Nemůžeš mě milovat

Nemůžeš mě milovat https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162250/bmid_buchanan-renard-fbi-nemuzes-me-milo-GNn-162250.jpg 4 311 50

Buchanan-Renard (FBI) série

Na první setkání s Olivií MacKenzieovou agent FBI Grayson Kincaid jen tak nezapomene. Krásná mladá právní zástupkyně se totiž připletla k zátahu FBI a způsobila značný chaos. Měsíce sledování a pečlivého plánování byly zmařeny, Kincaidův partner zuří a dává to Olivii znát. Olivia se ovšem nedá zastrašit, protože sama pracuje pro ještě obávanější instituci - pro Finanční úřad. A práce pro Finanční úřad USA není žádná hračka. Olivia je na stopě rafinovaného Ponziho schématu, které může zničit životy naivních a nic netušících obětí. Avšak poté, co se začne vyptávat jistých lidí, si uvědomí, že je ohrožen i její život. V zoufalství zavolá Graysona Kincaida. Proti korupci pak bojují spojenými silami, ale Olivia kromě toho přemáhá také náhlou a prudkou náklonnost k agentu Kincaidovi… a v této bitvě nejspíš prohraje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Sweet Talk , 2012

Shanib
05.12.2017 5 z 5

Moje třetí knížka z celé série a opět mě potěšila. Ideální k odpočinku, a když chcete knížku přečíst za den dva. Milostný příběh se drží již zaběhnuté rámce jako u předchozích knih, proto si dám teď asi pauzu a vezmu si něco vážnějšího, ale pak se s radostí vrhnu na další díly.

Tulen79
10.11.2017 2 z 5

kniha byla zklamáním, proti ostatním knížkách daně spisovatelky, je toto opravdu velmi slabe

alzbeta4340
05.09.2017 4 z 5

Dobré to bylo. Napínavá a akční kniha příliš nebyla, ale romantická o to víc. Povedené čtení pro ženy k vyčištění hlavy od starostí všedních dnů.

TaLu
01.09.2017 5 z 5

Julie Garwood píše knihy naplněné romantikou, kde detektivní zápletka většinou "jen" pomáhá hlavním hrdinům poznat, kdo je ten pravý a jediný. Písklata jsem si oblíbila již při prvním čtení a tentokráte si ještě více všímala všech souvislostí. Čtenář prostě nemůže jinak, než přát dívkám, aby se vše v dobré obrátilo. A že na své klopotné cestě nacházejí i někoho, kdo bude mít sílu s nimi tento úděl nést? Není právě toto naděje, jež bývá obsažena v manželském slibu, který jsme mnohá vyslovily na prahu života, aniž bychom tušily, co všechno nám společný život přinese v každodenním prožívání ? A není naděje právě to, co potřebujeme, když těch všedních dnů je tolik, že poněkud zaprášily původní postoj " v dobrém i zlém, v nemoci i ve zdraví...." Proto si myslím, že přečíst si podobný příběh může být přesně to, co v letním podvečeru potřebujeme. Navíc autorka dokáže psát tak, jako by s námi seděla u hřejivého ohně, s hvězdami nad hlavou a vyprávěla příběh, který v nás vzbudí naději, že i my jsme pro někoho nejdůležitější bytostí na světě.

Dreisii
02.06.2017 5 z 5

Opět jedním dechem.... :)

Gi-Gi
20.04.2017 3 z 5

takový klasický garwoodovský profil, umí i líp, ale jako oddech dobrý, člověk u toho opravdu nemusí přemýšlet...

Kešu1981
05.02.2017 5 z 5

Proč mě pokaždé překvapí, jak skvěle to ta Garwoodka zas napsala? :o)

Miro67
03.08.2016 3 z 5

Oddechová kniha s předvídatelnou zápletkou i koncem.

havrmoni
03.04.2016 5 z 5

Hezká romantika s krimi zápletkou. Greyson byl úžasný a ten konec,tvrďák a tááák romantický. Tahle spisovatelka umí.

cukrovka
19.12.2015 4 z 5

Příjemně vyprávěný příběh této autorky. Trocha dobrodružství, finančních podvodů a romantiky smíchané ve správném poměru, tak jak to autorka umí.

