Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478829/bmid_stastne-az-naveky-T91-478829.png 4 1614 1614

Selekce série

Sbírka povídek ze světa Selekce doplněná o bonusové scény, epilog a ilustrace. Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog a ilustrace.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

lulu28501
09.11.2016 5 z 5

Nádherný obal.
Některé příběhy se mi líbili víc některé méně, celkem mě moc nebavily ty části které už dávno známe (byli jiné jen tím že je vyprávěl někdo jiný než America)
Hrozně se mi líbila ta část jak America řekla Maxonovi že je těhotná.
Jo a ilustrace jsou nádherné.

klarinka9974
08.11.2016 5 z 5

Krásná kniha jako samotná obálka. Milovníci Selekce si přijdou na své. Já měla knihu za dva dny přečtenou a jsem nadšená jak z obrázků tak ze samotného příběhu každé z postav. Miluju ty obálky!!!!

křeček27
08.11.2016 5 z 5

za mě naprosto dokonalé. Mojí oblíbenou povídkou se stala ta s královnou a Marlee. Naprosto úžasné zpestření celé série. Obrázky byly naprosto dokonalé a obálka ještě krásnější. V knize jsem se dozvěděla spoustu drobností, které mi objasnily několik věcí. Opravdu skvělé.

AjinQa
06.11.2016 5 z 5

Velmi hezky napsané a čtivě. Nejvíce se mi asi líbila povídka s Maxonem a královnou. Určitě doporučuji si přečíst, protože se čtenář dozví další zajímavé informace, které v Selekci nebyly.

vandalindakova
06.11.2016 5 z 5

Naprosto dokonalé. Povídky jsou logicky seřazené, tak jak protínají hlavní příběh Selekce. Dává to smysl a skvěle to zapadá do celé série. Čtenář objeví spoustu jiných pohledů a dalších informací o postavách ze Selekce. Povídky se mi líbily všechny, dokonce i ta o Aspenovi.

Markouš
04.11.2016 4 z 5

Už je to rok, co jsem opustila svět Selekce a proto jsem se na návrat velmi těšila. Povídky byly krásné. Bylo fajn vědět proč postavy dělali to, co dělali. Nejkrásnější povídka byla rozhodně o Marlee a myslím, že by nebylo na škodu, kdyby její příběh dostal samotnou knihu. :)

Čtenářka14
02.11.2016 5 z 5

kniha se mi moc líbila, byla to taková oddechovka při, které jsem se dozvěděla něco navíc než bylo v ostatních dílech

teer.h
31.10.2016 5 z 5

Knihy selekce pro mě byly a vždy budou ty nejlepší! :)
Na knihu šťastně až navěky jsem narazila úplně náhodou, když jsem se šla podívat do mého oblíbeného knihkupectví. Když jsem ji uviděla, všechny ostatní knihy, co jsem měla v plánu si koupit, prohrály. (co si budeme povídat, stalo se mi to i s Dcerou :D)
Kiera je opravdu neuvěřitelná spisovatelka, do jejích knih se každý musí zamilovat.
Tak moc mě potěšilo přečíst si vše z druhé stránky a ne jen z Američiny. Je to další krásné dílo, které mě moc potěšilo. Teď do sebe vše zapadá a vím, jak vše bylo.
Z druhého výročí Maxona a Ameriky jsem měla slzy v očích :)
Moc mě potěšilo, že jsem poznala i Maxonova otce a jeho matku. Musím říct, že mě jeho otec velmi překvapil, takhle jsem si ho nepředstavovala, ale mrzelo mě, to co se z něj poté stalo, jak byl zlý na Maxona event. na Americu.
Už se těším, až si přečtu selekci znovu, protože jak to přečtu jedním dechem, spoustu věcí zapomenu :)

Laputika_3
30.10.2016 4 z 5

Morálně tuhle knížku moc ráda nemám. I když se mi moc líbila, byla hezky podaná, doplňková a i celkem užitečná, můj mozek mi pořád opakuje, že na jednu dokončenou sérii jsou další dvě (Dcera a Šťastně až navěky) moc. A je to tak. Když ale tohle pominu, knížka to byla krásná. Obzvlášť povídka Druhé výročí si získala místo v mém srdíčku. Nebo příběh mladé Amberly... Nádhera. Jediné co je mi na celé série Selekce líto je, že ilustrace nebyly v každé knize. Jsou nádherné, a rozhodně by za to stály.

Laurel
30.10.2016 4 z 5

Musím říct, že když se mi knížka dostala do ruky, říkala jsem si: "Á, autorka chce ze série vytřískat co nejvíc peněz..." Ale stejně jsem neodolala. A udělala jsem dobře. Nejvíc mě zaujal příběh Marlee a Druhé výročí. Dokonce i Celesta mě překvapila, trošku. I jak to bylo tenkrát mezi Clarksonem a Amberly. Sem tam i ta slza ukápla :33

AnetaM
30.10.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla... a zase musím autorku jenom chválit, knížka me naprosto uchvatila. Každý příběh má něco do sebe, dozvíme se věci, které jsme netušili, nebo byli v sérii jenom nakousnute a ja prostě četla s otevřenou pusou.
Nejlepsi příběhy jsou ale Druhé výročí a Komorna, ty me dostaly. Hrozně moc bych chtěla ještě další knížku(třeba 3. výročí, 4. výročí atd... :D)
PS: Bez slz to prostě nešlo...

