Smrtící volání

Smrtící volání https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503288/bmid_smrtici-volani-63d009e80deb6.jpg 5 679 160

Musíš mi zabránit, abych ublížil někomu jinému. Nechci dělat tyhle hrozné věci. Pomozte mi, než budu nucen to udělat znovu. A udělám to znovu, protože nemám na výběr. Nikdy jsem neměl na výběr. V rušném nákupním centru svírá malá holčička plyšového medvídka a drží se ho v nepřítomnosti své matky Katriny. O několik hodin později je v opuštěné budově objeveno Katrinino tělo. Pro detektivku Kim Stoneovou to vypadá jako rychlá a účinná vražda. Ale Kiminy instinkty jí říkají, že v této nesmyslné vraždě je víc, než se na první pohled zdá. Jaký byl motiv zabití mladé matky na nákupech s jejím dítětem? O několik dní později je v místním parku nalezena druhá žena, jejíž krk je zlomený stejně jako Katriinin, a její šestiletý syn se pohřešuje. Se svou kolegyní, detektivkou Stacey Woodovou, která pracuje na dalším nevyřešeném zločinu, a s členem týmu, truchlící nad ztrátou blízkého příbuzného, ​​se Kim snaží proniknout do toho, co se rychle stává složitým případem. A když na Kimině stole přistane ručně psaný dopis od vraha adresovaný jí a prosící o pomoc, ví, že čas přivést malého chlapce živého domů utíká. S podporou analytika písma a profilovače se Kim a tým začnou dostávat do mysli vraha a učiní šokující objev. Některé z obětí mají na zápěstích škrábance. Nejsou to ale žádné náhodné škrábance. Vrah je používá ke komunikaci s někým. Otázkou je... s kým? A pokud to Kim brzy nezjistí, zemře další nevinná duše.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Deadly Cry , 2020

postrach
12.08.2023 4 z 5

Povedený díl i závěr.

Anna27
11.08.2023 5 z 5

Vůbec jsem dopředu netušila vrahy, absolutní překvapení. Zase přečteno během chvilky, jak napínavé a čtivé to bylo. Bavila mě zápletka, vše okolo, perfektní díl.

AlbionFoxyFox
10.08.2023 5 z 5

Brilantní jako vždy. Těším se na další :)

IvčaB2
10.08.2023 5 z 5

Vždy mě udiví, že se autorka neopakuje, čtení mě baví a vraha neodhadnu. Některé díly jsou na mne dost kruté v popisech zla, tato ne a vůbec mi to nevadilo.

Janaves
09.08.2023 5 z 5

Angela zatím nikdy nezklamala. Opět skvělé.

berila
06.08.2023 5 z 5

Autorka opět nezklamala, další výborný díl, co
víc si přát.

Januli
06.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Opět super počteníčko, stránky se čtou samy. Jen trošku ten souboj a velmi rychlá odezva se mi nezdála. Ale těším se na další a další díly.

Evuše
06.08.2023 5 z 5

Knihy o Kim S. miluji a jedná se snad o jedinou knižní sérii, kterou si kupuji v den vydání :)

Pravdou ale je, že tento příběh mi moc nesedl. Příběhu chybělo napětí předchozích dílů....Jediné co jsem na knize "hltala" byla Kimina kolegyně Stacey, která tuto knihu úplně ovládla a doufám, že se jí dostane větší pozornosti i v dalších dílech :)

ctenarkaEva
05.08.2023 5 z 5

Zajímavé rozuzlení, jako obvykle fajn čtení, které díky krátkým kapitolám ubíhá opravdu rychle. Až je mi vždycky líto, že už je konec. Některé díly se mi zdály napínavější, ale občas i krutější, tohle bylo pohodové čtení.

knihomolkadorfa
05.08.2023 5 z 5

Opět velmi čtivé, krátké kapitoly, překvapivý závěr.

nicole1990
04.08.2023 5 z 5

Opět skvělá Marsons. Vraha bych teda neuhadla ani v nejmenším . Už se těším na další knížku

munka
31.07.2023 5 z 5

Ďalšia skvelá Marson. Zaujímavá zápletka s prekvapivým koncom .

Bla80
31.07.2023 5 z 5

Kim mam rada a jeji tym taky. pripad byl zamotany a necekala jsem takovy konec.

kubule
28.07.2023 5 z 5

Opět perfektní, naprosto strhující, s velmi zajímavou zápletkou a dějem. WOW jako vždy.

wooloong
28.07.2023 4 z 5

No, ta zápletka mi přišla hodně přemrštěná, ale jinak jako vždy, krátké kapitoly, čtivé, překvapivý závěr.

Kubajzz
25.07.2023 4 z 5

Další skvělý díl s Kim. Přelouskl jsem to za dva dny :-) To že znásilnění souvisí s případem bylo docela jasné dřív, než to prozradila autorka ale jinak skvělá zápletka a knížku určitě doporučuji k přečtení :-)

MíšaS.
19.07.2023 4 z 5

Příběh se mi líbil, ale ten konec mi přišel trochu přetažený, a vůbec celá zápletka, ale i tak se kniha četla hezky.

Theresa.2679
16.07.2023 5 z 5

Prostě další úžasný díl s Kim, jen tak dál, jedna z mých nej sérií a i když už je to snad stý díl (), stále jsou knihy super čtivé a zápletky zajímavé

Booky84
15.07.2023 5 z 5

Další skvělá knižní jízda s Kim a jejím týmem. Na knihu jsem se moc těšila, jak jsem viděla, že ji mají volnou v knihovně, tak jsem si pro ni musela jít. :-) Kniha je jako vždy čtivá a to nejen díky krátkým kapitolám, ale i autorčinu umu. Rozuzlení pro mě bylo překvapivé a to mám ráda, když to nakonec je jinak, než jak jsem si sama myslela. Knihu doporučuji a jsem zvědavá nejen na další díl, ale i na vývoj jednotlivých postav a co s nimi má ještě autorka v úmyslu.

Pája699
13.07.2023 5 z 5

(SPOILER) Kim a její vyšetřovací tým..tohle je vždycky sázka na jistotu! Po předchozím slabším díle, byl tento skvělý a neotřelý :-)

Vraždy, únos chlapce, smrtící volání vraha o pomoc, aby přestal zabíjet.

Děj je plný napětí a zvratů, které graduje. Čtenář se ani chvilku nenudí. Byla jsem překvapená z rivality a brutality sourozenců. Motiv? Zajímavý..

Další díl si určitě nenechám ujít!