Nenávist

Nenávist https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1548 376

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

maja11231
14.07.2020 5 z 5

Velice dobrá kniha. Četla se jedním dechem. Určitého od autora přečtu i další knihy.

9311
09.07.2020 3 z 5

Dobrá oddechovka

Pajuška59
08.07.2020 5 z 5

Opět paráda

Adýsek69
05.07.2020 5 z 5

Pane Cartere klobouček. Nevím, co jste pil nebo užíval za grogy protože tohle nemůže napsat normální člověk, ale bylo to úžasné. Všech 10 dílů jsem si užila a bála se o Huntra, ale za ten závěr máte 1*. Děkuji

Pája699
03.07.2020 5 z 5

Jak jinak, ale zase to byla pecka a parádní jízda v jednom. Husí kůži mám ještě teď. Carter je prostě můj oblíbenec. Každá jeho kniha je skovst a nikdy nezklame. Co příběh to perla a unikát.

ivana1975
01.07.2020 5 z 5

Ja proste milujem Chrisa Cartera. Jeho knihy su surove a uzasne napisane... Je to detektivka zo vsetkym vsudy. Uzasne postavy, dobry a rychly spad, super dej. Odporucam vsetkym milovnikom detektivok. Ja davam vsetky hviezdy a aj dalsie 4 ktore tam ani niesu. Super

Radza
29.06.2020 5 z 5

Jako vzdy paradani jizda

Evule81
28.06.2020 5 z 5

Další pecka. Doporučuji.

jes09
20.06.2020 5 z 5

I přes to, že jsem nečetla předchozí díly jsem z knihy unešená. Stálý děj, který mě nechával v napětí jaké bude pokračování. Rozhodně přečtu předchozích 9 dílů.

delfin69
07.06.2020 5 z 5

Můj oblíbený autor vůbec nezklamal. Napínavý další díl ze série, který de čte sám a člověk hltá stránky...
Malinko bych jen vytknul trochu ten malinko nereálný konec. Jinak už se těším, že na podzim snad vyjde další novinka

Seabeast
30.05.2020 5 z 5

Možná jsem čekal druhou Zlobu, což byla asi chyba, ale tentokrát to nebyla tolik emocemi vyhrocená jízda. I když je to trochu zavádějící, protože Carter je srdcovka a žádnou z knih nepovažuji za vyloženě slabou. Jasně, že šlo dost do tuhého, když jde o Luciena Foltera, ale ze Zloby jsem byl zkrátka vyždímaný víc. I přesto přese se Nenávist výborně četla, což je u Cartera vždy zlaté pravidlo. Na podzim by nás měl čekat další díl v originálním názvu "Written in Blood" a nezbývá než netrpělivě čekat. Navíc má Carter rozepsaný už další kousek!

Mudry
26.05.2020 5 z 5

Až na konec malinko přitažený za vlasy nemám co vytknout. Jsem spokojená. Stejně jako Zloba je Nenávist "jiná" , což vítám. Četla jsem všech deset dílů v poměrně krátkém časovém úseku a kdyby nebylo Zloby a Nenávisti, asi by mě podobnost všech ostatních začala pomalu nudit. Takže... zase pět...

hana4834
25.05.2020 3 z 5

Nejslabší příběh autora asi už vyčerpal vše morbidní, na me moc nudné popisováni osob a činu

PetrCepek
19.05.2020 2 z 5

Třetí Chris Carter během čtrnácti dnů. Bohužel tentokrát velké zklamání. Nevěrohodné robotické dialogy, rozsáhlé vykrádání sama sebe, neskutečně rozcouraný závěr s mnoha nelogickými či nesmyslnými vylepšeníčky. Jako "bonus pro čtenáře" desetistránkový podrobný popis toho, co stane s lidskými těly stojícími blízko vybuchující cé čtyřky. Celé mi to připadalo, jako by šikovný italský rychlopsavec slíbil nakladateli detektivku o 350 stránkách, ale nápadů měl jen na padesát. Raději si nyní dám od tohoto autora na čas pohov a vyzkouším někoho jiného či jinou.

Brace
18.05.2020 3 z 5

Lucien Folter podruhé a tentokrát je to jen slabý odvar jeho prvního vystoupení. Už jsem to tu komentoval několikrát, knihy Chrise Cartera jedou jako přes kopírák a ne vždy je to taková zábava, jako u prvních třech dílů. Mou rostoucí skepsi k autorovi nakopla až parádní Zloba, takže jsem se na Nenávist těšil jako malé děcko. Bohužel zážitek byl poloviční, tomu také odpovídá mé hodnocení. A opět vyzývám zacykleného autora, ať uloží Roberta Huntera na chvíli k ledu a zkusí přijít s novou hlavní literární postavou.

LuluBird179
15.05.2020 5 z 5

Opět skvělý Carter a hlavně Robert Hunter. Ale něco málo mi tam, oproti jiným knihám s Hunterem, prostě chybělo...

moudivlacek
05.05.2020 5 z 5

Moc jsem se na knihu těšila a přečetla ji za 2 večery. Na scénu se vrací Lucien a tentokrát se rozhodne pomstít Hunterovi za 3,5 roku ve vězení. A nebude to jen obyčejná pomsta. Ale ta nejhorší zvěrstva, co si dokážete představit.
Lucien dle mne nemá jen tak obdoby a opravdu je děsivé, co by mohl nějaký chorý mozek vymyslet, a já se jen modlím, aby se nějaký psychopat neinspiroval a já ho nepotkala.
Pro milovníky žánru thrilleru a tohoto autora vřele doporučuji.

anája
29.04.2020 5 z 5

Kniha byla napínavá a svižná jak každá , jen ten konec se mi zdál na Luciena moc jednoduché zatknutí...

Lvíček835
28.04.2020 3 z 5

Byla skvělá stejně jako ostatní knihy od Chrise Cartra

Hella
25.04.2020 4 z 5

Carter umí mimořádně poutavě psát, o tom žádná! Jen se s každou jeho další knihou víc a víc zamýšlím nad tím, jestli náhodou i on potají nesepisuje svoje specifické encyklopedie.... že se v těch krutostech tak vyžívá. Kvůli tomu o hvězdičku méně, ačkoliv jde o maximálně čtivý příběh.