Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/bmid_navrh-MAQ-286616.jpg 5 2036 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Deal , 2015

AnetV
09.04.2017 5 z 5

Tento díl je z celé série nejlepší, příběh Hanny a Garretta stojí za přečtení, scéna ve sprchách nejlepší :-)

paprika75
17.03.2017 5 z 5

Jako první jsem omylem začala "Omylem" a z toho jsem moc nadšená nebyla. Přemýšlela jsem, jestli se mám k "Návrhu" vrátit nebo si najít něco lepšího na dlouhé večery ... Nakonec jsem mu dala šanci a rozhodně jsem nelitovala. Bavilo mně to od začátku do konce. Na rozdíl od dvojky má tohle lepší spád, vtip i zápletku. Takže 5*

Edice
15.03.2017 5 z 5

Na této knize jsem zbožňovala... špatně, chci říct: Na této knize ZBOŽŇUJI tolik věcí, ale vystihnu jen jednu z nich, jinak by se tento komentář snadno mohl stát nekonečným. A tou jednou věcí je ona uvěřitelnost, kterou je kniha napsaná. Myslím tím uvěřitelné chování, uvěřitelné myšlenkové pochody i uvěřitelná mluva všech členů příběhu. A to je věc, kterou já dokážu sakra ocenit a věřím, že i mnoho dalších lidí. ;) V knize se objeví nějaké to klišé. Ale to vůbec nevadí! Proč? Protože je podané takovým krásným, především svým způsobem, že si toho možná někteří ani nevšimli a já za něj děkuji. Tato kniha byla snad první v mém životě, kde jsem na vlastní kůži vyzkoušela jaké to je, když vás podvědomě stále volá k sobě a vy ji musíte číst nebo nad ní alespoň neustále přemýšlet. A když mi kamarádka ve vlaku, řekla ať si při čtení téhle knížky otřu slinu z koutku a já to opravdu udělala, věděla jsem, že to stálo opravdu za to! A za to děkuji. :)

janasim
11.03.2017 5 z 5

Spletla jsem se.Nikdy bych si nepořídila knihu,která má tuto nebo podobně laděnou obálku.Nechtěla jsem ji ani číst a ani bych nečetla nebýt takového jásání a zaujetí mých kamarádek.Myslela jsem si,že jsem na tento druh literatury už stará,ale bože!To bylo něco tak úžasného,skutečného! Emoce mnou jen lítaly,moc mě kniha bavila,užívala jsem si jí do posledního slovíčka a proto se musím hned pustit i do dalšího dílu.

ptavichripkaa
06.03.2017 5 z 5

Jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do ruky a nebýt pochvalných komentářů na FB asi bych si ji sama nevybrala.
Miluju příběh Hanny a Garretta. Má to spád, čte se to skoro samo a i když víme, jak to dopadne, nejde knihu odložit dokud nedočtete poslední stranu.

Markét.t
22.02.2017 5 z 5

Po dlouhé době kniha, která se četla opravdu úplně sama.
Ukázkový případ toho, že se kniha nemá hodnotit podle obalu.
Garrett i Hanna byli skvělí. Dalším plusem je rozhodně neotřelé hokejové prostředí.
Ačkoliv se jedná o velkou porci klišé, ve svém žánru vyčnívá především vtipem a lehkostí, s jakou je kniha napsána.
Jednoznačně doporučuji.

K.Lara
14.02.2017

Padesát odstínů jsem nikdy nečetla (to si klidně nechám vyrýt na náhrobek), ale mám pocit, že tohle k tomu mělo velmi blízko...

jitka7
19.01.2017 4 z 5

Tak i když je tato kniha veliké klišé, musím říct, že jsem se bavila. Ano, je tam dost věcí předvídatelných, ale konečně mi jsou sympatické obě postavy. Hanna se mi fakt líbila a Garrett, to byl sebestředný blb, kterého si člověk pak hned musel oblíbit. Líbil se mi humor v knize, i to vážnější téma, které tam bylo a vlastně i ten konec. Krásně jsem se u knihy uvolnila a pobavila. Těším se na další knihy série, teda doufám, že autorka udrží tempo a styl psaní (jelikož to tak často u jiných bohužel nebývá).

adelaska
17.01.2017 1 z 5

Knížka se sice čte skoro sama, ale to klišé... až mi z toho bylo trapně. Vše bylo samozřejmě "nečekané".
Nicméně je to takové to jednoduché čtení u kterého nemusíte přemýšlet a věřím, že jiným čtenářům přijde vhod.

