Nemůžeš mě milovat

Nemůžeš mě milovat https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162250/bmid_buchanan-renard-fbi-nemuzes-me-milo-GNn-162250.jpg 4 311 50

Buchanan-Renard (FBI) série

Na první setkání s Olivií MacKenzieovou agent FBI Grayson Kincaid jen tak nezapomene. Krásná mladá právní zástupkyně se totiž připletla k zátahu FBI a způsobila značný chaos. Měsíce sledování a pečlivého plánování byly zmařeny, Kincaidův partner zuří a dává to Olivii znát. Olivia se ovšem nedá zastrašit, protože sama pracuje pro ještě obávanější instituci - pro Finanční úřad. A práce pro Finanční úřad USA není žádná hračka. Olivia je na stopě rafinovaného Ponziho schématu, které může zničit životy naivních a nic netušících obětí. Avšak poté, co se začne vyptávat jistých lidí, si uvědomí, že je ohrožen i její život. V zoufalství zavolá Graysona Kincaida. Proti korupci pak bojují spojenými silami, ale Olivia kromě toho přemáhá také náhlou a prudkou náklonnost k agentu Kincaidovi… a v této bitvě nejspíš prohraje.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Sweet Talk , 2012

Tessinka
05.03.2014 5 z 5

zabicka.1110 :
naprosto souhlasím :) úžasnáá autorka a už v několika jejích knížkách naznačovala budoucí vztah mezi Aidenem a Cordiee, tak doufám, že i jim vyhradí nějaký krásný příběh :D Bohužel jsem zatím o ničem neslyšela... :(

zabicka.1110
01.03.2014 5 z 5

vsechny knizky od autorky jsou skvely a tahle serie obzvlast ale treba bych se rada docetla o aidnovi a cordiee (o bratrovi regan)

Monicay
09.12.2013 3 z 5

Julii Garwood mám ráda, je úžasná spisovatelka. První díly série Buchanan-Renard patří k mým nejoblíbenějším knihám. Od dílu Oheň a led se mi ale zdá, že jejich kvalita tak trochu upadá. Garwood je úžasná vypravěčka, takže číst se to určitě dá, ale něco tomu chybí. Možná zápletka byla příliš plochá a jednoduchá, než aby mě zaujala.

willovw
06.10.2013 5 z 5

Teď jsem ji dočetla a musím říct že autorka je pořád moje nejoblíbenější. Knížka byla opravdu moooc hezky napsaná a snad napíše ještě víc takových knih :)

evasamankova
25.08.2013 4 z 5

Moje první setkání s autorkou. Příjemná kniha, dobře se četla, směs červené knihovny s detektivkou. Ideální nenáročné čtení na odreagování.

Evaevelína
12.08.2013 3 z 5

J.Garwood mám celou ve své knihovně a na tuto knihu jsem se moc těšila...ale !...taky pro mě nic moc....vinu dávám překladu

dada1838
09.08.2013 2 z 5

Tato knížka je pro mě zklamání. Od příběhu z prostředí FBI jsem čekala trochu napětí, zde jde čistě o romantiku s princem na bílém koni. Takže z mé strany přešlap.

Tessinka
23.05.2013 5 z 5

opět kkkráááásná knížka, kdo má rád romantiku, napětí a trochu pletichaření, tak si počte :) Všem jen vřele doporučuji

modranka
22.05.2013 5 z 5

Autorka ani tentoraz nesklamala. S presnou dávkou namiešala romantiku s miernou kriminálnou zápletkou z oblasti financií. Páčila sa mi charakteristika postáv, obklopených peniazmi - Debora a Natália, - úplne iný prístup k bohatstvu - Emma, - dieťa, ktoré nie je dokonalé, lebo jej telo zasiahla rakovina - Olivia, ktorá si však rodinu našla v nemocnici. Bola by som veľmi rada, keby táto kniha bola prvou knihou novej série o všetkých dievčatách zo skupiny Písklatá (tento výraz sa prekladateľke fakt podaril).
Nemyslím si, že kniha je súčasťou Buchannanovcov, nevidela som v texte žiadne prepojenie, hoci meno Kincaid sa vyskytuje aj v príbehu Sykot. Spoločnou črtou je však FBI. No, uvidíme, nová séria by bola fajn.
Obálka - Hoci na obrázku vyzerá veľmi tmavo, v skutočnosti sa naozaj vydarila. Hlavná postava sa dosť zhoduje s modelom na obálke.

zoja
21.05.2013 5 z 5

Opravdu další povedený příběh z prostředí FBI. Hodně se mi líbilo, jak Olivie uměla setřít nefoukance, například hned na začátku agenta FBI Poola, případně později ve věznici právníka Ashera. Kniha je humorná a napínavá do poslední stránky. Určitě doporučuji :-).

Julie Garwood
americká, 1946 - 2023
2007  91%Nevěsta
2012  87%Ideální muž
2001  90%Láska a čest
2002  85%Nebezpečná hra
2009  90%Králova milenka

Kniha Nemůžeš mě milovat je v