Nenávist

Nenávist https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1555 1555

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

Lucie85
15.09.2020 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha z celé série! Možná i tím, že se příběh osobně Huntera dotýká. Děsivé, morbidně nápadité a strašně napínavé čtení. Občas mi extrémně detailní popisy určitých scén až skoro nedělaly dobře :-D

kyssling
13.09.2020 4 z 5

Další skvělé pokračování, čte se to jediným dechem. Ke konci to vypadá, že nejen Lucien, ale i čtenář musí malinko vypnout mozek ... Závěr prostě Carter šil horkou jehlou ...

Dela111
11.09.2020 5 z 5

Stejně jako ostatní díly této série je i tento akční, napínavý a neuvěřitelně vygradovaný v závěru. Jako vždy je tu i pořádná porce krutosti, ale zároveň je to tak dobře napsané, že příběh se čte jedním dechem. Carter tohle umí, jeho styl je mimořádně svižný a poutavý.
Autor opět využil svých znalostí z předchozí praxe a jeho rozebrání psychologie pachatele nebo třeba i popis působení adrenalinu v těle je nadstandardní.
Tento díl bych neoznačila za nejlepší ze série, ale stále si zaslouží vysoké hodnocení.

Madi
08.09.2020 2 z 5

Hořké zklamání. Doufám, že konec nás neměl navnadit na další díl s tímhle super padouchem se super schopnostmi.
Jedna hvězda za výbuchu v restauraci a následný popis co to s kým udělalo.
Druhá hvězda za likvidaci rodičů tý rudovlásky.

phm
06.09.2020 2 z 5

(SPOILER) SPOILER!!!
Mozna jsem uplne natvrdlej, ale chape nekdo Lucienovi pohnutky? Nejdriv Hunterovi zabije tehotnou pritelkyni, pak si ho sam privola pri svem zatceni, nacez se mu msti, ze ho dostal do vezeni? Nehlede na nesmyslnej zaver s prekombinovanym skladistem, ty technicke vychytavky tedy nemely absolutne zadny vyznam, to mohl Huntera hodit do sklepa, v kuchyni nechat mrtvolu a odejit uplne stejne. Sorry jako, ale bez klapek na ocich je to nejnudnejsi Carter vsech dob. Prvni 3 dily super, 4+5 nuda, 6 naznak vzepeti s Lucienem, 7-10 ocekavani nasledovane tvrdym zklamanim.

janastok
30.08.2020 5 z 5

Opět skvělé a napínavé. Jen mám problém s těmi geniálními, nesmrtelnými a nadpřirozenými schopnostmi nadanými padouchy, kteří se táhnou několika knihami. Doufám, že tohoto autor již usmrtí, myslím, že už je úplně vytěžen. Jinak tento díl i celá série skvělé, dík panu Carterovi za zpříjemnění letošního zvláštního léta. Jen mi někdo poraďte, CO mám teď proboha číst?!

Martens86
28.08.2020 5 z 5

Spolu s prvním dílem ságy nejlepší příběh. Troufám si říct, že tyto dvě knihy jsou zatím to nejlepší, co jsem kdy četl.

careras.c
27.08.2020 5 z 5

tak tady se autor pěkně vyblbnul :) výborný...čtěte...je to pěkný...

monudostal
27.08.2020 5 z 5

Knihy autor teda rozhodně napsat umí.. všechny díly jsem hltala a byla vždy nadšená..

zdendula31
21.08.2020 4 z 5

Napínavé,četlo se skvěle....ale....trochu moc překombinované a záporák má zase téměř nadpřirozené schopnosti...

Lukeronka
20.08.2020 5 z 5

Co na to říct, kdo miluje Cartera, musí to přečíst. Doporučuji předtím určitě přečíst díl Zloba, klidně si jej připomenout těsně před čtením tohoto dílu. Ale i bez toho autor obratně připomíná, co že se to stalo a člověk nemůže knihu odložit. Carter za mě zase TOP.

Miretti
19.08.2020 5 z 5

K mé velké nelibosti dospěla jsem k poslednímu dílu této série, tedy tomu zatím vydanému. Nepochybuji, že se dočkáme pokračování. Autor drží vysokou laťku , o tom jsem ani nepochybovala. A musím se přiznat, že to byl první díl, u kterého mi i slza ukápla. Lucien znovu na scéně a znovu to bylo doslova peklo...Kriminálek a thrillerů je tolik, ale pan Carter je jen jeden a jeho psaní je mistrovské. Velké díky za čas strávený s jeho knihami.

ElikaS
14.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle byla paráda! Celou knížku jsem přečetla za jeden večer a vůbec jsem se nedokázala odtrhnout. Půl knížky jsem si říkala, proboha, vždyť je jasné, že půjde po Tracy, vždyť Hunter je geniální, jaktože mu to nedochází, ale Carter opět překvapil a nestačil jsem zírat, jaké všechny zvraty vymyslel. Pro mě asi nejlepší knížka celé série. A ten konec ... Doufám, že už jsme s Lucienem skončili...

dee95
13.08.2020 5 z 5

Za mě absolutně nejlepší z cele série!! (a to miluji každou jednu knihu) ❤️

jarka2222
13.08.2020 5 z 5

Tak teď nevím vůbec, co mám k tomu napsat. Snad jen PECKA!!!!!! Přemýšlím, zda se dá vůbec na závěr takového příběhu navázat, nebo to Carter zkusí s jiným detektivem nebo jiným žánrem. Ale to by byla strašná škoda. Jen více detektiva Huntera a jeho příběhů, Chrisi Cartere, jste skvělej.Doporučuji k přečtení.

DoubleDad
13.08.2020 4 z 5

Nenávist je trochu jiná, než ostatní knihy od Cartera (a přečetl jsem je všechny). Jako jediný navazující příběh ho lze těžko hodnotit v rámci autorova žánru ale pokud to beru jako druhý díl ke Zlobě, pak je to perfektní. Moc se mi to líbilo.

shimice
09.08.2020 3 z 5

No nevím, předchozí díly se mi líbily podstatně víc.. trochu překombinovaný, hlavní detektiv v každém rozhovoru stále mlčí, byť je to on, kdo by měl něco říct, některý věci neuzavřený, a doufám, že koncem (spojler) nechce autor naznačit, že má do budoucna pro Luciena další nápady ke studiu..

krejcovka76
07.08.2020 5 z 5

Krásný závěr skvělého příběhu. Hunter a Garcia jsou pro mě úžasní parťáci a detektivové. Příběh opět nezklamal, celá kniha byla dechberoucí a četla se skoro sama :-)

Martiiiik
24.07.2020 5 z 5

Tato kniha se mi asi ze všech dílů líbila nejvíc, možná že to bylo tím, že je to zaměřené na Roberta, ale z mého pohledu se z mistra stal velmistr :-) o čemž svědčí i komentář předchozí knihy datovaný včera.. :-D prostě jsem nemohla knihu odložit.. :-) napětí a nápaditost, emoce čišící z každé strany, prostě si to celé prožijete s nimi.. jen mě mrzí, že jako často předtím nechal pár otázek bez odpovědí.. ale i tak, všechna čest :-)

simona g.
24.07.2020 5 z 5

Zase Carter, zase pecka!!! Nedivím se, že jeho knihy mají tak vysoké hodnocení, skvěle napsáno, děj letí jako raketa, nuda nula, napětí maximální. Už jdu vybírat jeho další knihu.