Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/bmid_navrh-MAQ-286616.jpg 5 2043 2043

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Deal , 2015

lihate
05.11.2020 5 z 5

Když jsem knížku poprvé otevřela, netušila jsem do čeho jdu, od autorky je to má první kniha a co si budem, obálka přitažlivá není. O to víc mě překvapilo téma hokeje. Na hokejisty do určité míry mám, nebo spíš jsem před přečtením měla, stejný názor jako Hanna. Kniha mi otevřela oči, ukázali mi, že všichni nejsou třeba házet do stejného pytle. Příběh je krásný, plný emocí, pocitů a procítěnosti. Moc se mi líbí ta surová upřímnost a pochopení, kterou k sobě hlavní postavy mají, a není samozřejmá pro příběhy tohoto typu. Kniha mi ukázala, jak moc je důležité srovnat se sám se svou minulostí, a žít v přítomnosti a neohlížet se na to špatné, aby mohla být nějaká budoucnost, radost a štěstí. A miluju jejich uštěpačný sarkasmus!

Brolly
29.10.2020 5 z 5

"Nesuď knihu podle obalu."
Fakt dobrá kniha, nebýt těch pozitivních komentářů a hodnocení, tak si ji snad ani nepřečtu, ale jsem ráda, že jsem to udělala. U většiny knih mě štve to, že to vidím pouze z pohledu jednoho člověka, nevím, co si myslí ten druhý. Ale tady se střídají 2 vypravěči a jsem tomu moc ráda! Sice jsem se občas ztrácela, z čího pohledu to je, ale to je spíš moje nesoustředěnost.
Jinak se mi moc líbil problém Hanny, kolem kterého se celá kniha točila. Nebylo to přemrštěné, jak to v ostatních knihách bývá, nebyl to problém, přes který se "hrdinové musí dostat". Moc doporučuji a jdu na další díl!

NewKiddo
26.10.2020 5 z 5

Asi tu nenapíšu nic nového, protože této knížce prostě nemám co vytknout. Příběh je úžasný a autorka umí skvěle psát. Obzvlášť jsem si tedy oblíbila sarkastické poznámky a humor hlavních postav. Je mi jasné, že se tato série určitě zařadí mezi moje oblíbence. 5*

Kiuska
19.10.2020 5 z 5

Upozorňuji, že se zde může nacházet malý spoiler, ale teda... Tohle bylo úžasné. Těmto knížkám 10 bodů ze zásady nedávám, ale tahle si to zaslouží Hanna je naprosto úžasná, žádná chudinka s nesmyslným chováním, ale je vtipná, chytrá, sarkastická, jde si za svým a nenechá si nic diktovat. Garreta jsem si také okamžitě oblíbila, sice namachrovaný frajírek, ale má to srovnané v hlavě a nechová se jako blbec. To, co se mezi hlavními postavami odehrává, je skvělé. Mají úžasné hlášky a neustále se pošťuchují. Takové páry mám nejradši, dokáží si ze sebe a z věcí okolo dělat srandu. Je to konečně knížka, ve které jsou k sobě hlavní protagonisté upřímní. Nelžou si ohledně různých blbostí úplně zbytečně jako v mnoha jiných romantických knihách. Zbytečné a nelogické lži kvůli maličkostem (které by rozhodně šly vyřešit jinak) a vytvořené jen kvůli velkému dramatu, hrozně nesnáším. Tady opravdu oceňuji to, že si to postavy chtějí okamžitě vyříkat. Samozřejmě nelze to vztáhnout na vše, ani zde se nějaké té lži nevyhneme, ale tady ji chápu. Co také oceňuji je, že se tu na nic nechvátá, vztah postupuje pomalu a nekonají se žádné razantní kroky téměř měsíci, jak to často bývá jinde. Zkrátka tahle kniha je pecka. Samozřejmě nečekejte nějakou velkou myšlenku, stejně jako ostatní knihy tohoto druhu slouží k oddechu, k zasmání... Je to zkrátka žhavé, ale je to Elle Kennedy a ta to prostě umí.

aquaver
07.10.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila. Četla se lehce a velmi rychle, nemohla jsem ji vůbec odložit. Postavy byly sympatický (tedy až na nějaký výjimky). Skoro všechny jsem si je oblíbila. Ať už samotnou Hannu s Garrettem, tak i její kamarádku Allie a jeho partu spolubydlících. Určitě se co nejdřív pustím do příběhů těch ostatních. Doporučuji si přečíst.

