Návrh

Návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286616/bmid_navrh-MAQ-286616.jpg 5 2033 393

Off-Campus série

Hanna Wellsová si je ve všech oblastech života jistá v kramflecích, až na sex a svádění. Jestli chce upoutat pozornost kluka, do kterého se zakoukala, musí vystoupit ze své ulity a udělat všechno, co bude potřeba, aby si jí všiml… I kdyby to znamenalo výměnou za předstírané rande doučovat namyšleného kapitána univerzitního hokejového týmu. Garrett Graham vždy toužil po jediném – hrát po vysoké profesionálně hokej, jenže teď hrozí, že kvůli stále se zhoršujícím známkám na svůj sen nedosáhne. Proto své spolužačce předloží návrh, který by mu zajistil pozici v týmu a jí zájem vysněného kluka. Stačil ale jediný polibek, aby si Garrett uvědomil, že už nic předstírat nehodlá. Teď ještě musí přesvědčit Hannu, že kluk, kterého chce, je ve skutečnosti on. A to tak snadné nebude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Deal , 2015

Arsi007
11.04.2021 5 z 5

Přečetla jsem už poměrně dost erotických (chcete-li romantických) knih. Málokdy se ale stane, že nemám podobnému příběhu téměř co vytknout. Tak je tomu v tomto případě. Uvěřitelné dialogy, sympatické postavy, příběh, který plyne s takovou lehkostí, že nemůžete přestat číst. Já přestala ve 4,30 ráno. Jediné, co mi přišlo trochu přitažené za vlasy byla až moc rychlá změna v Garrettově chování oproti úplnému začátku. Ale nebylo to nic vyloženě na škodu.

Perfektní byla i skutečnost, že autorka do příběhu velmi citlivě zapojila i tak silná témata jakými je např. znásilnění (nejde o spoiler, máte to na první straně). Díky tomu má pro mě kniha i přesah, který je v tomto žánru vítanou změnou.

A pozor! Je tu absence roztodivných názvů pohlaví. Třikrát hurá!

IG: @hanybooks

badliar_id
05.04.2021 5 z 5

Tak tohle bylo parádní. Neskutečně jsem si knihu užila a jsem ráda, že jsem si jí mohla přečíst. Miluju tohle vysokoškolský/sportovní čtení. Knihu jsem četla v mobilu kde měla cca 215 stran, takže jsem to měla hned přečtený a hlavně jsem od toho nedokázala odtrhnout oči. Je to skvělá oddechovka, plná sarkasmu a dalších skvělých věcí.
Hanna byla skvělá postava. Líbilo se mi, jak byla sarkastická na Garretta a bylo jí fuk, že je to kapitán hokejistů a bůh školy :D. A Garrett? To je miláček. Na začátku ho budete pěkně dlouho zkoumat, aby jste ho odhadli co má za lubem. A pak až ho poznáte ho budete milovat, tedy aspoň já ho žeru :D. Nejvíce mě zasáhla minulost hlavních postav a jsem ráda, že se kniha zaměřila i na vážné témata, i když jsme o nich už hodně slyšeli.
A btw ty jejich konverzace byly fakt skvělý!! :D.. Já určitě doporučuju, hlavně tedy pro starší ročníky.. 5/5

Sarkak94
12.03.2021 5 z 5

Páni. Tak tohle bylo skvělí. Občas si teda říkám, že na čtení o vysokoškolácích jsem už „stará“, ale já tenhle typ knížek prostě miluju. I když je to jedno velké klišé téma, ale je výborně napsané. Rozhovory mezi Hannou a Garrettem neměly chybu, ty dva jsou kouzelní. Je to parádní oddechovka. Erotika tam byla také, ale nebylo to nijak extrémně přehnané. Líbila se mi a to hodně. Postavy byly hodně sympatické a u některých pasážích jsem se i zasmála, což se mi tak často nestává. Určitě doporučuji a už se těším na další díly.