K-afe
15.01.2017 5 z 5

Skvělá knížka!!! Jsem nadšená příběhem Hanny a Garretta, jsem nadšená ze stylu psaní autorky (milé, přirozené a "sladké", ale rozhodně NE přeslazené a laciné). Knihu jsem si vybrala, abych si odpočinula po "vánoční pohodě", kterou většina matek prožíváme :-) a plně naplnila moje očekávání. Hltala jsem stránku po stránce ne snad proto, že by byl děj tak napínavý, ale proto že jsem chtěla vědět, jak se bude vztah Hanny vyvíjet. Doporučuji!

Mišule_11
04.01.2017 5 z 5

Někdo by mohl namítat, že je to pořád to stejné dokola, ale ať si každý myslí, co chce! Mě se kniha líbila! :) Dobře a rychle se mi četla, nemohla jsem se od ní odtrhnout a Hannu i Garretta jsem si okamžitě, i přes to všechno oblíbila! :) Přála jsem jim to a hlavně Garretovi v tom hokeji! :D

Tenebien
02.01.2017 3 z 5

Oddechovka. Velká oddechovka. Po prvních několika stránkách jsem si myslela, že to nedočtu, protože to bylo fakt strašný. Ale pak se to celkem zvedlo. :-) Každopádně jsem si teda řekla, že přečtu celou sérii, čtu třetí díl a tenhle je zatím nejlepší, takže tak. (čteno v originále)

Kayla
26.12.2016

Nesud knihu podle obalu. Musím říct, že na tuhle knihu jsem narazila jen náhodou. Měla jsem chuť si přečíst nějaký erotický roman a myslela jsem si, že když na obalu je polonahý muž, že to bude na způsob Božského bastarda, který se mi líbil. Jenže ouha. Spletla jsem se. Ale v pozitivním smyslu. Z knihy se vyklubala parádní oddechovka. Erotika tam byla také, ale nebylo to tak extrémně přehnané jako v některých knihách. Prostě to zkrátím. Líbila se mi a to hodně. Postavy byly velmi sympatické a u některých pasážích jsem se upřímně zasmála, což se mi tak často nestává. Určitě doporučuji.

michaela8804
19.12.2016 5 z 5

Celá série se moc povedla. Nejvíc oceňuji styl jakým je kniha napsaná, z pohledu Garretta i z pohledu Hanny. Je to vtipné, napínavé i rozumně napsané. Další díly budou stát určitě zato.

venacava
13.12.2016 3 z 5

Byla jsem mile překvapena, v knize jsem našla nejen vtip a Garrett mě okouzlil jak se svého děvčete nehodlal vzdát.

venda-books
08.12.2016 4 z 5

Kniha se opravdu četla lehce a než jste se nadáli, byli jste u konce, tak se to aspoň tedy stalo mně. Přesně na takovou oddechovku jsem měla náladu a kniha splnila má očekávání. Vlastně byla ještě lepší a přiznávám, že za tím má prsty Garrett. Hašteření mezi Hannou a Garrettem mi vždy vykouzlilo na tváři pitomý úsměv. Celkově dialogy v této knize mi přišly přirozené a úsměvné. Ano klišé tam bylo, myslím, že u tohohle žánru je to docela nevyhnutelné, ale vůbec mi to nevadilo. Mezi Hannou a Garrettem to pořádně jiskřilo a myslím, že to je hlavní důvod, proč to téhle knize prochází.
Vřele doporučuji, když si potřebujete odpočinout a užít si trochu té slaďárny. :)

amysa
28.11.2016 4 z 5

K Návrhu mě přivedla taková příjemná náhoda... Malý knižní úryvek z této série byl součástí jedné únikové hry s knižní tématikou a já najednou dostala obrovskou chuť žánr new adult opět zkusit. A vůbec nelituji, Hanna s Garrettem moje očekávání bezvadně naplnili...
Krásně jsem si s tímto příjemně jiskřícím příběhem odpočinula a těším se už teď, až se k dalšímu pokračování této série zase vrátím:-)

rene.rn
24.11.2016 5 z 5

Kniha přesně pro mě. Oddychovka, která měla zamilovaný příběh i humor. U konce každé stránky jsem byla napnutá, co bude na té další, nemohla jsem se odtrhnout ...

smaille
17.11.2016 5 z 5

Konecne jsem si zase u knihy odpocinula. Bavil me pribeh, celkove styl psani, proste cela knizka. Super byl i humor a nejktere vtipne situace, ze jsem se i ja krenila

lapej
02.11.2016 5 z 5