Chladnokrevně

Chladnokrevně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390048/bmid_chladnokrevne-38h-390048.jpeg 4 2582 617

Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení Ale na to, co doopravdy najdou uvnitř, když se jim zrezivělý kufr podaří na několikátý pokus otevřít, nemůže být nikdo nikdy připraven Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozřezaným tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje. O dva týdny dříve bylo navíc nalezeno v podobném kufru tělo mladé ženy. Je to jen náhoda, nebo se Erika a její tým budou muset znovu postavit sériovému vrahovi? Co obě oběti spojuje? A co další případy, které se sice staly v jiném okresu a za jiných okolností? Mohou se i u nich najít nějaké styčné body s případem těl v kufrech? Zločin si navíc, jak známo, nevybírá dovolenou a Erika se zaplete do paralelního případu. Robert Bryndza opět splétá a rozplétá mnohovrstevný příběh ve více rovinách a vede nitky ke konci, jenž čtenáře tentokrát možná tolik nešokuje, ale rozhodně vybudí silné emoce. A znovu nechá každého, aby si sám odpověděl na otázky, co znamená láska až za hrob, pro co jsou lidé ochotní riskovat nebo kvůli čemu zrazují své přátele.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Blood , 2017

Herča76
17.05.2019 5 z 5

Bryndza opět nezklamal a přišel s další zajímavou zápletkou. O něco více lidštější Eriku také vítám. Rozhodně doporučuji a těším se na "tajnosti".

L.Helena
16.05.2019 4 z 5

Dobrá a dost čtivá kniha. Líbí se mi, že čtenář má možnost poznat příběh nejen ze strany vyšetřovatelů, ale i ze strany pachatelů.

ellypusik
15.05.2019 5 z 5

Tak tato kniha mne totálně dostala! Opravdu jsem od toho už moc nečekala, když je to patý díl a opak je pravdou. Snad nejlepší kniha z celé ságy!! Mnoho napětí a vzrušení. Konec mě dojal! Vážně skvělá knížka, jen tak dál!!

medlovice
13.05.2019 4 z 5

Něco jako Bonnie a Clyde. Nino, holka, přesně ti ukážu ten okamžik , kdy jsi se ještě mohla zachránit , vystoupit z toho kolotoče pomsty a zabíjení. Ale ty jsi to neudělala. Zamilovaná unuděná holka , co se stala loutkou a také tak skončila. Tvé svědomí , tvůj pocit viny , kdy v závěru poznáš svou chybu ..Je to napínavé.

veveronka
08.05.2019 4 z 5

Knihu jsem měla rychle přečtenou,je mě mrzel konec mezi Erikou a Paterrsnem,přece jen ji to dodávalo trochu citu,jinak je dost tvrdá.

dačteto
08.05.2019

Mě se moc líbí jak se Erika pořád vyvíjí a těším se na další její případ.
Díl od dílu jsem pokaždé v očekávání co bude následovat.
Za mě palec hore a doporučuji všem!!

Tereziee
07.05.2019 5 z 5

Erika mě pořád baví a asi ještě dlouho bude. Ze začátku jsem byla k této sérii trochu skeptická, ale kniha od knihy je lepší a lepší. A budu se těšit na další díly.

Lukana82
06.05.2019 5 z 5

jedním slovem: SUPER!
Miluju jeho knížky!!!

Greenfingers
05.05.2019 5 z 5

Velmi čtivý thriller, ostatně tak jako všechny od Roberta Bryndzy. Jeho styl psaní je přímočarý, bez hluchých míst a zbytečné "vaty", která děj nikam neposouvá. Hlavní postava,detektivka Erika Fosterová, je vykreslena velmi plasticky, se všemi jejími démony, se kterými musí svádět svůj boj. Jelikož si získala mé sympatie svou odhodlaností, zarputilostí a otevřeností ve vztahu k nadřízeným, fandím ji, aby i v soukromém životě našla konečně svůj "přístav".

m.valova
05.05.2019 5 z 5

Opět super..jen mě mrzí ten Eričin osobní život...další díly tedy budu s radostí očekávat.

vojteska70

To nemá chybu.

limruska
03.05.2019 5 z 5

Tento díl se mi skvěle četl! Já doporučuji.
Pokud se ještě někdo s Erikou neseznámil , tak s chutí do toho ...

Deniska147
29.04.2019 3 z 5

Tento díl pro mě byl trochu zklamáním. Zatím nejslabší z celé série. Zbytečně moc vedlejších věcí k řešení zastínilo podstatu samotného případu, který měl parádní potencionál, avšak nebyl bohužel naplno využit. Protentokrát se nekonalo ani žádné WOW! na konci. Autor má ale i nadále moje sympatie a nezanevřu nad ním.

Katulinka69
28.04.2019 5 z 5

Opět jedním dechem,Erika mě prostě baví.

Pavcitko
23.04.2019 4 z 5

Chladnokrevně nezklamala. Jak už jsme u Roberta občas zvyklí, v této knize známe totožnost vraha a musím přiznat, že mě to baví ještě víc. To, že známe motiv i myšlenky vraha dává knize jakousi přidanou hodnotu a jiskru. Děj má spád, nechybí napětí a kouzlo vyšetřovatelky Eriky nevyprchalo. Rozhodně stojí za přečtění.

munka
22.04.2019 5 z 5

Napínavý príbeh, ktorým Bryndza opäť nesklamal.

Slaďoška
21.04.2019 4 z 5

Četla jsem zatím všechny a tahle mě absolutně pohltila. Palec nahoru ????????

denisa7794
19.04.2019 5 z 5

Mám všechny a miluju ho

vera4669
18.04.2019 5 z 5

Kniha se mi zatím líbila nejvíce, tuhle jsem opravdu nedala z ruky dokud jsem ji nedočetla.

amanda99
15.04.2019 4 z 5

těším se na další knížku,Robert opět nezklamal