Nenávist

Nenávist https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408115/bmid_nenavist-wFe-408115.jpg 5 1555 1555

Robert Hunter série

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě. Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla. Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří. Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu. Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět. Ten někdo je… Robert Hunter. A konečně přišel čas uskutečnit plán.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

Hunting Evil , 2019

ydnac
13.12.2020 5 z 5

Všichni kdo čteme Cartera jsme věděli, že v tomto díle JE LUCIEN ZPĚT!!!!!
Čekala jsem masakr a čekala jsem dobře. Drsné, brutální, nervy drásající napětí mě opět přikovalo do křesla...
Tentokrát už fakt můžete mít o Huntera strach...
Znovu a znovu smekám před panem Carterem a jsem zvědavá na další a další díly a hlavně doufám, že jich ještě bude HODNĚ :-)

Bulldog
13.12.2020 5 z 5

Chris Carter udržuje svoje tempo i v tomto díle a má můj obdiv..pro mě je tohle nejlepší knižní série jakou jsem kdy četla..

Aleh
07.12.2020 4 z 5

Vrah a vyšetřovatel byli kdysi spolužáky a snad i přáteli. To je dávno pryč. Vrah a šéf oddělení pro vyšetřování násilných trestných činů dnes stojí na opačné straně zákona. Vrah, který se nesnaží před vyšetřovatelem uniknout, ale hraje si s ním jako kočka s myší. Kdyby chtěl vyšetřovatelům uniknout , "ztratit se" a žít si někde takříkajíc v klidu a pokoji, tak by se mu to zajisté podařilo. Ale on chce víc...
A tak člověk čte téměř se zatajeným dechem, co je všechno možné. Ještě před pár lety bych netušila, že budu číst od Chrise Cartera jeden thriller za druhým. Jeho knihy mají něco, co čtenáře přitáhne a pohltí. A co víc si jejich autor může přát?

sun.from.ibiza
06.12.2020 4 z 5

Lucien byl můj nejoblíbenější vrah ze všech knih od Cartera. Po zjištění, že o něm bude další díl, jsem byla vyloženě u vytržení a hned knihu musela mít.
Nejsem zklamaná, jako vždy byl Lucien dokonalý, i když jsem možná čekala, že bude o něco víc brutální. Asi jsem už otupělá, haha.
Knihu jsem nedokázala odložit ani když jsem zjistila, že je už třetí ranní, ale není se co divit, tak to mám s knihami od Chrise pokaždé.
S P O I L E R
Čekala jsem o něco lepší závěr, trochu víc adrenalinu a co je hlavní, nějaké lepší ukončení mezi Hunterem a Lucienem, přijdu si trochu ochuzená. :)
K O N E C

Protože si nedokážu pomoct, jdu se pustit do dalšího dílu. Vím, že všechno jednou musí skončit, ale je mi smutno, když si představím, že jednou skončí i tato série.
10/10

Arsi007
03.12.2020 4 z 5

Od posledního vydaného dílu ze série s Robertem Hunterem jsem čekala hodně. Zloba je můj jednoznačně nejoblíbenější díl a právě Nenávist na něj navazuje.

První část knihy byla strhující. Stejně tak i druhá třetina. To, co se stalo Tracy byl snad nejvíc dech beroucí moment celé série. Bohužel konec mě mírně zklamal. Přišlo mi to hodně prvoplánové a Carter to ukončil spíše pro potěchu čtenářského srdíčka a postrádalo to originalitu a nápad.

IG: @hanybooks

Nonča
30.11.2020 5 z 5

Topka!

biairicia
29.11.2020 4 z 5

Nemůžu dát 5 hvězd, protože za mě byla Zloba lepší. Tak do půlky, až trochu za půlku, se mě to tak nedotýkalo, jako Zloba. Popis po prvním výbuchu byl za mě zbytečný a trochu knize uškodil. Ale nic to nemění na tom, že Carterovi knihy o Robertovi a Garciovi jsou jako droga! A jestli se najde někdo, kdo je nemá rád, musí být z jiného světa :) Konečně se trochu blýskl i Garcia :)

monci6485
20.11.2020 5 z 5

Do dnešní doby je to skvělé čtení. Protože takových psychopatů bude za chvíli hodně, jen teda nebudou tak geniální. :D Chudák Robert, tohle si fakt nezasloužil. Snad bude mít v dalším díle trochu štěstí.

