Nové sliby

Nové sliby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485101/bmid_nove-sliby-8tf-485101.png 4 686 158

Láska z Green Valley série

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Promises , 2019

Andrejka91
25.04.2022 4 z 5

První díl se mi moc líbil a druhý opět nezklamal. Autorka píše tak čtivě, že jsem se nemohla od knížky odtrhnout a za půl dne jsem knížku louskla jak malinu. Od začátku jsem fandila Willovi s Izzy, protože jsem si je zamilovala už i v prvním díle a jsem zvědavá co nás čeká v tom dalším.

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

do jste četl první díl, tak víte, že Lilly píše prostě strašně moc čtivě! Hltáte slovo za slovem - a najednou je konec! Prostě to utíká. A vy čtěte úžasný příběh, plný veselosti, samozřejmě i trochu smutku, zklamání. Ale je tam i radost... A jiskření! Autorka umí popsat scény tak, že máte pocit, že je žijete. Tak to mám s autorkou alespoň já. Jak u prvního dílu, tak tady.
(Kdo jste ještě nečetl první díl a jste romantická duše, objednejte rovnou oba díly! )

Co bych lehce vytknula je to, že mi chybí epilog! Jako vážně. V prvním díle taky nebyl, ale tady bych ho potřebovala. Nebo stačí, aby třetí díl pokračoval od tohoto konce. (Už aby byl venku! Na příběh o Colovi jsem hrozně moc zvědavá. )

K samotnému ději. Na příběh Izzy a Willa (šerifa ) jsem se těšila už z prvního dílu. Nejlepší kamarádi... Ne vždy jsou city opětované. Zvlášť, když o nich ten druhý neví...nebo je přehlíží, bojí se. Will mě trošku štval, jak žárlil. I když, nedivím se. Col byl ,,silná" konkurence. Která by totiž nechtěla ,,Aquilluse"- herce, co vypadá jak Bůh. Žít v Green Valley musí být zážitek. Protože drby se tam šíří hodně rychle.
Od začátku jsem si přála, aby už se něco stalo, políbili se třeba. A když se to stalo, tak ve špatný okamžik. To obcházení citů, to vzájemné ničení se, protože ani jeden z nich není ve vztahu zkušený, vás bude dostávat občas možná i k slzám. Ale!! Budete to milovat. Každou stránku. Zvlášť pokud jste romantická duše.
Izzy naprosto chápu, že chce čokoládový koktejl se šlehačkou, brčkem a posypem. Prostě komplet. Jen sladká šlehačka občas nestačí...

Maky1505
24.04.2022 4 z 5

první díl se mi líbil více, možná mi sedla více Lena než Izzy, ale knížka je to moc hezká, určitě doporučuji odpočinete si u ní.

Alieen
22.04.2022 4 z 5

Tohle byla milá oddechovka, dokonce lepší, než první díl. Můžu jen říci, že mi v této sérii chybí vyprávění ze strany hlavní mužské postavy, třeba do hlavy Willa bych se moc ráda podívala.

_Bára_
19.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Přemýšlím, jestli se mi tenhle díl líbil víc nebo míň než ten první. Oba dva mají své nedostatky. V tomhle mě možná lehounce zklamal milostný trojúhelník. Hrozně jsem se těšila, že se chce konečně někdo s tímto, ne zas tak lehkým tématem, popasovat. Bohužel to bylo jako vždy. Už od začátku vám je jasné, jak to vlastně skončí. Ale zase musím uznat, že by bylo brutální, kdyby s Willem vážně neskončila. Celkově mě děj bavil, Izzy mi neskutečně sedla a byla to prostě pohodová oddechovka.

Knihožroutka23
19.04.2022 5 z 5

Určitě lepší jak jednička. Will a Izzy jsou naprosto skvělí a strašně jsem se do nich zamilovala. Tenhle díl stojí za přečtení ještě mnohem víc než ten první. Prosím pustě se do toho.

Dela90
19.04.2022 4 z 5

Trojúhelník Izzy, Will a Cole. Nápad i příběh byl moc hezky provedený. Holka, která po léta miluje svého nejlepšího kamaráda, ale on si ji vůbec nevšímá, bere ji pouze jako kamarádku. Do doby, dokud se neobjeví na scéně filmový herec z Netflixu Cole, který docela zamíchá kartami a z Willa se najednou stane žárlivý “kamarád” . Táhne je to k sobě, ale žádný z nich nechce pokazit, to co mají mezi sebou. Dají se nakonec dohromady?

Na knížku jsem se hrozně moc těšila. Co si budeme povídat, 1. díl Nové začátky nasadil laťku hodně, ale hodně vysoko. Příběh se mi líbil a miluju Green Valley, ale ten konec byl na můj vkus moc uspěchaný, přišlo mi, jakoby by zůstal otevřený. A co teď?
Těším se na další díl a doufám, že překoná i ten první (protože, Lena a Ryan je prostě srdcovka) .
Pokud máte rádi zasněžené vrcholky hor, lásku a vtip - tak tady jste na správném místě.