Suou
06.10.2020 5 z 5

Kvôli tejto obálke by som si to neprečítal ani keby som chcel, preto som bol nadšený keď v slovenčine vyšla oveľa krajšia obálka a ja som si to konečne mohol bez hanby prečítať... ;)

cerna7151
02.10.2020 5 z 5

Strašně dobře se to četlo... Jedním dechem, za jeden den.
Slaďárna, ale když bereme do rukou knihu této autorky nic jiného neočekáváme.

Siegrid
30.09.2020 5 z 5

První kniha od této autorky a rovněž mě natolik uchvátila, že cokoliv od ní vyjde, chci si přečíst. Je pravdou, že ne všechny knihy od této autorky jsou na všechny hvězdy, ale to nemá žádný z autorů. Příběh Hanny a Garetta je vtipný a stojí za přečtení.

JanuldaN
27.09.2020 4 z 5

Čtení na odreagování... Nečekejte nic převratného, prostě si odpočinete. Příjemné, milé, žhavé, spousta klišé, sympatická hrdinka...

Knihomolka10942
26.09.2020 5 z 5

Moc hezké čtení, sice klišé jako blázen, ale moc se mi to líbilo;)

Zuzana207
21.09.2020 5 z 5

Hoci je táto séria z kategórie young adult, človek bez ohľadu na vek pri nej vypne, zasmeje sa, občas nahnevá, ale hlavne oddýchne. Určite odporúčam. :-)

Vendulik
10.09.2020 3 z 5

Příběh, byl moc preslazeny. Zasmala jsem se u něj toho. Ale čekala jsem více akce mezi hlavními hrdiny. Takové odpočinkové čtení. Nic náročného.

havrmoni
07.09.2020 4 z 5

Kdybych před tímto nečetla Him a WAGs, tak bych dala 5*. Bylo opět svižné i vtipné, ale něco mi tam oproti výše jmenovaným sériím chybělo.

MajaT.
03.09.2020 2 z 5

Nebylo to špatný ????

BlankaHill
28.08.2020 5 z 5

Musím naprosto souhlasit se slovy autorky na konci knihy: "Tuto knihu jsem napsala hlavně pro zábavu." A to opravdu udělala! Miluju sarkasmus a tato kniha je jím protkána. Neskutečně mě bavily dialogy mezi Hannou a Garrettem. Hokejové prostředí je mi velice blízké (AhojHR!), tudíž jsem byla i z tohoto nadšená. Za mě jedno velké ANO! ( ◜‿◝ )♡

DreamerX9
21.08.2020 2 z 5

Klasická romanťárna. Nic extra taková oddechovka na léto.

YenMaja
31.07.2020 5 z 5

Tohle byla tak nádherná kniha! Možná je cílená spíš pro young adult kategorii čtenářů, ale to mi vůbec nevadilo, naopak, perfektně jsem u příběhu vypla a nechala se unášet zábavou a romantikou. Doporučuji všemi deseti!

etell
25.07.2020 5 z 5

Moja najobľúbenejšia séria z romantických kníh. Veľa krát som sa už ku týmto knihám vrátila. Postavy, no čo vám budem...Môžeme len dúfať, že po svete behá veľa takých chlapov, ktorí majú podobné vlastnosti ako hokejisti z tejto série. Príjemné čítanie, oddychovka, ktorá nesklame.

Tess23
23.07.2020 4 z 5

Romantika, oddech, hokej. Pohltilo mě to. Čtivý příběh, vrhám se na další díl :). 5*

tittanie
19.07.2020

První kniha od této autorky a úplně mě pohltila až jsem musela přečíst všechny knihy nejen ze série, ale i od autorky. Super prostředí, postavy a příběh. Paráda.