Nové sliby

Nové sliby https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485101/bmid_nove-sliby-8tf-485101.png 4 687 158

Láska z Green Valley série

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

New Promises , 2019

rumova_kulicka
31.10.2022 4 z 5

Taky patřím k těm, kterým se líbil více první díl a asi jsem taky více fandila Coleovi. Celou dobu byla kniha fajn, ale ke konci už těch nedorozumění a nevyřčeného bylo tolik, že mě to začlo štvát...

Books_by_Dee
28.10.2022 3 z 5

Jak už to tak Skalistých horách bývá, už předem víte, že hlavní postavy spolu nakonec budou že jo, ale prostě nás to takhle baví, protože chceme vědět kdy a jak se to tedy vlastně stane. ️ Já tady v tom příběhu měla hroznej problém s Willem. Will je sukničkář a já tyhle typy prostě nesnáším. Izzy pro mě je strašně hodná a trochu bláznivá holka a podle mě si ji Will prostě nezaslouží. Takže jsem spíše fandila hollywoodské hvězdičce ⭐️ Coleovi. Ale dobře ruku na srdce, trochu jsem chtěla aby byla s Willem. Ale chtěla jsem aby o ní více bojoval a ne že autorka udělá s Izzy holku, které když kluk sáhne na stehno, tak mu podlehne. ‍️ No, ale to už jsou Skalisté hory a tady to tak prostě bejvá.

Za mě asi nejslabší kniha, ale možná spíše nejslabší díl, protože mě šíleně štval Will.

INSTAGRAM: @books_by_dee

Nermal
12.10.2022 5 z 5

Vrátili jsme se do Skalistých hor a byl to velmi příjemný návrat. Na příběh Izzy, kterou jsem si oblíbil už v prvním dílu, jsem byl velmi zvědavý. A musím říct, že se mi čtenářsky líbil mnohem víc než příběh Leny. Pořád se v něm něco dělo a bylo v něm hodně humoru, hlavně díky roztomile vzpurné Izzy. Zdálo se mi, že Cole si ji jen dobírá a Will se zpočátku zase nemíní k něčemu rozhoupat. A tak má chudák holka trápení.
Velmi pěkně napsáno i více uvěřitelné, protože oba dva jsou domorodci a dlouho se znají. Čte se samo.

Klárka30
12.10.2022 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila mám velmi ráda romantické příběhy a Lily Lucas je pro mě srdcovka, už od Nových začátků jsem čekala jestli se z Willa a Izzy stane něco víc,
výborně vykreslená příroda dokonalý příběh . Těším se na další díly
Můžete sledovat moji fb stránku Knihy a knížky kde objevíte další recenze na knížky. které jsem přečetla

4xbabča
11.10.2022 5 z 5

I druhé pokračování příběhu se opět odehrává v městečku Green Valley ve Skalistých Horách. Nové zážitky přátel Willa, Izzy, Ryana a Leny jsou příjemné, pohodové a oddechové čtení, vhodné pro chvíle odpočinku podzimních dní.

TerezkaMoz
11.10.2022 4 z 5

Čekala jsem, jak to bude s Izzy a s Willem, již v prvním díle jsem mezi nimi cítila obrovskou spalující a nenaplněnou lásku. Příběh jsem prožívala opravdu velmi silně a můžu říct, že je ještě lepší než díl předchozí.

MAU256
09.10.2022 5 z 5

Krásně čtivá další knížka od této autorky. Opět se ocitneme v prostředí hor, kde se začne odvíjet další příběh lásky, která vzniká z přátelství. Izzy jsem si oblíbila už v přechozí knize, stejně tak i Willa. Ale tady mě trošku štval, jak se k Izzy choval. Doufám, že autorka bude pokračovat v příbězích, ráda bych si přečetla něco o dalších postavách.

punkgirl97
30.09.2022 4 z 5

Příjemné shledání opět s hrdiny, co tak známe z Nových začátků. Chvíli jsem tápala, co se vlastně dělo všechno v díle před, ale dost věcí je tam oživených a na zbytek jsem si v průběhu vzpomněla.