Banni37
18.04.2022 5 z 5

Strašně ráda jsem se vrátila do Green Valley, zamilovala si znovu ta krásná místa a skvělé postavy! U této autorky ty stránky ubývají tak nějak samy a člověku je pak na konci až smutno, že se s tím vším musí zase rozloučit. But hopefully see you soon! :))

LiLinka
18.04.2022 5 z 5

Sladká jednohubka, která rozhodně naplní velké očekávání, které nastane po přečtení prvního dílu Nové začátky.

Prostředí Skalistých hor, sníh, zima, lyže, snowboard... a všichni staří známí kamarádi pospolu. A Will, ten nejlepší kamarád a šerif. A taky Cole, Netflixová hvězda, který Izzy poodhalí víc, než by si původně ona i čtenář myslel...

Tuhle sérii rozhodně chcete číst a doufám, že u nás vyjdou všechny díly, které už autorka stihla napsat.

Knihy_nad_zlato
17.04.2022 4 z 5

Jako u tohohle jsem fakt čekala, že to bude dobrý. A ono bylo!
Většinu důležitých postav známe už z prvního díle. A musím říct, že už v prvním dílu jsem měla radši ústřední dvojici ze Slibů než ze Začátků. Prostě mi Izzy a Will fakt sedli. I když tady byl Will dost v pozadí. Víc tu byl Cole než Will, což byla celkem škoda. Vím, Willa známe už z prvního dílu, ale Přiznejme si, že ne nějak moc. Tudíž jsem většinu času měla radši Colea. A fakt si myslím, že to bylo jenom proto, že byl v knížce víc než Will. A když už se Will objevil, tak se často choval divně/hrozně.
Takže vývoj vztahu mezi Izzy a Willem nebyl úplně podle mých představ, ale jako i tak se mi líbil.
Prostředí je samozřejmě dokonalý, jak v prvním díle. Já mám prostě ráda takovou tu samotku v nádherné přírodě. Takže za to veeeelkej palec nahoru.
Celá knížka a hlavně teda konec byla trochu moc rychlá, chtělo by to trochu víc rozepsat. Nejvíc ten konec. Vždyť právě až u konce byli dvě věci, které by si rozhodně zasloužily víc stránek, víc pozornosti.
Ale četlo se to úplně samo. A já si to moc a moc užila. Těším se na další díly. A možná i jiný knížky od autorky… snad. Doufám. Doufám, že někdy budou.

lucisa.n
12.04.2022 5 z 5

Romantika, ale skvělá! Po prvním dílu rozhodně nepřišlo žádné zklamání :) Čte se to úplně samo, člověk se až těší, až ke knížce bude moci opět zasednout. A až mi je líto, že už mám dočteno a další díl zatím v nedohlednu :’) Měla jsem možná ze začátku problém se přeorientovat, že příběh nevypraví Lena, ale Izzy, ale člověk se do toho dostane rychle :)

Domisek1
12.04.2022 5 z 5

Krásná kniha. Přečtená na jeden zátah. Knihu jsem nemohla odložit. Jsem rada že se kniha zmiňuje i o Lene a Ryanovy,jak je to s nimi dál.. Ale Izzy a Willovy jsem teda fandila už od samého začátku.Taková správná dvojka ;).. Už by ale mohla vyjít další kniha. To čekání je na draka :D

happy19
10.04.2022 4 z 5

Opět úžasný příběh!
Miluji to v Green Valley!
Nádherné počtení a teď už se těším na další díly,-)

„Když křičíte, slyší vás každý.
Když šeptáte, slyší vás ten, kdo stojí vedle.
Ale když mlčíte, slyší vás jen ten, kdo vás miluje.“

klarka009
10.04.2022 5 z 5

Lilly Lucas jsem si zamilovala už když jsem četla Nové začátky a teď po Nových slibech se zařadila mezi mé nejoblíbenější autorky.
Opět ta stará známá parta, jen očima Izzy, která je už spoustu let tajně zamilovaná do Willa. A Will má trochu delší vedení :D Až když se na scéně objeví Cole, začíná Willovi spousta věcí pomalu docházet :)
Nejsem nijak extra rychlý čtenář, ale i tak jsem měla knížku přečtenou za dva dny. Je to opravdu velmi čtivé, stránky ubíhají pod rukama a vy nechcete přestat číst, protože je to prostě boží. Opět jsem se několikrát nahlas smála, stejně jako u prvního dílu :D a moc se mi líbilo, že v pozadí se dále odvíjel vztah mezi Lenou a Ryanem. Oni dva jsou prostě skvělý :) Moc moc doporučuji ke čtení pokud máte chuť na super vtipný romantický příběh odvíjející se v krásném prostředí zasněžených hor.

