Nové sliby

Nové sliby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485101/bmid_nove-sliby-8tf-485101.png 4 687 158

Láska z Green Valley série

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Promises , 2019

Lucie.285
28.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Děj se nám opět odehrává v Green Valley. Tentokrát se kniha zaměří na Willa a Izzy, ale najdeme zde i hrdiny z první knihy, což bylo super. Opět neuvěřitelně čtivé, perfektní překlad. Občas jsem narazila na některé logické nesmysly v ději jako když Will říká, že jí odveze a pak jdou pěšky, ale to jsem dokázala odpustit vzhledem k tom, jak mě kniha bavila. Jedná se o slow-burn linku a friends to lovers. Je zde mnoho krásných romantických okamžiků a celkově jsem si čtení opět moc užila. Izzy je lektorka snowboardu a Will je šerif, ale také místní playboy. Jsou to kamarádi už od dětství, jenže Izzy k němu od jak živa cítí něco víc, kdykoliv sledovala, jak se zahazuje s nějakou jinou holkou, lámalo jí to srdce a mně také. Byla jsem na něj naštvaná, že to nevidí, ale ke konci knihy jsem mu odpustila. Trochu mi mrzelo, že spolu více nemluvili o svých citech, ale zase na druhou stranu chápu, že pro ně bylo jejich přátelství důležité a nechtěli o něj přijít, pokud by se přiznali, jak toho druhého ten dotyčný vnímá a on to neopětoval. Těším se na příběh o Colovi, který zde o Izzy projevil zájem a díky tomu si Will uvědomil, že s Izzy nechce být jen kamarád. Doporučuji. Oddechové romantické čtení.

Zama
26.08.2023 4 z 5

Že začátku jsem byla překvapena, myslela jsem si jak druhy díl začne tam kde první skončil. Místo toho jsou v teto knize hlavní hrdinové Izzy a Will. Opět se děj odehrává v Green Valley.
Kniha se četla sama. Izzy je vtipná, ale i citlivá. Will je srab, ale sexy.
Možná jsem tam trošku čekala vysvětlení, proč se Will tak vždy choval.
Na konci jsem čekala něco víc.
I když mě na začátku knihy mrzelo, že kniha nepokračuje Lenou a Ryanem, byla jsem mile překvapena jak se jejich příběh vyvíjel.
Tento díl byl trošku slabší, oproti prvního.
I tak hodnotím kladně.

Téra
06.08.2023 4 z 5

Super romantické čtení. Prostředí horského městečka se mi moc líbí. A taky to, jak autorka dokáže vykreslit chemii a jiskru mezi hlavními hrdiny.

michaela5515
03.08.2023 5 z 5

Další návštěva Green Valley v Coloradu, tentokrát za známými tvářemi. Příběh mě bavil, Izzy je sarkastická, vtipná, ale i křehká a citlivá. Will je srabík, ale srdce má na správném místě. Velmi povedené. Těším se na další návštěvu.

MisaDud
23.07.2023 5 z 5

Nádherné volné pokračování, opět krásná příroda a moje dvě oblíbené postavy z první knihy. Moc hezká oddechovka.

havrmoni
23.07.2023 4 z 5

No tohle je úplně něco jiného než předchozí díl. Tohle totiž bylo hezky čtivé. Stále se něco dělo a Izzy jsem měla mnohem radši než Lenu.

Tebby
24.06.2023 3 z 5

(SPOILER) Pokračování vedlejší linky z prvního dílu. Tentokrát jako hlavní téma. Jelikož už jste seznámení s prostředím městečka, tak má příběh spád. Dle mého tam bylo až moc zbytečných zvratů/nástrah a nepochopení. Nakonec to ale samozřejmě dopadne tak, jak už od prvního dílu čekáte, že to dopadne. Líbilo se mi přirovnání k čokoládovému poháru se šlehačkou.

