Napsáno krví

Napsáno krví https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454437/bmid_napsano-krvi-x09-454437.jpg 5 1368 345

Robert Hunter série

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce. Oslavuje úspěšný den koktejlem a přitom její pozornost upoutá jeden z návštěvníků hotelového baru, který se chová hrubě k nějakému starci. Angela se rozhodne dát mu ponaučení a ukradne mu na první pohled drahou koženou tašku. Uvnitř nejsou peníze ani laptop, nic cenného – aspoň ne pro Angelu. Jen černá knížka vázaná v kůži, překvapivě těžká. Zvědavost zvítězí a v pohodlí svého bytu Angela rychle prolistuje kořist. A tehdy začne nejhorší noční můra jejího života. Není to totiž obyčejná knížka – její obsah předčí i tu nejzvrácenější představivost. Napsáno krví je jedenáctým románem série o detektivu Robertovi Hunterovi a Carlosi Garciovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Written in Blood , 2020

sramkovamichala
12.12.2021 5 z 5

Další výborný příběh.

Dandulka
07.12.2021 5 z 5

Carter píše opravdu poutavě. Ani tento díl mě nezklamal. Zatím nemohu říct, že by se mi některá kniha nelíbila.

genie
26.11.2021 3 z 5

Tenhle díl se neřadí mezi ty nej, co jsem od Cartera četla. Zápletka byla zajímavá, ale závěr (setkání s vrahem a nekonečná diskuse nad jeho pohnutky) mě moc nenadchl.

Bramhr
26.11.2021 5 z 5

Skvělé, skvostné, napínavé!!! Troufám si říct, že to je nejlepší autor detektivek.
Při čtení je to jako koukat na seriál, úplně slyšíte tu napínavou hudbu, tu gradaci.
Po přečtení pár prvních dílů jsem si musela dát pauzu, protože někdy je to maso, ale teď začnu asi doplňovat mezery....

Dandulka
03.11.2021 5 z 5

Skvele jsem si i tebtokrat pocetla. Napinava a ctiva.

Lu89
26.10.2021 5 z 5

Tak trochu jiný díl, než všechny předchozí, nicméně na kvalitě rozhodně neztratil. Na autorovi nejvíce obdivuji, že nechodí kolem horké kaše, ale hned od první strany vám naservíruje hutný dej, který každou další stranou graduje. Posledních 40 str bylo naprosto geniálních, takže opět smekám a už teď se nemohu dočkat dalšího pokračování.

Johny_H.
20.10.2021 5 z 5

Pod dočtení zatím posledního dílu který je opět na 5/5 přidávám seřazení dílů dle oblíbenosti od nejlepšího po nejhorší přičemž poslední dva měli u mě lehce namále, aby nedostaly 4/5

Napsáno krví

Zloba

Hovory se smrtí

Miitenka
16.10.2021 5 z 5

Nejdřív jsem nevěděla, jestli si přečíst pokračování, protože předešlá kniha byla na mě trochu moc mírná. Ale nakonec jsem si řekla že to zkusím a nelituji. Od začátku byl příběh napínavý, knihu jsem měla přečtenou asi za dva dny, nemohla jsem se odtrhnout. Nebyla opět tak moc brutální jako některé ze starších a konec byl zdlouhavý a přišel mi trochu přitažený za vlasy.
Když pominu ona negativa, tak ve výsledku jsem byla velmi spokojená, že jsem se po delší době vrátila k Carterovi.

Monika1717
15.10.2021 5 z 5

Můj zatím nejlepší Carter. Trochu méně brutální, více psychologických úvah, motiv sebevraždy prolíná celým dějem, i když není dokonán. Poděkování na konci knihy bylo velmi emotivní.

ivoiro
06.10.2021 5 z 5

Opět za plný počet bodů. Ve zkratce bych knihu hodnotil asi takto - prostě opět skvělé.

