Napsáno krví

Napsáno krví https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454437/bmid_napsano-krvi-x09-454437.jpg 5 1373 345

Robert Hunter série

Los Angeles, 4. prosince. Přesně tři týdny do Vánoc. Angela Woodová, mistryně kapsářského řemesla, pro dnešek právě skončila – šest set osmdesát sedm dolarů – to není špatný výdělek za necelých patnáct minut práce. Oslavuje úspěšný den koktejlem a přitom její pozornost upoutá jeden z návštěvníků hotelového baru, který se chová hrubě k nějakému starci. Angela se rozhodne dát mu ponaučení a ukradne mu na první pohled drahou koženou tašku. Uvnitř nejsou peníze ani laptop, nic cenného – aspoň ne pro Angelu. Jen černá knížka vázaná v kůži, překvapivě těžká. Zvědavost zvítězí a v pohodlí svého bytu Angela rychle prolistuje kořist. A tehdy začne nejhorší noční můra jejího života. Není to totiž obyčejná knížka – její obsah předčí i tu nejzvrácenější představivost. Napsáno krví je jedenáctým románem série o detektivu Robertovi Hunterovi a Carlosi Garciovi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

Written in Blood , 2020

PetraBery
19.05.2021 5 z 5

Už jedenácté setkání s Robertem a Carlosem a jako vždycky parádně brutální jízda. Autor, ačkoliv prožíval soukromé peklo, tak opět napsal další skvělý případ. A já doufám, že se psaním hned tak neskončí.

alibaba72
18.05.2021 5 z 5

Myslím, že ke knihám Chrise Cartera není co dodat. Dávám deset hvězdiček a věřím, že bude brzo další kniha.

Kerberos
16.05.2021 5 z 5

Po předchozím díle jsem si řekla - končím. Jsem ráda, že jsem to neudělala, tento díl byl opět skvělý. Doufám, že autora osobní tragedie neodvede od psaní, už se těším na další díl.

Majuš333
06.05.2021 5 z 5

Chris Carter ma jedného krásneho dňa vážne zabije, teda lepšie povedané, že tie nočné záťahy s jeho knihami ma raz zabijú...potom že ráno v práci vyzerám ako zombie :)
Skvelé a napínavé ako vždy! Je mi ľúto, že Tracy odchádza :(
Asi som trošku iná, ale naozaj som s 'Vlkodlakom'/'Vojákom smrti' súcitila... Nehovorím, že súhlasím s jeho zabíjaním, ale chápala som ho...

Na konci nepridávam žiadnu pravdu, pretože som smutná...ale len kúsoček na pobavenie... Kde je 12.diel série?????

„...Tak se krucinál přestaňte mračit, jděte si na pár koblih a sklenici mléka a běžte dělat to, co umíte nejlíp.“
„Myslíte jako – vypadat od rána do večera takhle pěkně, jak vypadáme?“ zeptal se Garcia.
„Vypadněte,“ ukázala kapitánka na dveře.

Ráčkajda
05.05.2021 5 z 5

Přišlo mi, že tato kniha je nejmíň děsivá z celé série.....což jí samozřejmě nijak neubírá na čtivosti. Opět jsem ji zhltla jedním dechem, Hunter a Garcia je nejlepší detektivní dvojice, co jsem kdy četla.....a je mi líto osobní ztráty Chrise Cartera:-(

Kate72
01.05.2021 5 z 5

Nevím , jestli to je zdravé číst denně do noci, ale u Cartera to prostě jinak nejde. Třetí kniha po sobě, dávám si pauzu, potřebuji se vyspat :). Super čtení!

misowi84
25.04.2021 5 z 5

Pochyboval snad někdo, že tento díl nebude dobrý ?!
NIKDO !
Já k tomu jen dodávám..

Sakryš !
Kdy vyjde pokračování ?
Když jsem začal první knihou, vůbec bych neřekl, že mi Robert a Garcia přirostou takhle ke čtenářskému srdci. A teď se cítím poněkud.. prázdný a odkopnutý..

ferda16
24.04.2021 5 z 5

Opět úžasný díl. Na Cartera se vždy těším. Jeho knížky nejdou odložit a musí se dočíst do konce. Snad bude v psaní pokračovat....

Lolila
23.04.2021 5 z 5

Opäť skvelý thriller, Carter nesklamal. Strhujúce tempo, napínavý dej, výborné vysvetlenie spôsobu rozmýšľania vraha, .....krátke kapitoly sa veľmi rýchlo čítajú. Robert s Carlosom hľadajú ďalšieho šialenca, ktorý je stále krok pred nimi. Teším sa na ďalšiu časť.

