Šťastně až navěky

Šťastně až navěky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478829/bmid_stastne-az-naveky-T91-478829.png 4 1614 1614

Selekce série

Sbírka povídek ze světa Selekce doplněná o bonusové scény, epilog a ilustrace. Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat – o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou. Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog a ilustrace.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Happily Ever After , 2015

sd1992
06.09.2017 5 z 5

Jééé, jak mně se do této "povídkové" knížky zatraceně nechtělo! :-D Sláva, že jsem se přemluvila.. protože je to pecka.. :-) Bylo to strašně krásný zakončení série s Americou a Maxonem předtím, než se děj stočí k samotné Eadlyn.. Je plná informací o kterých v předchozím dílech nebyla ani zmínka a je super poznat postavy i z úplně jiného pohledu.. Nejlepší povídka byla STRÁŽCE - tedy o Aspenovi... :-) DOPORUČUJI, fakt se nezdráhejte toho, že jsou to povídky a né pokračování.. o hodně by jste přišli!

eliska2106
29.08.2017 5 z 5

Do téhle knížky už se mi moc nechtělo, ale dokud jsem měla přehled v ději, pustila jsem se i do ní. Je pro mě opravdu milým překvapením, že autorka kromě ústřední lovestory dotáhla příběhy i ostatních postav a co víc - poutavě převyprávěla příběhy, které už jsme vlastně víceméně znali :-)

Ailee
27.08.2017 4 z 5

Nebyla to Selekce, nebyla to dokonce ani Dcera, ale za přečtení to stálo. Bylo příjemné se vrátit do tohoto světa a vzpomenout si, co všechno se odehrálo v Selekci z trochu jiného pohledu. Nejvíc mě bavila povídka Princ a Druhé výročí. U těch jsem se nejvíc zasmála.

chanahd
26.08.2017 1 z 5

Tato kniha mi přišla tak nějak zbytečná, stejně jako pokračování - Dcera.
Škoda, že to nekončilo jen těmi 3 díly, byla by to hezky ukončená série.
Jinak z této knihy oceňuji jen tu první povídku o královně Amberly, to bylo opravdu zajímavé. Ostatní mi přišlo zbytečné. A částí "Co dělají teď" mi to přišlo už úplně zabité. Za mě zbytečná kniha. Navíc mi už nepřišla ani tak dobře psaná, jako ty první 3 díly. Nejhorší snad ty poslední části. Měla jsem z toho pomalu pocit, že to autorka psala proto, že se na tom dalo ještě něco vydělat.

Alethea_k
18.08.2017 3 z 5

Myslím si, že tato kniha je opravdu zbytečná. Přečetla jsem pouze povídky o Maxonovi a jeho matce. Dále jsem neodolala a přečetla si Druhé výročí. S těmito dodatky jsem spokojená. Ale dále si nechci svoje vzpomínky na Selekci kazit žádnými osudy, ani vysvětlivkami. Kdyby se Kiera Cass už vykašlala na Selekci a začala pracovat na něčem dalším, udělá líp.

Marry123
18.08.2017 4 z 5

Velice příjemné nahlédnutí do situací ostatním postav, na jejich pohled a příběh. Marlee mě dostala asi nejvíc ale všechny byly moc pěkné :)

1v8na
12.08.2017 4 z 5

Soubor povídek mě velmi bavil. Knihu jsem si půjčila z knihovny s cílem se v létě odreagovat a tuhle službu kniha splnila. Odreagovala jsem se a výborně se bavila.
I když mi v některých pasážích kniha přišla přeslazená, i přesto se mi líbila.
Maxon je sen každé ženy.
Nejvíc mě potěšily ilustrace, které se mi velmi líbily. Kdybych knihu neměla půjčenou z knihovny snad je i vybarvím.

Sixtinka144
09.08.2017 5 z 5

Asi jsem se zamilovala. Tato kniha je jedním slovem úžasná! Celou selekci jsem přečetla ani ne za týden a pak skoro půl roku pauza ( bála jsem se , že si nevzpomenu na některé postavy ,ale všichni se mi hned vybavili). Doplňkové části byly skvělé a ta kapitola s Marlee? Naprostá pecka, pět hvězdiček z pěti :) K. Cass opět nezklamala.

teri1003
09.08.2017 5 z 5

Celé tří knihy (Selekce, Elita, První) jsem si zamilovala. Pořád nad nimi musím přemýšlet. Doplňkovou knížkou Šťastně až navěky jsem si mohla představit i z pohledu jiných a hlavně z pohledu prince Maxona. Mezi mojí nejoblíbenější část z této knihy nesmí samozřejmě ani chybět dvouleté výročí královského páru. Teď už se můžu těšit na zbylé dva díly. Věřím, že všechny knížky stojí za přečtení.

