Propast smrti

Propast smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481593/bmid_propast-smrti-8jP-481593.jpg 4 1536 1536

Kate Marshallová série

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá. Kate a Tristan vycházejí při svém vyšetřování z Joanniných složek a poznámek a jdou krok za krokem po jejích stopách. Mezi jejími osobními věcmi odhalí Kate jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli. Když pospojuje poslední dny těchto tří pohřešovaných lidí, Kate si uvědomí, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem zlověstnějšího, než by kohokoliv napadlo: sériového vraha... Nový thriller Roberta Bryndzy vám ukáže, jak hluboká může být PROPAST SMRTI.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

Darkness Falls , 2021

cucik14
27.04.2022 5 z 5

(SPOILER) Za mě zatím ze všech tří dílů z této série je Propast smrti nejslabší. Možná je to ale jen tématem (vraždy v gay komunitě), i přesto dávám 5 hvězdiček, protože Robert Bryndza prostě psat umí :)
Navíc mě baví, že se celá série zabývá odloženými případy, které se policii nepodařilo vyřešit.

Avila
21.04.2022 5 z 5

Za sebe mohu říct..... naprostá spokojenost. Čtení jsem si užila, v příběhu je plno zvratů a samozřejmě že kdo je vrah jsem neuhodla. Celkové rozuzlení zápletky mě překvapilo...
A už se těším na další pokračování série s Kate a Tristanem.

L.Helena
20.04.2022 4 z 5

Knížka se četla dobře, Kate i Tristan hodně sympatičtí, vyšetřování se plynule posouvalo, ale přece jen..., na to, že se jedná o detektivku, jsem čekala víc napětí a dějových zvratů. Slabší 4*

martin9929
19.04.2022 5 z 5

Kvalita stoupá. Už se těším na další pokračování.

Makůvka
16.04.2022 5 z 5

Mě se knížka opět moc líbila. Kate a Tristan se mi díl od dílu líbí víc a víc. Je to sehraný tým dvou sympatických vyšetřovatelů, kteří se svou poctivou prací snaží vypátrat Joannina vraha. Hned od první kapitoly to bylo svižné, napínavé a čtivé. Sice trošku víc postav, ale i tak se v tom čtenář po chvíli zorientuje a stojí to za to. Řekla bych, že zápletka byla daleko víc propracovanější než měl díl předešlý.

helenkan
11.04.2022 5 z 5

Opět skvělé čtení. Napínavé hned od začátku. Jen mě chvilku trvalo, než jsem se zorientovala v těch jménech. Ale jinak paráda.

HanulkaK.
11.04.2022 3 z 5

Trochu slabší díl, nejvíc mě začal bavit až u konce, každopádně další pokračování si určitě přečtu.

gordon13
11.04.2022 4 z 5

Robert Bryndza má ohromně čtivý styl psaní, do každé knihy okamžitě zaplujete...
Přesto třetí díl s Kate a Tristanem je zatím nejslabším a přiznám se, že mě již mírně irituje frekvence gayů :-)

postrach
11.04.2022 4 z 5

Nejslabší díl této série.Víkendová oddechovka.Záver jako vždy dobrý.Těším se na další knihu.

Terrez93
11.04.2022 5 z 5

Jezis, ten Bryndza je prostě bozi!!! Chvíli mi trvalo zorientovat se v postavach, ale pak to zase byl ten stary dobry pribeh od Bryndzy. Zápletky, dynamycky dej, porad se něco delo, jo tohle me zase bavilo. Ja ty jeho knizky proste miluju.

Landys
11.04.2022 5 z 5

Nemuzu jinak nez 5 hvezd. Tema super, zpracovano skvele.

Katie46
10.04.2022 5 z 5

Opět skvělý napínavý díl s Kate a Tristanem. Bavil mě o něco víc než předchozí. Přišel mi více promyšlený, pátrání bylo složitější a prostě neodtrhla jsem se opět od toho dokud jsem to nedočetla. Trochu jsem se motala v postavách, měli dost podobná jména. Měla jsem typ na vraha ale nečekala jsem, že to je až tak zamotané.
Za mě to byl dobrý díl!

Mateo67
09.04.2022 3 z 5

Já jsem bohužel zklamaná. Kniha mě nezaujala ani příběhem, ani po jazykové stránce. Taková lepší propracovanější “slohovka”. V množství postav jsem se ztrácela , měla jsem problém pobrat, kdo je s kým a vlastně i kdo je kdo. Překvapovalo mě, jak se všichni zúčastnění ochotně dělí s detektivy o citlivé osobní věci. Jsem měkká, celou dobu čtení jsem chtěla dát dvě, nakonec dávám tři. Ale s odřenýma ušima a nejsem si jistá, že se pustím do dalšího dílu. Asi byla chyba vzít knihu do ruky brzy po Angele Marsons.

tabaluga
02.04.2022 4 z 5

No nějak jsem se nemohla začíst, příběh byl zajímavý, ale asi to trochu ztratilo na dynamičnosti oproti předchozím dílům. Nechám se překvapit zda budou další pokračování a opět to bude na té skvělé úrovni..

EE
31.03.2022

Na knihu jsem se moc těšila, ale nebylo to úplně to nej. Málo napětí než v předešlých knihách. První knihy s Erikou byly mnohem zajímavější. Ale četlo se to samo.

MarianP
30.03.2022 4 z 5

Táto knižka bola trocha iná ako ostatné, chýbalo v nej typické ponuré prostredie a nejaké zaujímavé miesto, kde sa dej odohráva. Čítala sa ale dobre, no nepatrí k tým najlepším knihám od autora, bola plná pátrania, čo zase mňa baví. Nečakajte akčnú detektívku, ale také pohodové večerné nenáročné čítanie...

boruf
29.03.2022 2 z 5

Normálně Bryndzu slupnu za jeden den, ale s touto knihou jsem se trápil. Ne a ne se do toho dostat. Nakonec jsem to tak nějak za 4 dny přelouskal.
Nejslabší kniha co jsem od něj četl (četl jsem všechny). Dějově slabé, příběhově nepřesvědčivé, v postavách a jejich jménech jsem se často ztrácel, motivace vraha lehce naznačena, ale jestli tohle měl být ten důvod proč. Slabota, nuda, šeď. Trocha akce přišla tak 40 stran před koncem, do té doby samá vata. Snad bude příští kniha lepší. Osobně mě mnohem víc bavila série s Erikou Foster.

em75
29.03.2022 4 z 5

Robertovy knihy miluju, stejně jako jeho příspěvky na fb. Tahle mi ale moc nesedla. Trochu jsem se ztrácela v postavách, možná je to moje chyba, pletla se mi jména. Což ovšem neznamená, že se netěším na další knihu ať s Kate nebo Erikou.

Siege03
29.03.2022 5 z 5

Super jako vždy

i.stefany
28.03.2022 4 z 5

Knihy Roberta Bryndzy mají neskutečně čtivý styl, tento díl jsem slupla za dva večery. Musím ale přiznat, že od počátku celé této série s Kate a Tristanem mám takový nejasný pocit, že tomu něco chybí. Série s Erikou mě bavila víc, hltala jsem každé slovo. V žádném případě to ale neznamená, že nebudu číst další díly. Jsem zvědavá, kam se budou osudy obou vyšetřovatelů ubírat a jaké s nimi má autor další plány.