Nixa
19.04.2021 5 z 5

Chris Carter je král! Víc nemá ani cenu dodávat, všechny recenze mluví za vše :)

moudivlacek
18.04.2021 5 z 5

Robert Hunter je unikát, je to člověk, kterého bych ráda poznala i ve skutečnosti. Detektiv oddaný své práci, velmi inteligentní mozek a odborník na sériové vrahy. Tentokrát má proti sobě člověka, který zabíjí velmi dlouho a je v tom setsakra dobrý. A také je tu kapsářka Angela, která svou "nevinnou pomstou" grubiánovi spustí lavinu šíleností. Angela je sice zkažená, ale také jí trochu zůstalo svědomí. Takže setkání Angely a Huntera je nevyhnutelné. Stejně tak boj o dopadení vraha. Oba to však může stát to nejcennější - jejich život. Osud vraha není nic ojedinělého, o to však víc tragického a smutného. Jen doufám, že toto nebylo mé poslední setkání s Hunterem.

Mudry
18.04.2021 5 z 5

Carter mě dostal hned na první dobrou a ani po jedenácté tomu není jinak !

Jack Bauer
15.04.2021 5 z 5

Jako vždy čtivé hned od začátku. Zlodějka s morálkou ospravedlňující své chování mě také nějak neoslovilo, jelikož mám díky naším spoluobčanům tmavší pleti na kapsáře velkou alergii, zvlášť když okradou nějakého invalidu nebo stařenku. Angela měla aspoň tu morálku, budiž. Nejlepší kapsářka na světě, nejlepší voják na světě, nejlepší detektiv na světě...samý superman tak jak to Američani mají rádi. Dost to zavání brakem, přesto je to skvěle napsáno, nutí obracet stránku za stránkou, moralizování jako poselství, má to něco do sebe. Chris Carter píše skvěle, čtivě, i bez té všudypřítomné brutality by to byly pěkné napínavé detektivky či krimi. Huntera s Garciou jsem si velmi oblíbil, asi moji nejoblíbenější románoví kriminalisté.

Brembelik745
13.04.2021 5 z 5

Další úžasná Carterovka.. Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil. Oceňuji úbytek počtu mrtvol a krve... Jediné minus vidím v postavě Angely, protože kvůli takové slepici riskovat život bych vážně nechtěla. Jinak zasloužených 5* a osobní životní ztráty pana Cartera je mi velmi líto.

Lucina88
12.04.2021 5 z 5

Klasika, pro mě už bez komentáře. Pán thrillerů. Nezklamal.

Obdivuji, že knihu dopsal. Drž se, Mistře!

katerina5544
08.04.2021 5 z 5

Jako vždy přečteno za pár hodin a nedalo se odtrhnout. Zápletka mi přišla hodně zajímavá.

Méně brutality?...no...ty vraždy mi brutální tedy přišly tak nevím a spíš nechápu,že to někteří tak vyžadují...

Konec nemusel být úplně ve stylu superhero,ale i tak dávám plný počet. Carter může psát o čemkoliv a bude to stát za to, navíc v těch podmínkách za kterých to psal...

hana4834
07.04.2021 5 z 5

Jako vždy skvělí příběh jen jsem čekala víc krveprolití a mám pocit ze autor kopíruje své dřívější příběhy tím jak Robert Hunter plní ukoli vraha a konec zase čelí svázaný kulce do hlavy

Twinny
02.04.2021 4 z 5

Těšila jsem se na další případ Huntera a Garcii a opět jsem dostala skvělou jízdu. Promyšlený a napínavý případ. Jednu hvězdičku strhávám za konec Hunter ex machina.

biairicia
31.03.2021 3 z 5

Mně přišel tento díl poněkud vlažnější. Méně brutality bylo, to je pravda, ale to mi vůbec nevadilo. Jen to nebylo tak napínavé asi a konec takový divný. Garcia mi tu přišel hodně opomenutý. Ale pořád dobré čtení.

lachtan77
30.03.2021 5 z 5

Zase excelentní. Zajímavý příběh, napětí a zvraty. Čím dál víc mám o Cartera strach. To co se mu honí hlavou nebude normální :-)

Klobouk dolů za to, že knihu dokončil i po smutné události, která se mu stala