RosaRoses
09.08.2017 2 z 5

Selekce mě bavila a hodnotila jsem ji docela kladně, ale nemůžu se považovat za jejího velkého fanouška, který hltal každou stránku a napjatě vyčkával na další díly. Proto se teď sama sebe ptám proč jsem proboha četla tuhle novelu.
Jediné co se mi na ní líbilo, bylo vyprávění Celesty, Amberly a těch pět stran na konci "Co dělají teď?". Ty ostatní příběhy byly sice milé a čtivé, ale přesto velmi slabé. Takže pokud máte Selekci rádi tak tenhle komentář ignorujte protože vám se bude kniha určitě líbit, ale pokud ji zase tolik nemilujete vemte si ze mě ponaučení a tuhle knihu nečťete.

lenkaBajza
06.08.2017 4 z 5

Příběhy očima prince Maxona a zejména Marlee (Miláček) mne prostě a jednoduše dostaly. Bez kapitoly výročí by to jistě nebylo ono. Nádherné byly také ilustrace, škoda, že jich v knize nebylo více.
Celé knize tleskám, nečekala jsem, že to bude tak dobré jako série Selekce.
I když ubírám jednu hvězdičku za kapitoly, které se mi nelíbily/trochu nudily (hlavně ta z pohledu Aspena), mohu ji všem doporučit:-)

Paintka01
27.07.2017 5 z 5

Nádherná kniha! Bylo opravdu zajímavé číst příběhy ostatních postav ze série Selekce a přečíst si je i z jiného úhlu pohledu než měla America. Mimochodem Selekce patří mezi mé velice oblíbené série.
Doporučuji všem milovníkům jako jsem já! Je to krásné čtení, knihu jsem přečetla jedním dechem! :)

jana89
26.07.2017 5 z 5

Myslím, že je pro kazdého, kdo přečetl sérii selekce přímo povinností přečíst si také tuhle skvělou doplňkovou knihu. To, že jsem se mohla na průběh selekce podívat také očima jiných lidí bylo velmi zajímavé. Některé postavy jsem tak lépe pochopilila a u jiných, u kterých mi chyběl příběh, tak ten jsem tady dostala. Rozhodně šlo o velmi příjemné počtení.

AnnaNes
26.07.2017 5 z 5

Skvělé doplnění k sérii Selekce.

IrennCasman
23.07.2017 5 z 5

Tato kniha je přesně to, co jsem skutečně a neodvratně potřebovala. Po přečtení "Dcery" jsem měla strach z toho, jaká kniha bude, ale můj strach, který byl zapříčeněn předchozí zkušeností, se mi teď zdá zcela zbytečný. Kniha byla naprosto a nepopiratelně úžasná. Mám z toho obrovskou radost. Proč takových knih nemůže být více?

Lorej
20.07.2017 5 z 5

Skvělé doplnění příběhu, krásné ilustrace. Jsem moc ráda, že se povídky vydaly i v češtině. Nejvíce se mi líbila část 'Z pohledu Celesty'. Celestu jsem nikdy moc ráda neměla, ale díky této povídce jsem ji porozuměla a oblíbila si ji.

anetro
12.07.2017 5 z 5

V této knize mě zaujalo, že čtenář mohl nahlédnout i do života ostatních postav ze série a líbili se mi i ilustrace v knize, kde autorka ukazovala svou představu o vzhledu postav.

Sablu
10.07.2017 5 z 5

Knížka krásně doplňuje sérii Selekce. Moc se mi líbilo, že se člověk dověděl víc o ostatních postavách a dotvořil si tak celkový pohled. Za mě opravdu povedená knížka.

kyticka152
09.07.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Asi bych nemohla říct, že pro mě byla lepší než série Selekce, ale určitě jsem si ji užila. Nejvíc se mi líbil příběh Miláček. Přečtením knihy jsem více pochopila některé události a názory. A rozhodně mě bavilo vidět celou sérii s více pohledů. Úplně mě to navodilo, abych si příběh Americy a Maxona přečetla znovu. Doporučuji k přečtení!!!

1Světluška2
09.07.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden den. Byl to dobrý nápad jak doplnit sérii. Líbilo se mi číst z pohledů ostatních postav. Nejslabší mi však přišla povídka o Maxonovi, ale díky tomuhle dílu jsem si oblíbila královnu. Doporučuji všem co zbožňují selekci❤