Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478829/bmid_stastne-az-naveky-T91-478829.png 4 1614 286

Selekce série

Sbírka povídek ze světa Selekce doplněná o bonusové scény, epilog a ilustrace. Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog a ilustrace.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

adela3429
02.09.2016 5 z 5

Na knížku jsem se hodně těšila. Normálně sice nemám soubory povídek moc ráda, radši čtu jeden ucelený příběh, ale u Šťastně až navěky jsem s provedením byla moc spokojená. Líbilo se mi vidět Selekci i z jiných pohledů nebo se třeba zaměřit na mladou královnu Amberly.
Jen se tedy musím přiznat, že ani tentokrát jsem si nedokázala oblíbit Aspena a to byla jeho povídka nejdelší! :D Myslela jsem si, že když uvidím do jeho hlavy a zjistím všechny jeho motivace, změním na něj názor, ale ne. Pořád jsem mu na chuť nepřišla.
A za mě je veliké plus, že je kniha doplněna překrásnými ilustracemi! Dlouho jsem si je prohlížela! :)

eva4036
31.08.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla hned ten den, co mi přišla a jsem s ní spokojená. Moc krásná knížka s překrásnými ilustracemi a povídkami. Vřele doporučuji těm, co se chtějí dozvědět něco víc o Elitě a něco víc o postavách. Mě se asi nejvíce líbila povídka Miláček a pak druhé výročí :) za mě 5 hvězdiček

Daisy16
30.08.2016 5 z 5

Jsem strašně ráda, že se mi naskytla příležitost, podívat se na Selekci i z jiných pohledů. Popravdě těch povídek mohlo být klidně víc, protože dobré četby nikdy není dost. Dokonce i Aspen mi začal být sympatičtější, než prve.
Takže za mě 5*

katerina5604
29.08.2016 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny a je skvěle napsaná! :) Líbilo se na selekci podívat i ze strany Marlee, Maxona, Královny, Celesty (akorát Aspena nemám moc ráda:D) a dozvědět se i něco nového.
Dobré bylo také si přečíst jak Maxon odpustil trest Marlee a Cartera, jak Ames řekla, že čekají Evelyn. Rozhodně knihu doporučuji pokud se chcete dozvědět něco víc o selekci. :)

Aléda
28.08.2016 5 z 5

Nádherné doplnění celé série.
Pokud někdo váháte,...radím neváhejte. Doporučuji všem, kdo se touží dovědět, jak příběh pokračoval, nebo jak dopadli ostatní z Elity. Jednotlivé povídky z pohledů různých postav byly famózní a já je absolutně hltala. Pro mě asi nejlepší byla o Marlee a Cartrovi (to byla docela síla), nebo Lucy s Aspenem byly úplně mega roztomilý, nebo o královně Amberly, nebo selekce z pohledu Maxona. Sakra prostě všechny byly skvělé. Název Šťastně až navěky se opravdu hodí, protože si tady každý našel svůj vlastní happy end.

Alex.Barunka
26.08.2016 4 z 5

Povídky nebyly, kromě jedné, vůbec špatné. Přesto si ale myslím, že z toho šlo dostat ještě mnohem více.
Každopádně nádherné ilustrace, obálka knih a, čtivost textu autorce opět zůstávají :) ..