TaLu
26.10.2015 5 z 5

Další příjemná kniha od mé oblíbené autorky. Jistě, je to odpočinkové, romantické dobrodružství, místy neuvěřitelné, ale autorka má ten dar slova, jež je vlastní Irům, že vypráví příběh tak, že je příjemné naslouchat. Tentokráte mi přišel hlavní hrdina dost "panovačný" a překvapovalo mne, že jeho partnerce to ani trochu nevadilo. Nu, kdyby vadilo, tak by to nebyla taková romantika :o)
Ale pro dlouhé podzimní večery mohu tuto i ostatní knihy této autorky doporučit všem, kteří podobný žánr čtou i těm, kteří po podobné knize sáhnou tak trochu náhodou .

zp87
30.09.2015 3 z 5

Příjemné čtení ale silnější dojem nezanechá. Po pár týdnech už ani moc nevím o čem to bylo. Ocenila bych přiblížení onemocnění dívek - i když člověk tuší, rád by věděl přesně... obzvlášť, když to s nimi po letech bylo tak, jak to bylo...
A události kolem Oliviiny rodiny byly až zarážející, těžko uvěřitelné... pokud je někde něco takového reálné, tak potěš...
Romantická stránka byla fajn, ale jelikož je v tomto typu literatury všem jasné, jak to mezi hrdiny po této stránce dopadne, mohli se spolu dát dohromady klidně mnohem dříve, ne chodit tak dlouho kolem horké kaše...
Kniha uspokojující, ale znovu ji už asi číst nebudu.

muchomurka
19.07.2015 4 z 5

První půlka knížky byla super, druhá trochu roztahanější, ale přesto jsem ji zhltla naráz. Postavy i příběh se mi líbil, typický humor Julie Garwood zde taky nechyběl, jsem spokojená :-)

avad
03.06.2015 5 z 5

Krásný romantický příběh.

Laf
13.04.2015 4 z 5

Pěkně napsaná kniha, která mi místy přišla až moc přeslazená. Příběh jinak velmi zajímavý :)

Samira
01.03.2015 4 z 5

První polovina se mi líbila opravdu moc a čekala jsem akční druhou polovinu.Ta byla, ale spíše poklidná, a ačkoli se hrdinka nesčetněkrát dostala do nebezpečí, vše probíhalo tak nějak mimo ní. I díky tomu postrádalo vyprávění ten správný náboj. Jinak se mi, ale příběh a postavy líbily. V sérii jsou však lepší díly.

Val
21.02.2015 4 z 5

Tak tentokrát průměrná oddychovka. Nenadchne ani neurazí. Každopádně má autorka mnohem lepší knihy. Nicméně písklata a jejich osudy knihu plnou agentů FBI příjemně zpestřila :-)

niknikita
04.09.2014 4 z 5

Z obálky a názvu by se mohlo zdát, že půjde o další slaďák, se kterými se roztrhl pytel. Naštěstí je autorka Julie Garwood a tak jsem si četbu opět dobře užívala...a taky už vím, co je Ponziho schéma :-)
Škoda těch špatných korektur a asi se moc nepovedl ani překlad.

Lea239
21.04.2014 4 z 5

Ještě předtím vychází Hot Shot údajně 1. července. Tam autorka podle anotace píše o Peyton (kamarádka Avery - třetí díl série). Prý se tam motá i pár z desátého dílu :)

tejinka7
18.04.2014

Aiden a Cordie bude...vychází v USA 29. července jako Fast track :)

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023
2007  91%Nevěsta
2012  87%Ideální muž
2001  90%Láska a čest
2002  85%Nebezpečná hra
2009  90%Králova milenka

Kniha Nemůžeš mě milovat je v