozhodnutí.

Knihomolka10942
28.06.2018 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil. Doplňuje celý příběh Selekce, a dozvite se tu věci které v sérii nebyly. Mě nejvíc zaujal příběh Merlie a Cantera. Za mě pět hvězdiček.

Rozik
26.06.2018 5 z 5

Ostatní díly mě zaujaly více

Tofinka
20.05.2018 4 z 5

Krásné doplnění celé série Selekce. Opravdu milé příběhy, ať už se jednalo o královnu Amberly, nebo příběh vyprávěný z pohledu Marlee...
Oceňuji první seznámení prince Maxona a Americy z pohledu prince (to se mi líbilo z celé knihy asi nejvíc spolu s povídkou Miláček)❤.

Obálka je podle mě jednoznačně nejslabší z celé série, ale velmi se mi líbily kresby na začátku každé povídky.

Laughtubbe
19.04.2018 5 z 5

Páni ! To je ale něco. Sbírka úžasně napsaných povídek obohacena o krásné ilustrace. Sérii Selekce zbožňuji. Je to úplně něco jiného než normálně čtu. Žádní upíři a jiné krvelačné bestie...jen princezny. Krásné oddychové čtení ke kterému se budu stále vracet. Tato kniha mi doplnila mezery v příběhu. A co si budu nalhávat, ten obal je dokonalý :*. Doporučuji úplně všem. Mám v nic uložené čtyřlístky.

Siu83
19.04.2018 4 z 5

Hezké doplnění k celé sérii

Hania932
15.04.2018 5 z 5

Velmi krásná a zajímavá knížka! Postavy ze Selekce miluju a toto bylo příjemné čtení.

warca
15.03.2018 5 z 5

Pro doplnění série je tato kniha nezbytná. Dovolí vám se alespoň na chvíli vrátit do světa prince Maxona, podívat se na příběh jeho rodičů a nahlédnout do životů ostatních oblíbených postav.
Příběhy byly postavé podobným poutavým a čtivým způsobem jako ostatně celá Slelekce. Prostě krása.

Ažula
07.03.2018 5 z 5

Tuto knihu hodnotím, jako knížku doplňkovou, ne součást série. Jsem totiž hrozně ráda, že ji autorka napsla. Vždy mě zajímaly i osudy vedlejších postav. Konečně jsem se třeba dozvěděla, co se stalo s Marlee. Vžila jsem se do příběhů a knížku si opravdu užila.

Torino
27.02.2018 4 z 5

Všechny příběhy jsou zajímavé a aspoň mě vtáhly do děje stejně jako knihy. Každý příběh má jiné plusy a jiné mínusy. Mě osobně se kniha velmi líbila, dovysvětlila, co bylo potřeba dovysvětlit. Líbilo se mi, že každá povídka je psaná v ich formě z pohledu dané postavy. Příběhy jsou sestaveny z již známých scén (které jsme četli v předešlých knihách), které jsou právě z pohledu někoho jiného než hlavní hrdinky, ale jsou tam odhaleny úplně nové scény, které jsme si mohli jen domýšlet. Zároveň jeden příběh, a to příběh královny Amberly, je zasazen přibližně o 20 let dříve, než se odehrává náš děj, takže se dozvíme něco úplně nového a celkem překvapivého. Jen je mi líto, že tam chyběl příběh Georgie.

misak94
11.02.2018 5 z 5

Povídky jsou moc krásně napsané a skvěle dotváří příběh. Bylo velice zajímavé vidět stejné prožitky očima někoho jiného :) moc povedené.

quinefer
30.01.2018 4 z 5

za me asi nejlepsi kniha zatim. asi by mi vyhovovalo lip kdyby byl cely pribeh vypravem spise ocima Maxona nez vecne ufnukane Ameriky. Ale co uz nejsem cilova skupina tak je to asi jedno.

Katnissia
29.01.2018 4 z 5

Celkově se mi tato série knih četla dobře a působila na mě klidným dojmem. Kniha Šťastně až na věky je takovou sladkou tečkou na konec. Všechny povídky se mi líbily, i když mi některé postavy byly nesympatické. Oceňuji, že autorka napsala příběhy i jiných postav.

Perry
23.01.2018 5 z 5

Tato kniha je opravdu "třešničkou na dortu".
Popravdě nemůžu říct, který z příběhů mě bavil nebo zaujmul více. V každém mě něco překvapilo a zase jsem různé situace vnímala trošku z jiného úhlu.
Pro královnu Amberly jsem našla pochopení. Vztah Americy a Maxona mě okouzlil. Strážce ve mě probudil naději. Miláček došel řádného zakončení. Celesta uchvátila, ale nepřekvapila. A komorná? Nakonec více získala, než ztratila. ♥

whiolet
20.01.2018 3 z 5

Nepřišlo mi, že tato kniha doplňuje, to o čem celá Selekce byla, spíš jsem z ní měla dojem, že je to taková "čekačka" před tím, než autorka vydá další díl.
Jinak to bylo nenáročné holčičí čtení.

mazlak
13.01.2018 5 z 5

Pro ty, co přečetli celou sérii je to krásná a doplňující tečka. Některé povídky byly úžasné, některé o něco méně vydařené, ale to vše záleží na tom, kterou postavu si kdo zamiluje. Proto je velice těžké poukázat na to, která povídka je ta horší. Já osobně nemusel krále Clárksona, ale určitě se najdou čtenáři, kterým tato postava nevadila a pochopili jeho postoj. Celkově super knížka a celá série.