WaN635
04.10.2021 5 z 5

Rozhodně ano! Kdo rád čte příběhy Chrise Cartera, neměl by si nechat utéct, tento zatím poslední počin. Kniha napínavá, chvílemi krutá, dynamická a konec tentokrát přišel v relativně poklidném tempu.

bcmike
26.09.2021 5 z 5

Další kniha od Chrise Cartera, která mě pohltila od začátku až do konce. Ačkoliv již jsou některé vraždy po přečtení všech minulých děl předvídatelné a brutalita se dá očekávat, nikdy mě děj nenudil a byl velice napínavý. Trochu mě mrzel rychlý konec, ale aspoň měl příběh dynamiku a nebyl plný nudných pasáží. Jestli se nemýlím, tak v této knize poprvé autor zdlouhavě nevysvětloval, jak byl Hunter od mala chytrý a co ho potkalo za tragédii s matkou a že má velké problémy s nespavostí (to tam bylo jen lehce). Jinak už se moc těším na další knihu. Snad se autor po rodinné tragédii neuzavře do sebe a nepřestane psát. Je to můj nejoblíbenější autor.

ninano
26.09.2021 4 z 5

Skvělý originální úvod, ale postupně se to trochu rozvolnilo a závěr už byl skoro nethrillerový. Chris Carter má lepší tituly.

Kanylka
23.09.2021 3 z 5

Začátek jako vždy velmi dobrý, když jsem došla ke str. 106, váhala jsem, zda budu ve čtení pokračovat, pro mě už příliš mnoho brutality. Konec spíše "románový"

Pane Carter- upřímnou soustrast, a jsem moc ráda, že jste to nevzdal a zůstal mezi námi. Těším se na další knihu.

Fififjonka
21.09.2021 4 z 5

(SPOILER) Po předchozí knize, která mě velmi zklamala, je to starý dobrý Carter. Zde trochu ubral na brutalitě (ono taky nemá už moc kam stoupat), velmi se mi líbil zvolený "background," záporáka, stejně tak Angela (ačkoliv teda si mohli odpustit SPOILER, že je tak blbá a volá Hunterovi, ačkoliv předtím je strachy úplně vyřízená a ví, že po ní jde brutální zabiják, teda já bych seděla na gauči a ani se nehnula, už vůbec bych nevolala, když vím, že mě přes telefon může vysledovat KONEC SPOILERU). Konec dobře vygradovaný, s tím záporákem má člověk místy i trochu pochopení. Celou knihou je prostoupený motiv sebevraždy - z pochopitelných důvodů - a má jako by něco osobnějšího a "navíc," než ty předchozí. Jsem zvědavá, s čím Carter přijde příště.

Emberas
19.09.2021 4 z 5

Místy hodně brutální čtení, ale to je u tohoto spisovatele již téměř poznávacím znamením. Jiné jeho tituly se mi ovšem líbily více.

Dumicek
17.09.2021 5 z 5

Opět naprosto skvělé a strhující počtení..Ano Carter je brutální spisovatel a nad jeho popisy vražd a mučení se leckomu obrací žaludek i já na tom nejsem jinak..jenže i tak mě jeho knihy lakají a vím,že vždycky to bude prostě strhující a napínavé. Napsáno krví na tom není jinak..kniha má spád napětí a prostě vše co má triller mít,takže mohu jen chválit a těším se co bude dál..

hnusák
12.09.2021 5 z 5

Mne se kniha naopak velice líbila, má spád a nejraději čtu před spaním, anžto Carter nabudí takové pěkné sny ( :-) ). Mám takový dojem, že toto byla předposlední kniha série, škoda.

Terez_Proskova
07.09.2021 5 z 5

No, a teď jsem v troskách, protože absolutně nevím, co po tomhle budu číst, aby mě to bavilo..... doufám, že bude brzy další díl :-(

Majii
31.08.2021 2 z 5

Ch. C. patří k mým oblíbencům, ale tentokrát velké zklamání. Jeho nejslabší kniha, jako by bez děje....