životLaury
28.10.2016 5 z 5

Ty povídky jsou úžasný

FlakeWhite
20.10.2016 4 z 5

Znovu se vrátit do této série a ještě k tomu z jiného pohledu, bylo prostě super.

Niarra
20.10.2016 5 z 5

Kiera nezklamala a opět napsala něco úžasného, co se čte prostě samo. Jsou to povídky, takže jejich délka je pochopitelná, ale přesto se mi všechny zdály kraťoučké - tak už to u Kiery knih prostě je, každou přečtenou stránku opláčete. Všechny povídky se mi moc líbily, i když byly všechny takové "pohádkové", ale co čekat, když kniha nese název Šťastně až navěky :-))) Nejvíce mě překvapila hned první povídka, kde bylo zajímavé vidět onoho přísného krále Clarksona, tentokrát ovšem ve zcela jiném světle, očima zamilované Amberly. Nemohu dát opět nic jiného, než pět hvězdiček.

Rubika
18.10.2016 5 z 5

Abych všechno, co se mi momentálně honí hlavou, popsala, napíšu to tady v bodech:
1.Když jsem knihu dočetla ,začala jsem brečet...:'( Už teď mi ty postavy tak chybí!! (Hlavně tedy Maxon)
2. Úžasná knížka, s naprosto dokonalým obalem!
3.Kniha je nádherným doplňkem, který se skoro četl sám. Přečetla jsem jedním dechem, bylo zajímavé číst o událostech z jiného pohledu.
4. Nejkrásnější povídka pro mě určitě ta Maxonova - Takový stydlín, až je to přesladké!
5. Povídka Druhé výročí byla tak dojemná, že jdu okamžitě navštívit Kieru a pokud nenapíše doplňkovou knihu jen o nich dvou, jejich lásce a společném životě, tak to neskončí dobře!:D (mohla by tam třeba dodat i další události ze Selekce, z pohledu Maxona!)
6. Jsem totálně a beznadějně zamilovaná do Maxona..
7. I povídka Amberly mě dost chytla za srdce, konečně ji rozumím lépe.
8. Bylo super si zase přečíst o Americe a Maxonovi, moc mi ve čtvrtém díle chyběli...
9. PANE BOŽE, TY DOKONALÉ KRESBY POSTAV!!! (Nejvíce se mi líbila ta z prvního setkání Maxona a Americi, kdy byli v té zahradě!)
10. Nemůžu se dočkat, až na obsah série zapomenu a budu si to všechno moct přečíst všechno znovu! :)
11. Všem doporučuji! Nebo vlastně ne... POVINNĚ VŠECHNY PŘEČÍST! :D
12. Děkuji všem, kteří si můj komentář přečetli. :)

,,Klidně mi zlom srdce. Zlom mi ho třeba tisíckrát. K tomu, abys mi ho zlomila, jsem ti ho dal už dávno." - Maxon

1259
17.10.2016 5 z 5

Nečekala jsem, že to bude takový, ale bylo to vážně dobrý, což jsem si vážně nemyslela. Četlo se to v podstatě samo. Jednu stránku jsem hltala za druhou. Můžu vřele doporučit těm, co se chtějí dozvědět, jak to bylo s našimi hrdiny, nebo proč jsou tam, kde jsou. Fakt doporučuji.

_Žanet_
14.10.2016 4 z 5

Opět byla tahle knížka úžasná jako všechny od Kiery. Bavila mě od začátku do konce a četla se vážně rychle. Asi nejvíc se mi líbil příběh Maxona, Lucy, Marlee a Amberly. Což jsou vlastně skoro všechny. Každý příběh mě bavil, ale bohužel se mi zdá, že by se Kiera mohla i víc rozepsat. Vůbec by mi nevadilo, kdyby kniha měla třeba i 700 stránek, protože se to čte vážně samo. Pro tenhle díl mi 368 stránek přijde celkem málo, ale i tak mě kniha bavila:)

bookworm_plants
13.10.2016 5 z 5

Úžasná knížka, opět jsem si ji užila až do úplného konce.
Nejvíc se mi líbily pocity prince Maxona, byl to takový stydlín ze začátku a nezkušený, ale svým způsobem neodolatelný. Pak strážce Aspena, takového romantika a u Marlee se mi líbila i minulost s Carterem. Za pouhé líbání je potrestat jako vážně? Aspoň, že byl Maxon oproti svému otci milý a pomohl jim.
A to s tím miminkem Americy o bože to bylo takové dojemné, jak na ni Maxon neveřícně hleděl. Prostě to bylo dokonalé... 5* i za obal a nádherné kresby před každou postavou. :-)

Nikiny
12.10.2016 3 z 5

Oddechové čtení.
Ale nezaujalo mne tak jako Selekce.
Chyběl mi ten pocit, že musím hned číst po návratu z práce.

todilka
12.10.2016 4 z 5

Milé doplnění úžasného příběhu Maxona, Ameriky a všech ostatních :-)
Pro fanoušky Selekce nezbytné :-)
*Čtenářská výzva 2016: Kniha povídek