befel
04.03.2021 4 z 5

Parádní oddechovka. Hana mě bavila po celou dobu.. příjemné lehké počtení, co má spád. Lehce lechtivé, lehce naivní, lehce přisprostlé, přečteno za chvilku s lehkou hlavou.. Doporučuji

katallinka
20.02.2021 5 z 5

Obálka mě dost odrazovala, ale musím říct, že to bylo skvělé čtení. Autorka umí psát velmi poutavě, navíc oceňuji, že hlavní hrdinové to neměli v životě jednoduché a kromě romantiky se zde řešily i důležitá témata. Rozhodně se chci pustit do dalších knih.

Klaaarka
17.02.2021 5 z 5

Když jsem začala číst,tak jsem si říkala,jestli mě bude bavit příběh lidi o 15 let mladších....ale vážně mě to bavilo a moc. Líbila se mi série him a tohle není o nic horší. Musím říct,že autorka je za mě v tomto žánru top.

Miška935
11.02.2021 5 z 5

Kniha od které jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji za pouhý jeden den. Skvěle napsané a už teď vím, že to je moje neoblíbenější autorka a teď jdu na další díly. :)

anna7852
28.01.2021 5 z 5

hmm,tak za mě je to skvělá kniha,nemohla jsem se odtrhnout.
musím jít na další díl :-)

adela_02
12.01.2021 5 z 5

Elle Kennedy opět nezklamala. Příběh je prostě super. Ani jedinkrát jsem se nenudila. Za mě nejlepší kniha z této série. Hlavní postavy nejde nemilovat. Každá stránka mě nutila číst dál a dál. Děj byl poutavý a reálný. Určitě doporučuji přečíst jak tuto knihu tak celou sérii.

Babu002
30.12.2020 5 z 5

Hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Kniha je velice čtivá, takže mi čtení zabralo zhruba den. Příběh se mi líbil. Všechny postavy mi přišly sympatické, ale musím říct, že nejradši mám Deana.

Kristy.Seb
23.12.2020 5 z 5

Jeden krůček za druhým. Soustřeď se na jednotlivá vítězství.
Strach je součástí života. Nedovol, aby tě stáhl ke dnu.
V životě platí jedna věc. Když je něco dobrý, vždycky se něco jiného nevyhnutelně podělá.
Život je skvělý. Život je úžasně, báječně, děsivě skvělý.
Teď už se neohlížím. Teď už se dívám jenom dopředu.

Hana byla skvělá. Obdivuju ji, jak přes to co zažila, na nic nezanevřela. A Garret měl za sebou taky těžkou minulost. Obdivuju ho, jakej silnej muž z něho vyrostl.
Bylo to sexy, bylo to žhavé a bylo to vtipné.

Jass
14.12.2020 3 z 5

Takže jsem oficiálně zešílela, protože tohle jsem opravdu znovu číst nemusela... Nicméně se ukazuje, že i napodruhé mají knihy Elle Kennedy tu vlastnost, že vás chytí a už nepustí, dokud se úspěšně nedočtete do konce. Mám teď trochu náročnější školní období a tyhle knihy jsou přesně to, co můj mozek potřebuje, aby si trochu odpočinul. (A po Risku mě zkrátka popadla neodbytná chuť vrátit se tam, kde to všechno začalo...)
Oproti prvnímu čtení mám ale jednu výtku, dál se spoilery ohledně backstory jednoho z hlavních hrdinů, řekla bych tak spoiler střední velikosti. SPOILERy Od minulého čtení jsem totiž zase trochu chytřejší a četla jsem nějaké povídky a příspěvky od holky, co si sama prošla domácím násilím - konkrétně ze strany její matky, takže je to poměrně podobná situace jako máme tady. A říkala, že jedna z věcí, co jí pokaždé rozčílí na knihách, které se zabývají domácím násilím je taková ta figura - bili mě jako žito, ale pak jsem je přerostl/a a uvědomil jsem si, že už si to nemusím nechat líbit. Takhle to v praxi většinou nefunguje... Netvrdím, že velikost a fyzická síla nehraje žádnou roli, nicméně to není tak jednoduchá rovnice, jak by se na první pohled zdálo. Takže mě trochu mrzí, že autorka také sklouzla do téhle formule, nicméně je natolik běžná, že by byl spíš zázrak, kdyby se to nestalo. Co naopak oceňuju je fakt, že je tu ukázáno, že skutečně každý se může stát obětí takového násilí, popularita ani fakt, že jste velký chlap vás v minulosti nemuseli uchránit. KONEC SPOILERů
Celkově je to zkrátka příjemné čtení a přesně to, co byste od tohoto žánru čekali... Já jsem i napodruhé vlastně spokojená...