Pavla79
22.06.2023 3 z 5

Nějak jsem teď neměla na DK čas..., takže je to už chvíle, kdy jsem tuto knihu dočetla, a popravdě, tyto oddechové knihy ve mně moc dlouho nezůstanou. Fajn oddechovka to byla, to jo. Nicméně, já si dám od tohoto žánru na chvíli oddech. :)

oresvo
17.05.2023 4 z 5

Druhý díl se mi libil snad ještě víc jak první.
Izzy a Will jsou super dvojka. Humor mezi nimi byl osvěžující , nebylo tam moc klišé, ani omáčky okolo.
Taková romantika když chce člověk vypustit starosti běžného dne.

Tesset
04.05.2023 4 z 5

Pohodové čtení, kterému nemám co vytknout. Stránky ubíhaly jedna za druhou a konec byl hned tady. Bylo to fajn, takové na pohodu. Jasně, není tam nic hlubokomyslného, ale já jsem byla spokojená.

Tamirai
14.04.2023 4 z 5

Táto séria sa mi páči a príbeh Izzy bol rovnako super, ako príbeh Leny :)

Sally1993
14.03.2023 5 z 5

Páčila sa mi viac ako prvá :-) celú sériu mám rada.

zimolka
09.03.2023 4 z 5

První díl byl o něco lepší ,proto jednu hvězdu ubírám .

LunaL.
08.03.2023 5 z 5

Krásná kniha! Jako v prvním díle jsem si užívala jak prostředí, tak postavy. Byla jsem ráda, že je druhý díl o Izzy a Willovi, v prvním díle mě oba dost zaujali :)knížka dokáže tak vtáhnout do děje, že jsem si říkala, proč taky nejsem instruktorka sniwboroardu.. až pak jsem si uvědomila, že nemám ráda zimu a na snowboardu jsem nikdy nestála :D ale díky Izzy jsem měla pocit, že si zimu i jízdu užívám s ní

Péťa Z.
05.03.2023 5 z 5

Hezká romantická knížka pro volné chvíle a dobrou náladu.
Bylo to takové milé, žádné detailní erotické popisy, hrubé výrazy, prostě tak akorát, aby musely čtenářky zapojit fantazii... To se mi líbí.
Asi bych taky raději čekala na ten čokoládový koktejl úplně se vším, s tou šlehačkou a sypáním navrchu, než abych se spokojila s vanilkovým... :-)
Těším se na třetí díl!

Leído
04.03.2023 4 z 5

Knížka byla čtivá, příběh hezky zpracovaný, prostředí úžasné. U prvního dílu jsem měla nějaké výhrady, tento díl se mi líbil o dost víc. Oceňuji, že herecká hvězda měla druhořadou roli, přesto příběh příjemně zpestřila. Vykreslení Colea mě bavilo. A samotná milostná linka taky.

musivila
28.02.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, četla se dobře, plusem bylo zimní prostředí. Jen Izzy s Willem se v tom pěkně plácali. Chvílemi mi to přišlo, jak chování dvou puberťáků. Za mě by této knize určitě prospělo vyprávění i z pohledu Willa. Jinak mohu doporučit … pohodové, zábavné čtení na zimní večery.

Ďumbierka
26.02.2023 4 z 5

Rada som sa vrátila do Green Valley. Stretla som starých známych - Lenu, Ryana, Izzy aj Willa a aj pár nových.

Láskavý, milý, romantický aj vtipný príbeh. Okorenený o trošku erotiky, ktorá však do ľúbostného vzťahu a aj toho knižného, či filmového príbehu, jednoducho patrí.

Knihu som zhltla takmer na jedno posedenie :)

Drnkla
04.02.2023 4 z 5

Stejně jako první díl je kniha velká až kýčovitá romantika, ale hezký příběh a čtenář celou dobu fandí hlavním postavám, i když je celou dobu jasné, že na závěr bude happy end. Opět obsahuje krásné popisy hor a zimních sportů. I když kniha nenabízí žádné zamyšlení, těším se na třetí díl k dalšímu zimnímu odpočinku.

Eva_Skala99
29.01.2023 5 z 5

Druhý díl ještě krásnější než první. Čtivě napsáno, krásný příběh, romantika s trochou sexu. Mona Kasten má konkurenci. Jdu na třetí, užijte si čtení.

láska Amerika romantika sníh, vločky Colorado přátelství z dětství snowboarding

Lilly Lucas