Pitbullka
06.04.2022 5 z 5

Už první díl mě nadchnul a zamilovala jsem si jej a i tento druhý nebyl výjimka. Příběh je čtivý, vtipný, prostě feel good romantika jak má být. Kniha vás vtáhne a zapomenete na starosti kolem. Tahle série je prostě láska a už se moc těším na další díl.

JessieEx
06.04.2022 5 z 5

Takhle, přesně takhle si představuju dokonalou romantickou "feel good" oddechovku. Nové sliby byly dokonce lepší než Nové začátky a to už je co říct. Měly totiž všechno, ano i milostný "trojúhelník", což mě zpočátku zaskočilo, ale nebojte, autorka to zpracovala na výbornou.

Už v předchozí knize mě Will a Izzy zaujali, chemie mezi nimi byla hned od začátku a musím říct, že to celou dobu jiskřilo naprosto perfektně. Nedávno jsem zatoužila po nějaké romantice, kde se z přátel stanou milenci (friends-to-lovers) a aniž bych to tušila, když jsem po knize sahala (nečetla jsem anotaci), dostala jsem ji se vším všudy. I zde je ta romantika okořeněná nějakou tou pikantnější scénkou, ale autorka se toho zhostila s citem, nesklouzla k lascivitě a anatomickým popisům a zůstala u té romantiky, za což jsem jí moc vděčná.

Když si k příběhu přičtete to naprosto dokonalé prostředí - zasněžené Skalisté hory a srub kdesi na samotě, dostanete tak skvělou kombinaci, že knihu neodložíte, dokud nebude přečtená.
Doporučuji!

lena.o.knihach
06.04.2022 5 z 5

Druhý díl série Láska z Green Valley na sebe nenechal dlouho čekat. Tentokrát tu v hlavní roli jsou Will (šerif) a Izzy (instruktorka snowboardu). Oba dva už jsme měli možnost poznat v Nových začátcích a tuhle dvojku si nešlo neoblíbit.

Jejich příběh byl krásný! Já si ho moc užila, zasmála jsem se, dojala a vůbec by mi nevadilo, kdyby byl o 100 stran delší.
Do oka mi padla i nová postava - hollywoodská hvězda Cole, který nezamotal hlavu jen mně.

Žádný fanoušek romantických příběhů by si Nové sliby neměl nechat ujít. Věřím, že si maloměsto a jeho obyvatele ve Skalistých horách zamilujete stejně jako já.

MaláKnihomolka
06.04.2022 5 z 5

Mám vážnou otázku… Můžu se odstěhovat do Green Valley? Ale vážně, chci se naučit na snowboardu a trávit čas na svahu s Willem, Izzy, Ryanem a Lenou.
Po Nových začátcích, které jsem si zamilovala a doporučuju je kudy chodím, vychází u nás druhý díl série od Lilly Lucas - Nové sliby. Zde se setkáváme opět s Izzy, jež už několik let miluje svého nejlepšího kamaráda Willa. Jenže Will v ní vidí pouze kámošku a láme jí srdce tím, že je každou chvíli v posteli s jinou ženou. Teď se ovšem na scéně objevuje navíc ještě Cole, slavný herec s neskutečně modrýma očima, který kompletně zamíchá kartami, když si Izzy najme jako svou instruktorku lyžování a donutí Willa žárlit. V tu chvíli začíná asi největší sranda, kterou si užije snad každý čtenář. S kým nakonec Izzy skončí? Nebo zůstane sama?
Jednoduše, měla jsem motýlky v břiše stejně jako u Nových začátků. Will byl teda dost často na ránu, ale i tak si toho troubu oblíbíte. Kill Will se předvedl že dokáže být neskutečný zlato. Izzy byla skvělá stejně jako v prvním díle, konečně jsme ji mohli lépe poznat. Plus mám díky ní chuť na zmrzlinu s příchutí sušenkového těsta. Tihle dva byli jednoduše skvěle sehraná dvojka.
Moc mě potom bavil i humor, který autorka v knize použila, často jsem se opravdu smála. „Co mám dělat s deseti dolary?” „Kup si páteř.”

Plus jsem ráda, že se zde objevoval i Ryan a Lena, která si očividně s Izzy taky sedla a jsou to dobré kamarádky.
Celkově jsem si tuhle knihu užila a doufám, že už máte Nové sliby předobjednané. Stojí za to, Lilly psát umí. Od přátelství k lásce, je to čtivé, milé, uvěřitelná chemie mezi hlavními postavami.
Doufám, že se již brzy podíváme opět do Skalistých hor v Nových snech.

5/5 ⭐️

Tuhle recenzi musím zakončit jedině takto: „Find me in Green Valley.”

láska Amerika romantika sníh, vločky Colorado přátelství z dětství snowboarding

Lilly Lucas