Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478829/bmid_stastne-az-naveky-T91-478829.png 4 1614 286

Selekce série

Sbírka povídek ze světa Selekce doplněná o bonusové scény, epilog a ilustrace. Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog a ilustrace.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

Dada_cte
11.04.2019 5 z 5

Kniha má několik příběhů, z něhož se mi většina líbila. Mrzelo mě, když povídka skončila, protože pak to vypadalo jako: ,,A co dál?! Já chci další.... Neeeeeee" nakonec se s tim ,,vyrovnáte" ale i tak jí doporučuji, je povedená a čtivá

Brunnetka
28.03.2019 5 z 5

Skvělé zakončení série, ale brala bych klidně i další pokračování ;) Některé příběhy děj pěkně doplnily. Líbilo se mi to!

Knihomolka582
20.03.2019 5 z 5

Za mě absolutní bomba.Vždycky jsem chtěla vědět příběh ostatních z jejich pohledu a tohle mě naprosto uspokojilo. Mělo to hlavu a patu, navíc doplněné krásnými ilustracemi, které jsem si měla chut i vybarvit :-).

katee21
07.03.2019 3 z 5

Nedávám 5 hvězd, protože mě osobně strašně mrzí, že z Maxonova pohledu toho nebylo tolik. Ale bylo pěkně přečíst si některé úryvky z pohledu ostatních Postav. Za mě nejhezčí kapitola 2. výročí.

Eponka
18.02.2019 5 z 5

Moc hezké ale štvalo mě že vždy nějaký příběh nakousnou a nedokončí tak že sice hezké ale mohlo to být prostě delší a vůbec bych se nezlobila kdy by to byla celá kniha vždy o jedné postavě :D

berka4151
15.02.2019 2 z 5

Naprosto zbytečné ždímání za účelem vytěžit že série co nejvíc.

Andynka
20.01.2019 4 z 5

Moc hezké dozvědět se o postavách více informací. I když některé příběhy mě moc nebavily, tak to bylo příjemné čtení. A byla jsem ráda, že alespoň tady byl kousíček o tom, jak to vypadalo, když se Amerika stala královnou.

Denisa_a
07.01.2019 5 z 5

PŘENÁDHERNÉ zakončení celé série ❤️ já k tomu ani nemám co dodat. Dokonalost na závěr. Až slza dojetím ukápla.

Eliška12
05.01.2019 5 z 5

Tak co mne zaujalo nejvíce na této knize ?
Rozhodně úžasné ilustrace , dle kterých jsem zjistila ,že jsem se do někoho trošku zamilovala :) Tak držte palce , protože tahle láska nemá smysl :)
A nyní už konec vtipů ...
Jako doplnění k sérii výborné , ale bohužel nikdy nezapomenu na ty ilustrace , které mám pořád v paměti . Jinak chci podotknout , že Audrey Hollisterová se role Americy zhostila opravdu skvěle . V knize mne zaujalo skoro všechno , ale nejvíc vlastně celá kniha :) Mám pocit , že ta krása se nedá vyjádřit pouhým komentářem a tak už radši skončím :)

TheMelorry
31.12.2018 4 z 5

Souhlasím s komentáři pode mnou. Jako doplnění k sérii je kniha skvělá. Je zajímavé podrobněji si prohlédnout jednotlivé postavy, dostat se do jejich soukromí a zjisti, jak pohlíželi na události dosud vyprávěné jen Amerikou. Všechny povídky byly příjemné a čtivé, navíc jsem konečně pochopila Aspenovu motivaci a přestal mi být tolik nesympatický.

Barik05
29.12.2018 5 z 5

Super doplnění k sérii. Takový díl který čtenáře uklidní, takže jim hlavou nelétají myšlenky jako: Co je asi dál? Já osobně tím netrpím, ale stejně to bylo super.

Verča16
19.12.2018 5 z 5

Myslím si že krásný plusový díl! Jelikož Selekci úplně celou zbožnuji, proto jsem si tenhle díl také oblíbila. Moc se mi líbila kapitola o královně Amberly! Clarson tam byl tak milý a sympatický, že jsem se divila, že byl tak přísný!

Silmarien
27.10.2018 3 z 5

Recenzia s oneskorením, takže presne to už v hlave nemám, ale pamätám si pocit, ktorý som mala, keď som to dočítala a ten bol veľmi... spokojný. Napriek tomu, že vôbec nie som cieľovka tejto série, tak sa jej nedá uprieť, že sa číta rýchlo a dobre a mne sa paradoxne tieto doplnkové poviedky páčili asi viac ako celý pôvodný príbeh. Boli to zaujímavé doplnenia a drobné osobné spovede autorky ku každej kapitole tomu dodali nádych reality. Veľmi fajn.

knizniblazen1
15.10.2018 4 z 5

Krásná. Pro všechny kteří milují Selekci.

saez
15.10.2018 2 z 5

Tahle kniha už ani nemusela vzniknout. Autorka jen ždímala původní námět. Přečetla jsem vše, ale zítra pravděpodobně nebudu vědět o čem o to vlastně bylo.

books_are_life
20.09.2018 5 z 5

Ach, jak já miluju Selekci... :)

wildXchos
15.09.2018 3 z 5

Sice je hezké dozvědět se něco navíc o postavách ze Selekce, ale většinu událostí z této knihy už jsme znali z jiných knih, a navíc mi připadalo, že se jednotlivé dívky povahou skoro neodlišují. Třeba Amberly se svým způsobem chovala vlastně stejně jako America.

3lis
14.09.2018 4 z 5

Skvělá kniha a jsem ráda, že jsem si mohla představit další díl pro mě užasného serialu, který se odehrává v této serii. Trochu mě zklamalo jak málo je napsano u Maxona čekala jsem nějaké zajímavosti. Nevadí i tak ta knížka bude v mém srdci jedna z nejoblíbenějších.

Harmiona
09.09.2018 odpad!

Už podle popisu musí být kniha úžasná.

makynka911
03.09.2018 4 z 5

Uzavření světa Selekce. Mám z povídej rozporuplné pocity. Hodně se mi líbila Marlee, Amberly a Celesta. Naopak Maxonova povídka a povídka o Aspenovi a Lucy už tolik neupoutaly. Nicméně se mi toto završení knih velmi líbilo a jsem ráda, že jsem se si celou sérii přečetla :)