Ivanka0070
19.11.2020 5 z 5

Opět sázka na jistotu a opět brilantní dílo pana Cartera ❤ opravdu dost drsné a napínavé do poslední strany jak jinak, zhltnuto za dva podzimní večery ???? Hunter a Garcia jsou skvělí parťáci a autor nemohl zvolit lépe ????❤Už mám předobjednávku na další knihu a nemůžu se dočkat ????Děkuji a, vřele doporučuju ❤

escapelle
16.11.2020 5 z 5

Můžete mi někdo vysvětlit co ten Carter bere??????
Jak tohle dokáže vymyslet???jak dokáže vymyslet 10 naprosto strhujicich příběhů??????
Panebožeeeee!
Málem mě ranila mrtvice ale už fakt!!
Po třech nočních jsem dnes dělala celý den co???ano četla!!????????
A spát teď stejně nebudu!!!tolik otázek!!!je to skutečně s L. definitivní???....a co T. a Robert???????
Vopravduuuuu. Takovej skvelej chlap a musí takhle trpět!!!!!!!????‍♀️????????????

danica6371
16.11.2020 5 z 5

Boží boží boží! Jak jsem celou dobu docela frflala, že je to všechno na jedno brdo a u předposledního dílu se zasekla a musela si dát měsíc pauzu, tak poslední dva díly a hlavně tedy poslední , snad vstal auto z mrtvých :-D napínavé od začátku do konce a Robert opět nesmrtelný :-) Mi snad bude i chybět....

MamaKnihomolka
14.11.2020 5 z 5

Desátý díl série detektiva Roberta Huntera, který jako jediný navazuje na díl Zloba, na což taky sám autor na začátku knihy upozorňuje a doporučuje nejdřív si Zlobu přečíst, jinak se každý kromě těchto dvou dá číst na přeskáčku. I přesto, že jsem letos Zlobu četla,tak mi přišlo vhod, že Hunter jeho a Luciena příběh zopakoval.

Přišlo mi, že ze začátku než se všechno vysvětlilo dělali chvíli z Garcii blba. Líbilo se mi, že se střídají pohledy z vyšetřování a pohled samotného Luciena. V jednu chvíli jsem si říkala: „Ach, Roberte, stárneš? Koho by asi mohl Lucien ohrozit z tvého okolí?"

Tentokrát to není jen o vraždách, ale v tomto díle jde Hunterovi o život víc než kdy jindy. Taky se více dozvídáme o Tracy. Nejen, že se v knize dozvíte o psychologii vrahů, ale i výbušninách, fyziologii mozku a jak tělo reaguje na různé podněty.

Při četbě mě vážně běhal mráz po zádech, jako každá jeho kniha byla čtivá a hltala jsem stránku za stránkou. Knize nechybí akce a napětí a na konci...jsem vážně měla divný pocit.

hellena1523
04.11.2020 5 z 5

Buď jsem já vyměkla, nebo Carter přitvrdil, protože jsem chvílemi měla husí kůži a žaludek jak na ruským kole! Paráda!!! Thriller, který má všechno, co má pořádný thriller mít.

Jodys.63
27.10.2020 3 z 5

Napinavá zápletka s laciným závěrem ,,, Zloba mi přišla zajímavější ????

Art82
26.10.2020 4 z 5

Poprvé čtyři hvězdy. Tentokrát to bylo takový nijaký. Prostě pořád čekali a čekali.

švícko
11.10.2020 5 z 5

Jako vždy skvělé

martinka7882
06.10.2020 5 z 5

Chci pokračování! Hned :D potřebuju další knihy s robertem! Tohle je prostě jak droga,dokonalost!

Palele
03.10.2020 4 z 5

Co víc napsat...prostě Carter :)

Kerberos
26.09.2020 4 z 5

Knihy Chrise Cartera o Robertu Hunterovi čtu od začátku popořádku ,vždy mě bavily,ale mám pocit,že právě překročily tu míru morbidity,kterou ještě snesu.

BaNaMa
18.09.2020 5 z 5

Co napsat, super. Určitě to nebyla poslední kniha co jsem od tohoto autora četka. Pomalu bych se bála jít mezi lidi. Místy jsem nedýchala a knihu hltala stránku za stránkou. Teď si musím od této tématiky odpočinout a přečíst nějakou romantiku :-D