Byla to skvělá oddechovka, ačkoliv mě Will zvedl tolikrát ze židle, že jsem místy přemýšlela, zda je to vlastně odpočinkové čtení a nebo nasírací.

Izzy i Willa jsem si oblíbila už v prvním dílu a neskutečně jsem se na tyto dva těšila. Uvidíte příběh, který se snaží přeměnit kamarádství v lásku a nese to s sebou tolik proměnných. Já jsem se tedy nenudila. Dá se říci, že milostný trojúhelník, který v knize je, mě hodně bavil.

Konec knihy se asi jistým způsobem dal očekávat, ale to bych to nebyla já, když bych něco tušila dopředu že ‍️. Ale Nee zajímavý zvrat ve věcech se tam naskytl a musím říct, že i přesto se mi kniha velmi líbila a někdy se k ni vrátím jako k oddech.. pardon nasírací romantické knize.

PajaK.
29.09.2022 5 z 5

Pokračování "Nových začátků" mě mile překvapilo. Opět jsem přečetla jedním dechem. Autorka mě nezklamala :)

peeetta
26.09.2022 4 z 5

Oceňuji možnost půjčit si e-knihu z knihovny. Opět jsem velmi rychle přečetla, ač na rozdíl od prvního dílu byla kniha vyprávěna z pozice Izzy. Hezky navazuje na příběh vyprávěný Lenou. Dá se Izzy dohromady s Willem nebo s hollywoodskou hvězdou Colem?

LibraryGirl
23.09.2022 4 z 5

Naše krásná Elsa a její dredy:-) Krásná pohádka pro velké holky. Knížka se četla sama jako první díl série. Je to opět příběh na jedno brďo, ale neskutečně rychle to utíká. Jediné co mi vadilo (už jsem tento pocit měla při čtení Nových začátků) bylo, že tu není několik kapitol (ideálně aby se střídaly) z Willova pohledu. Zajímal by mě náhled jeho pocitů a chování na jejich příběh, bylo vidět, že si s přechodem z přátelství na lásku vůbec neví rady (za to Izzy byla v tomto chytrost sama). Ale jinak jsem byla spokojená a rozhodně se těším na další díly série. Prostředí Skalistých hor bylo moc prima :-D
(A jen taková pozn. pod čarou - bylo znát, že první a druhý díl série překládaly jiné překladatelky - Skalnaté vs. Skalisté hory:-))

Lavina
22.09.2022 4 z 5

Pěkná romantika,dobře napsáno... Hezké pokračování prvního dílu... Jako oddychovka ideál přečetla jsem za pár hodin...

tynka65
22.09.2022 5 z 5

Krásný návrat do Green Valley. Izzy a Will jsou boží, a strašně mě jejich příběh bavil. Určitě jsem knížku nečetla naposledy.

Sarkak94
19.09.2022 4 z 5

Za mě je tento díl o něco slabší než předchozí asi jsem od toho čekala trošku víc
Opět se vracíme na krásné místo Green Valley. S hlavními se už také známé. Izzy a Willa jsem moc oblíbila už v prvním díle. Izzy k Willovi už nějakou dobu chová nějaké city. Bohužel je typický chlap, které mu co vyloženě neřeknete tak nic neví. A on o tom samozřejmě neví. Izzy je pro něj jen nejlepší kamarádka. Když se, ale ve městě objeví slavná hvězda Cole a začne s Izzy spolupracovat. Nechá to Willa chladným, nebo díky němu otevře oči?
Oba jsem si moc zamilovala. Izzy je tak správně praštěná a neskutečně mě bavila. Bohužel mi docela dost často přišlo, že ani neví co pořádně chce, ano chápu nechtěla ohrozit přátelství s Willem, ale i tak. Ale občas mě mrzelo to jak se kvůli Willovi musela cítit..... U Willa jsem měla chuť s ním né jednou pořádně zatřást, a trošku mě štvalo to jeho chování, ale i tak to byl miláček. Líbí se mi, že se tu také dost objevující Lena a Ryan. Cole mi byl taky sympatický, ale tak nějak jsem čekala že tam ten "oheň" rozvíří o něco víc. A taky mě přijde, že ten konec s ním byl takový nedořešený. A celkově ten konec byl takový urychlený
Ale i přes ty výhrady, se mi kniha moc líbila. Čte se to hezky a stránky utíkají jedna za druhou...To prostředí v knize je úžasné a nádherně vykreslené, že člověk i chuť jed na hory (i když zimu nemám vůbec rád )

