Propast smrti

Propast smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481593/bmid_propast-smrti-8jP-481593.jpg 4 1518 368

Kate Marshallová série

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá. Kate a Tristan vycházejí při svém vyšetřování z Joanniných složek a poznámek a jdou krok za krokem po jejích stopách. Mezi jejími osobními věcmi odhalí Kate jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli. Když pospojuje poslední dny těchto tří pohřešovaných lidí, Kate si uvědomí, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem zlověstnějšího, než by kohokoliv napadlo: sériového vraha... Nový thriller Roberta Bryndzy vám ukáže, jak hluboká může být PROPAST SMRTI.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

Darkness Falls , 2021

m_martina
14.05.2022 4 z 5

Kniha je slabší než předchozí případy s Kate a Tristanem. Víc než čtyři hvězdy tedy dát nemohu.

ladush
12.05.2022 2 z 5

Autorovi buď dochází dech, nebo mě chybí ten takzvaný wow efekt...

veronika3141
12.05.2022 5 z 5

Skvela kniha ,ktera jako vzdy nesklamala .Tesim se na dalsi dil od Roberta Bryndzy .

helena1240
09.05.2022 5 z 5

Bryndza je thrillerový čaroděj, jeho knihy prostě musíte milovat!

99jana99
09.05.2022 4 z 5

Kniha se čte velmi dobře, zápletka super, závěr taky, ikdyz ne úplně překvapivý. Sdílím stejný názor jako raty.

Theresa.2679
09.05.2022 5 z 5

Opět úžasná kniha, skvělá zápletka a úžasně napsáno, už se těším na další díly :)

Toňula
07.05.2022 4 z 5

Četla jsem zatím všechny knihy od Roberta Bryndy a zatím mě žádná nezklamala. Po Ericee Fosterové je i Kate sympatickou hrdinkou a s Tristanem tvoří sehranou dvojicí řešící komplikované případy. Už se těším na další případ.

harena
06.05.2022 4 z 5

Roberta Bryndzu si nenechám ujít. Líbí se mi styl psaní i krátké kapitoly a i když je v tomto díle napětí možná míň, než v předešlých dílech, vůbec to nevadilo a nerušilo při čtení. Marně jsem se snažila odhalit pachatele, nepovedlo se, ten závěr jsem skutečně nečekala. Držím Kate a Tristanovi palce, ať se jejich detektivní kanceláři daří i v dalších dílech.

Ester71
04.05.2022 5 z 5

Líbilo se mi to, na konci nezbytné překvapení...

konicekbily
03.05.2022 4 z 5

Pěkně promyšlená zápletka s vyšetřováním jedné vraždy (po dlouhé době) se postupně rozšiřuje o další podezřelá úmrtí a naši detektivové postupně poodhalují návaznosti a odkrývají možnosti - jak to vše asi bylo. Závěrečná thriller-scéna je také dobrá a kniha je dobrým odpočinkovým čtením.

Jani23
03.05.2022 5 z 5

Napínavé od začátku do konce, který je nečekaný. Opět velmi pěkně napsaná kniha.

raty
03.05.2022 4 z 5

Velmi čtivý příběh s celkem zajímavou zápletkou. Dobře řemeslně odvedená práce. Bohužel mi u tohoto autora stále chybí efekt "to je tedy něco". Sérii nezatracuji a skalní fanoušci prominou, ale nemůžu se zbavit dojmu, že je pan Brynza poněkud přeceňován.

Olga8480
01.05.2022 5 z 5

Robert Bryndza opět potěšil mého čtenářského ducha. Příběh plný napětí a zapomenutých obětí z případů, které policie nedokázala vyřešit. Je krása vrhnout se s Kate a Tristanem do řešení jejich neskutečný případů těchto ohavných vražd.

lalaserka
30.04.2022 5 z 5

Další super díl. Líbilo se mi téma odloženého případu. Těším se jestli autor napíše další díl.

Terka18
30.04.2022 3 z 5

Tento díl je zatím nejslabší z celé série s Kate. A Erika je úplně jiny level. Jsem částečně zklamaná, moc překombinované, příliš mnoho postav a omáčky okolo toho důležitého. Čekala jsem daleko víc. Neměla jsem ten pocit, že se od knihy nemůžu odtrnout. Věci mi v příběhu chyběly, napětí, akce, náboj. A spíše dost věcí nadbytečných. Doufám, že se Robert zase vrátí do toho stylu psaní, kdy knihu nemůžu odložit.

VerczaV
29.04.2022 2 z 5

Tento díl kdybych neposlouchala v audioknize, tak ho ani nedočtu. Spousta jmen, spousta gayů.. no děkuji, příště snad bude jiné téma.

dzeta
27.04.2022 4 z 5

Pokračování a odložené případy se mi líbili. Možná trochu slabší než předchozí díly.

cucik14
27.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Za mě zatím ze všech tří dílů z této série je Propast smrti nejslabší. Možná je to ale jen tématem (vraždy v gay komunitě), i přesto dávám 5 hvězdiček, protože Robert Bryndza prostě psat umí :)
Navíc mě baví, že se celá série zabývá odloženými případy, které se policii nepodařilo vyřešit.

Avila
21.04.2022 5 z 5

Za sebe mohu říct..... naprostá spokojenost. Čtení jsem si užila, v příběhu je plno zvratů a samozřejmě že kdo je vrah jsem neuhodla. Celkové rozuzlení zápletky mě překvapilo...
A už se těším na další pokračování série s Kate a Tristanem.

L.Helena
20.04.2022 4 z 5

Knížka se četla dobře, Kate i Tristan hodně sympatičtí, vyšetřování se plynule posouvalo, ale přece jen..., na to, že se jedná o detektivku, jsem čekala víc napětí a dějových zvratů. Slabší 4*