Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/bmid_navrh-MAQ-286616.jpg 5 2029 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Deal , 2015

alzbeta4340
26.03.2016 5 z 5

Téma stokrát obehrané taková variace na Popelku a prince. O to víc si cením toho, jak se to skvěle četlo. Přestože postavy dostaly do vínku problematickou minulost, všechny potíže se snaží řešit tak nějak civilně bez přepjatých emocí a autorka nepředstírá, že píše psychologický román o rozvrácených nebo citově vyprahlých jedincích. Naopak všichni hrdinové této knihy působí normálně a čtení mi připadlo prostě osvěžující. Těším se na další díl.

Zusaninka
24.03.2016 5 z 5

Skvela new adult knizka z prostredia vysokoskolakov. Velmi svieza knizka, vela som sa narehotala na vtipnych hlaskach, sexi scenach, fajn oddychovka precitana na jeden hlt. Oporucam a urcite precitam aj druhu cast uz o inom hokejistovi! Jednoznačne 5 hviezdičiek!

azraelka
24.03.2016 5 z 5

Nemůžu jinak než pět hvězdiček. Naprosté klišé téma, ale výborně napsané. Rozhovory mezi Hannou a Garrettem neměly chybu. Někdo tu zmiňoval podobnost se sérií od Emmy Hart, podobný je pouze námět. Úroveň psaní, propracování postav, vtip, vztahy nejen mezi Garrettem a Hannou, ale jejími rodiči, kamarády i nepřáteli, je míle daleko před Emmou Hart, jejíž postavy mezi sebou soupeřily hlavně o to, která řekne víc sprostých slov, chovaly se jako by jim bylo pět let, a souložily o sto šest.
Nevěděla jsem, že to řeknu, ale těším se na další díl.

"Klidně se s tebou vsadím, že kdykoli se někoho zeptáš na jeho tetování, vždycky ti poví, že to znamená "kuráž" v nějaký čínštině nebo co, když oba moc dobře víme, že to nejspíš znamená "brambora" nebo "bota" nebo "nalitej jak hovado". Nebo spustí ubrečenou historku o tom, je se před x lety ocitl na úplným dně, ale zvládl to a proto má na zádech vytetovaného fénixe, jak vstává z popela."

Ivy
15.03.2016 5 z 5

Tuhle knihu jse prostě potřebovala. Po dlouhé době jsem u čtení vydržela 6 hodin v kuse, nevnímala jsem okolní svět, jednoduše se bavila.
Jediným zklamaním je, že druhý díl není o Hanně a Garrettovi, protože ty dva jsou kouzelní a horkotěžko se mi s nimi loučí (i když je pravda, že si moc nedokážu představit o čem by to bylo).

DomenicaRisa
08.03.2016 4 z 5

První co mě zarazilo byla podobnost s Emmou Hart a její sérií The Game. Na druhou stranu, jak tohle "klišoidní" téma zpracovat? Vezměte jednoho sportovce, jednu nenápadnou slečnu, jednomu z nich přišijte nějaké trauma a zasaďte to do prostředí vysoké školy. Autorka tam ale přidala svůj humor, čímž vznikla další příjemná odpolední oddychovka. Dalšímu dílu se určitě bránit nebudu, přece jen -
těchhle knih není ve finále nikdy dost, aby vám pomohly zabít nudné odpoledne.

LilliBell
07.03.2016 5 z 5

Kniha bola super, pobavila ma, zasmiala som sa, skvely oddych pri nej. Autorka pise velmi dobrym stylom, prirodzene a vtipne.

NeliQ
06.03.2016 5 z 5

Skvela kniha, ktora sice rozoberá stokrat obohratu temu, ale svojskym a hlavne vtipnym sposobom. Rozhodne odporucam si precitat.

machrus
29.02.2016 3 z 5

No nevím, co jsem od knihy čekala, ale nějak mě to zvlášť neoslovilo.Já se ale prostě asi nikdy nedonutím dát knize méně než 3* protože pokud se kniha dá dočíst do konce nevidím důvod proč někomu brát naděje jen proto že mně se kniha nijak extra nelíbila. Prostě číst se to dalo, ale mochy se tam našly. ;-D

LilianaFalcon
29.02.2016 4 z 5

Roztomilá oddechovka. Ne že už by tu něco takového nebylo stokrát, ale i tak to na mě působilo jako osvěžení ;-)
Takže nečekejte, že byste byly dějem, vývojem nebo čímkoliv překvapení. Prostě se to bude číst samo, slupnete to jako malinu a budete se těšit na další jednohubku téhle autorky ;-)

Samira
27.02.2016 5 z 5

Krásná, milá a nesmírně vtipná žánrová oddechovka. Sympatické postavy, svěží přístup a normální, lidské zpracování z knihy dělají maximálně příjemný kousek. Živé postavy a jiskrný humor, doplněný pěknými erotickými scénami, ale i nadčasovou hlubší tématikou.
Autorka nezklamala a už teď vyhlížím její další kousek, který by měl být o Loganovi. Doufám, že se u nás dočkáme celé série, protože nepochybuji, že i další díly budou skvělé.
Doporučuji!

Recenze v záložkách

EvaSupovic
26.02.2016 5 z 5

Skvělá kniha. Fakt jsem se bavila, ty hlášky........těším se na další díly :-D

martiiinkajjj
26.02.2016 5 z 5

Za poslední dobu knížka, která mě fakt bavila :) super děj, opravdu čtivé a erotické scény taky dobře napsané. Sice je tohle téma hodně ohrané a každý ví jak tahle knížka skončí ale i tak se dobře četla a doporučuji. Garrett byl prostě chlap :).

Lenka.Vílka
24.02.2016 4 z 5

Začnu tím, že se mi nejen líbila první kniha, ale celá série. Ale teď k první knize. Číst ji bylo jako vzít své oblíbené pasáže ze svých oblíbených knih, poskládat je do jedné knihy a vuola, Návrh je na světě. Což neberu jako mínus, ale překvapivě jako plus. Hodně velký plus. Vždy mě překvapí, když autor správně vyváží možnosti a z inspirace se nestane vykrádání (děsivé, jak moc často se to v poslední době děje). A jelikož to toleruji u hudby, jsem schopná to překousnout i u knihy (když je výsledek vlastně dobrý). Jenom mě překvapilo, že Justin tam byl tak na malém prostoru, když zápletka knihy je v podstatě založená na něm. Ale nakonec jsem mávla rukou, protože to bylo jenom ku prospěchu :)