NikolaSkop
18.09.2022 5 z 5

Boží! Tak tahle serie me vazne bavi! Izzy a Will, jejich pribeh me zajimal uz od prvniho dilu. A rozhodne me nezklamaly. Hned jdu na dalsi dil! :)

michaella03
13.09.2022 5 z 5

Milé a jednoduché čtení, u kterého se nemusí přemýšlet; jen si užíváte prostředí zasněžených Skalistých hor a špičkování hlavních hrdinů :).

luzajickova
05.09.2022 5 z 5

Izzy byla skvělá v tom, jak se snažila přehlížet vše ohledně Willa, až to nakonec nedávala, ale držela se opravdu dlouho. Příjezd Colea byl v něčem dobrý, každopádně se mi moc nezamlouval důvod proč přijel. Jsem ráda, že se tam občas mihla Lena a Ryan, přesto že to bylo málo, tak to stačilo. Will se choval občas divně a mátl Izzy, ikdyž to nebylo záměrně. Ze začátku jsem si myslela, že bude Willova máma mrcha, ale nakonec mě mile překvapila. Marissa mi tam v jednu chvíli vadila, ale pak zas nevadila, nevím co si o ní myslet a nemám na ni pořádně názor. Myslela jsem si, že mě příběh o snowboardingu bavit nebude, nakonec mě to hodně chytlo a nemohla jsem přestat číst. Příběh byl fajnový, ikdyž mi ten konec přišel trochu moc urychlený, vůbec bych se nezlobila, kdyby byla kniha o pár stránek delší. Kdo vyhrál srdce Izzy? To se dozvíte v příběhu který mohu doporučit jako milou oddechovku.

Arianne
05.09.2022 3 z 5

Tento už mě nebavil tolik, jako předchozí. Jak mě v minulé knize přišla Izzy zajímavá, tady zůstal její potenciál ležet ladem napovrchu. Chápu, že nechtěla ohrozit jejich přátelství, ale její chování vůči Willovi bylo dost zkratkovité a ustrašené. Will mi byl celkově nesypmatický, lamač dívčích srdcí bez jakékoli hloubky se jednoho dne probudí jako Šípková Růženka. Asi jsem po první knize čekala příliš.

petusska01
28.08.2022 5 z 5

Tak, toto sa mi páčilo. Konečne. Oproti posledným knihám, na ktoré som natrafila toto bolo o dosť lepšie!! Ak teda beriem príbeh z pohľadu- najlepsi kamoši, žiarlivosť a priznanie si citov- je to klišé. Ale plus úžasná scenéria, vtipná partia, celebrita = veľmi pekné a fungujúce spojenie. Will ako postava nebol nejako prešpekulovaný, svoje city až do konca neukázal... Izzy bola fajn, vtipná, sebestačná, páčila sa mi aj Colom ako si stála za svojim... jedine teda tiež mala problém s komunikáciou, ale inak by nemala kniha toľko strán, keby to bolo také jednoduché... Túto autorku mám rada a doteraz ma nesklamali jej príbehy. Odporúčam.

michaela_books
28.08.2022 3 z 5

Nové sliby od Lilly Lucas jsou neobyčejné hlavně svým prostředím, ve kterém se příběh odehrává a to je hlavní důvod, proč mám tuhle sérii tak moc ráda.:)
Bylo skvělé se vrátit do Green Valley a do přírody Skalistých hor. Izzy byla boží a díky ní mě kniha bavila… I když se mi více líbil první díl, tak i druhý se četl od samého začátku velmi rychle a na léto rozhodně doporučuji. Navíc se už nemůžu dočkat na třetí pokračování Nové sny, ve kterém tentokrát budeme sledovat příběh z pohledu Elary a Noaha.

láska Amerika romantika sníh, vločky Colorado přátelství z dětství snowboarding

Lilly Lucas