Propast smrti

Propast smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481593/bmid_propast-smrti-8jP-481593.jpg 4 1518 368

Kate Marshallová série

Soukromá detektivní kancelář Kate Marshallové a Tristana Harpera má svůj první velký případ. Před dvanácti lety odhalila novinářka Joanna Duncanová politický skandál a poté záhadně zmizela. Většina lidí už zapomněla, jen Joannina matka stále po své dceři pátrá. Kate a Tristan vycházejí při svém vyšetřování z Joanniných složek a poznámek a jdou krok za krokem po jejích stopách. Mezi jejími osobními věcmi odhalí Kate jména dvou mladých mužů, kteří také zmizeli. Když pospojuje poslední dny těchto tří pohřešovaných lidí, Kate si uvědomí, že Joanna pravděpodobně narazila na něco mnohem zlověstnějšího, než by kohokoliv napadlo: sériového vraha... Nový thriller Roberta Bryndzy vám ukáže, jak hluboká může být PROPAST SMRTI.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Cosmopolis

Darkness Falls , 2021

aninaji
24.07.2022 5 z 5

Kate Marshallovou mám o něco raději než Eriku. Má sice své problémy, ale nepadá na mě z ní taková deprese, jako z osamělé Eriky, která je ztracená ve svém vlastním životě.
Líbí se mi, že Kate s Tristanem řeší případy s velkým přesahem do minulosti. Jako fanouška "Odložených případů" mě to baví a je to tak pro mě celé zajímavější a poutavější.
Přes to, že jsem zhruba tušila, v čem je jádro pudla, mě kniha doslova přibila do křesla a přečetla jsem ji na jeden zátah. Robert Bryndza prostě umí.

Petrasim
23.07.2022 5 z 5

Bryndza je můj nejoblíbenější autor, takže co dodat - opět skvělá kniha.

p.pavlina
15.07.2022 5 z 5

No, páni! To teda bylo něco. Už dlouho jsem nečetla tak dobrou detektivku, co detektivku, knihu. Bylo to čtivé, mělo to spád a to rozuzlení je opravdu skvělé. U této knihy jsem ani jednou neměla tendenci přeskočit tzv. žblebty. Vřele doporučuji a už se těším na další knihu.

aliza
13.07.2022 5 z 5

Napínavé, čtivé, rozhodně doporučuji.

Hermiona419
27.06.2022 4 z 5

Skvělá oddechovka, od Bryndzy jsem ale četla i lepší.

Jordanka9
26.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Třetí případ Kate Marshallové a první velký případ soukromé detektivní kanceláře Kate a Tristana Harpera. Na žádost matky před 12 lety beze stop zmizelé novinářky Joanny Duncanové dvojice řeší odložený případ. A úspěšně- narazí na identitu seriového vraha. Napínavé čtení s nečekaným rozuzlením . Pro mne zatím nejlepší ze série. Doporučuji pro chvile oddechu

stejsdan
25.06.2022 4 z 5

Kate s Tristanem se při vyšetřování případu dostávají mezi homosexuální komunitu. Ze začátku jsem byla napjatá, ale potom se to nějak podivně táhlo a navíc nevím jak, se mi povedlo uhodnout konec. Ale četlo se mi výborně a knížka mě bavila, takže se těším na další příběh:)

Katerina015
18.06.2022 4 z 5

Nebylo to spatne, ale od Bryndzy jsem cetla uz mnohem lepsi

ivoiro
18.06.2022 4 z 5

Další případ zvládnutý. Nebyl to úplně můj šálek kávy.

alzbeta4340
11.06.2022 4 z 5

Propast smrti je čtivá detektivka, ale je to spíš odpočinkové než napínavé čtení. Zápletka se mi zdála ve srovnání tentokrát slabší, pan Bryndza už toho napsal dost, takže si začíná konkurovat i sám sobě. Navíc se mi některé linky vyprávění nezdály dostatečně vysvětlené. Nejsem nespokojená, ale mám pocit, že děj rychle zapomenu.

Ivka14
09.06.2022 5 z 5

Pátrání po zmizelé novinářce odkryje další nevyřešené případy a jedno velké tajemství. Kate s Tristianem tvoří skvělé duo a stávají se z nich skvělí soukromí detektivové.

Za mě tohle je zatím nejlepší kniha série. Už se těším na další. Každá další kniha z téhle série je lepší a lepší.

Karoley
02.06.2022 5 z 5

Odložený případ někdy ukrývá nečekané hrůzy. Jak hluboká může být propast smrti?

Třetí případ Kate Marshallové a opět velká spokojenost!
Kate a Tristan si otevřeli soukromou detektivní kancelář a čeká jich jejich první velký případ. Snaží se přijít na kloub záhadnému zmizení novinářky Joanny Duncanové, po které se před 12 lety slehla zem. Joaniny stopy je zavedou do gay komunity..

Možných podezdřelých bylo víc než dost, v druhé půlce mě ale napadlo, kdo nejspíš za vším stojí. Přečteno za dva dny, déle mi Bryndzovy detektivky nikdy nevydrží :)

Alan: "Věděla jsi, že mrtvá těla obvykle najdou lidi, co venčí psy, běžci a houbaři?"

Kate: "Houbaři? Něco takového existuje?"

Nepri
30.05.2022 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale dost brzo jsem tušila, kdo je vrah a to se mi nakonec potvrdilo. Takže za mě to bylo trošku slabší než předchozí knihy. Ale určitě stojí za přečtení.

kikies
27.05.2022 3 z 5

Další případ sympatické detektivní dvojky. Nebyl špatný, ale určitě ne můj nejoblíbenější. Možná je to tím, že v tomto díle je tak trochu "přegayováno" - nepovažuji se za homofoba, vím, že autorovi je tato komunita pravděpodobně bližší než mně, ale nejspíš právě proto mi popisované prostředí tolik nepřirostlo k srdci. Ale Kate a Tristan mají můj obdiv za odvahu pustit se do starého případu a po "zaprášených" stopách.

Trixi0207
24.05.2022 4 z 5

Robert Bryndza mě zatím nezklamal, četla jsem všechny jeho knihy. Kate s Tristanem jsou sympatičtí a kniha se čte velmi dobře. Ale souhlasím s mnoha komentáři, že tento díl není úplně TOP. Za mě je to možná i tím, že mně příběh odehrávající se v komunitě gayů zase až tolik blízký nebyl:-).

Dudlík08
23.05.2022 4 z 5

Knihy od autora mám hrozně ráda. Tentokrát se mi podařilo hned na začátku knihy odhalit, kdo za tím vším stojí :) Pro mě trošku slabší díl, protože jsem nebyla nijak překvapená. Už se, ale těším na další díl :)

Allla9
21.05.2022 5 z 5

Opět hodnotím plným počtem hvězdiček a těším se na další knihy tohoto autora.

Pet13
21.05.2022 4 z 5

Mám moc ráda knihy tohoto autora. Tato mi však přišla trochu slabší. Od začátku jsem podvědomě tušila, kdo je pachatel. I přes to se těším na další knihy Roberta Bryndzy.

zdendula31
17.05.2022 3 z 5

Pro mě nejslabší kniha od autora,ale určitě ho budu číst dál.

martineknatasa
15.05.2022 5 z 5

Kniha se mi líbila. Bryndza opět nezklamal. O obsahu knihy už bylo vše napsáno. Moc se těším se na další díly.