johana3160
13.12.2020 3 z 5

Bohuzel kniha nemela snad jedinou originalni myslenku. Jedinej originalni napad. Jako by autorka sezobala jedny z nejvetsich romantickych klise a udelala z toho knihu. Na druhou stranu musim uznat, ze to udelala dobre. I pres to ze kniha ma pres 400str., dej dobre utika a nez se ctenar nadeje je konec. Jen se teosku bojim, co bude v dalsim dile:( snad to bude lepsi...

Sukinka
12.12.2020 5 z 5

Tuhle serii bych mohla cist dokola.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

čtivé, rychlé a ještě pobaví.

Pavcas76
18.11.2020 5 z 5

Tak tohle mně bavilo hodně, vtipný dialogy a přečetla jsem velmi rychle.

kacenka6144
17.11.2020 5 z 5

Knížku jsem "zhltla" na jeden zátah. Je to samozřejmě klasická slaďárna, ale tohle přece u téhle knížek čekám, takže mě to určitě nepřekvapilo. Bavila jsem se u slovních přestřelek mezi oběma hlavními postavami. Těším se na příběhy zbylých hokejistů.

Alnima
06.11.2020 2 z 5

Bohužel, tady na mě z této série nic nezabralo. Asi se mi ani nelíbilo, jakým stylem je to psané. A to, jak v každé knize je ten úžasný, mužný, statný, velký hokejista.. No, prostě čeho je moc...

lihate
05.11.2020 5 z 5

Když jsem knížku poprvé otevřela, netušila jsem do čeho jdu, od autorky je to má první kniha a co si budem, obálka přitažlivá není. O to víc mě překvapilo téma hokeje. Na hokejisty do určité míry mám, nebo spíš jsem před přečtením měla, stejný názor jako Hanna. Kniha mi otevřela oči, ukázali mi, že všichni nejsou třeba házet do stejného pytle. Příběh je krásný, plný emocí, pocitů a procítěnosti. Moc se mi líbí ta surová upřímnost a pochopení, kterou k sobě hlavní postavy mají, a není samozřejmá pro příběhy tohoto typu. Kniha mi ukázala, jak moc je důležité srovnat se sám se svou minulostí, a žít v přítomnosti a neohlížet se na to špatné, aby mohla být nějaká budoucnost, radost a štěstí. A miluju jejich uštěpačný sarkasmus!

Brolly
29.10.2020 5 z 5

"Nesuď knihu podle obalu."
Fakt dobrá kniha, nebýt těch pozitivních komentářů a hodnocení, tak si ji snad ani nepřečtu, ale jsem ráda, že jsem to udělala. U většiny knih mě štve to, že to vidím pouze z pohledu jednoho člověka, nevím, co si myslí ten druhý. Ale tady se střídají 2 vypravěči a jsem tomu moc ráda! Sice jsem se občas ztrácela, z čího pohledu to je, ale to je spíš moje nesoustředěnost.
Jinak se mi moc líbil problém Hanny, kolem kterého se celá kniha točila. Nebylo to přemrštěné, jak to v ostatních knihách bývá, nebyl to problém, přes který se "hrdinové musí dostat". Moc doporučuji a jdu na další díl!