Chladnokrevně

Chladnokrevně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390048/bmid_chladnokrevne-38h-390048.jpeg 4 2606 2606

Chladné londýnské ráno. Velký kufr, který vyplavila Temže. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová a její kolegyně Mossová už tuší, že je uvnitř nečeká příjemné překvapení Ale na to, co doopravdy najdou uvnitř, když se jim zrezivělý kufr podaří na několikátý pokus otevřít, nemůže být nikdo nikdy připraven Byť to není poprvé, co detektiv šéfinspektor Erika Fosterová čelí brutální vraždě, kufr s rozřezaným tělem mladého muže vyplavený na břeh Temže ji šokuje. O dva týdny dříve bylo navíc nalezeno v podobném kufru tělo mladé ženy. Je to jen náhoda, nebo se Erika a její tým budou muset znovu postavit sériovému vrahovi? Co obě oběti spojuje? A co další případy, které se sice staly v jiném okresu a za jiných okolností? Mohou se i u nich najít nějaké styčné body s případem těl v kufrech? Zločin si navíc, jak známo, nevybírá dovolenou a Erika se zaplete do paralelního případu. Robert Bryndza opět splétá a rozplétá mnohovrstevný příběh ve více rovinách a vede nitky ke konci, jenž čtenáře tentokrát možná tolik nešokuje, ale rozhodně vybudí silné emoce. A znovu nechá každého, aby si sám odpověděl na otázky, co znamená láska až za hrob, pro co jsou lidé ochotní riskovat nebo kvůli čemu zrazují své přátele.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Cold Blood , 2017

a.k
21.07.2019 4 z 5

Autor si drží svůj standard. Moc dobře se to četlo, děj plynul svižně a na odhalení vraha nebylo nutné dlouho čekat.
Jen nad tím závěrem kroutím hlavou....

Liss93
19.07.2019 4 z 5

Jak z vás vztah s psychopatem udělá vraha. Další skvěle napsaná detektiva. Erika je zas svéhlavá, až to člověka vytáčí a má chuť ji praštit. Ale je to horkokrevná Slovenka, takže jí budiž odpuštěno :)

Vlčice7
18.07.2019 5 z 5

Pecka jako vždy :)

Sarrah
18.07.2019 5 z 5

Super, super, super. Jedním dechem a šup na další :-)

martina9827
16.07.2019 4 z 5

Předvídatelné, ale přesto to člověka donutí dočíst až do konce.

princesse
15.07.2019 4 z 5

Jako všechny předchozí, i tato k niha se mi četla velmi dobře a četba byla svižná. Již mám připravenu poslední a doufám, že bude alespoň taková. Dvojice "zabijáků" na mě teda byla trochu příliš velká úchylárna, ale lidé jsou různé ... O maličko více se mi líbila předchozí díla, takže jedna hvězdička v hodnocení chybí.

kristeen
14.07.2019 2 z 5

Nenudí, ale ani nepřekvapí. Naštěstí klasická konverzační klišé nejsou tak častá, a kniha si udržuje mírné tempo i napětí. Přesto je to čtení, bez kterého se lze snadno obejít.

Olous1
12.07.2019 5 z 5

Autor s každou novou knihou přitvrzuje.Opět perfektní počteníčko, řekla bych chvilkama až morbidní. Tato řada mě baví. Jen tak dál pane autor.Doporučuji.

Kortez
07.07.2019 4 z 5

Má první kniha od tohoto autora. Pokládám ji za lepší průměr a tím pádem se velice rád potkám s Erikou Fosterovou i příště.

Petrasim
05.07.2019 5 z 5

Opět úžasná kniha. Každá nová Bryndzova kniha je lepší a lepší.

makyla
05.07.2019 4 z 5

Co opět dodat? Bryndza umí psát, žádná z jeho knih mě nikdy nezklamala. Těším se na další díl s Erikou. Ten už též čeká na přečtení. :)

veru_nedvedova
04.07.2019 5 z 5

Bryndza je jediný autor, který mi při čtení knihy, dokáže rozbušit srdce.

Pe3ček
02.07.2019 5 z 5

Zase je to originální, neskutečně zábavné a dobré. V podstatě nerozumím, jak je to možné, když ve většině Robertových knížek je čtenářům vrah odhalen už v polovině knihy. Proč si i tu druhou část tolik užívám? Každopádně zase nemohu jinak než doporučit ke čtení. :)

Jana Š.
28.06.2019 5 z 5

Jako i předešlé díly, jsem i tento přečetla během dvou dnů a už se těším na další a nechci, aby tato série skončila. Poutavý styl vyprávění, Erika a prostě vše mě na tom baví.

Restang
25.06.2019 4 z 5

Tak další díl za mnou, Bryndza vyloženě nikdy nezklame a mám ho ráda. Nicméně opětovné odhalení vraha dost brzy mi trochu vadilo a ten ,,přestřelený,, závěr za to ubírám hvězdicku.

Atak
25.06.2019 5 z 5

Erika je prostě skvělá. Poutavě napsané jako vždy.
Hurá na další případ.

adida
21.06.2019 5 z 5

Velmi napínavé, každopádně doporučuji

Marika Vanova
20.06.2019 5 z 5

Opět výborně čtivý příběh s Erikou Fosterovou v hlavní roli. Název Chladnokrevně je výstižný, ale obálka, dle mého, zavádějící. Nicméně těším se na další porci.

Toňula
17.06.2019 4 z 5

Na další případ Eriky Fosterové jsem čekala docela dlouho ( vzhledem k počtu rezervací v knihovně přede mnou), ale vyplatilo se to. Opět čtivý, napínavý příběh, který kombinuje více dějových linek a graduje k napínavému konci. Erika je mi stále sympatičtější, jen bych jí přála více radosti v osobním životě, snad se dočká v dalším pokračování, které si určitě nenechám ujít.

Sofós
17.06.2019 4 z 5

Zajímavá, poutavá kniha - opět jsem se moc bavila :-) ALE... Autor opět prozradil pachatele velmi, velmi brzy. Myslím, že mnohým čtenářům už chybí to rozuzlení na konci knihy. Proto např. tak miluji knihy od Nesba - u jeho mnohých knih jsem po dočtení nevěřila vlastním očím, kdo že je tím vrahem...