Aristokratka ve varu

Aristokratka ve varu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/bmid_aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 4 3512 3512

Aristokratka série

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%.... celý text

brzda.
20.08.2020 3 z 5

Vtipná, oddychová kniha.

lucifess
17.08.2020 5 z 5

Přečteno téměř v jednom kuse. Nezklamalo! Už jsem skoro na konci dalšího dílu.

vodovodnice
01.08.2020 4 z 5

První díl jsem přečetla jedním dechem, na druhý díl jsem se moc těšila a nezklamal mne. Jsem zvědavá na ten třetí až se do něj pustím.
Je to psina :-)

tittanie
28.07.2020

Druhý díl se mi zdál trochu slabší než první, ale pořád velice čtivý a vtipný příběh.

likaf
23.07.2020 5 z 5

Krátké, lehce čitelné. Je to taková groteska, kterou nesmí člověk brát moc vážně. Legrace.

havrad
23.07.2020 4 z 5

Slabší než první díl, ale pobavila. Během čtení prvních stránek mi hlavou zněl hlas Veroniky Kubařové. Mimochodem v jejím podání je série dílů poslední aristokratky prostě supeeer!
Nejvíc mě pobavil zápis ze dne 12. 4. ŠKUBÁNÍ, tam jsem se smála dokonce i nahlas a to se často nestává.
Asi bych si mezi jednotlivými díly nechala časový odstup.. Audioknihy doporučuji, ty mohu poslouchat pořád. Prostě "psycho" :)

jithushka
21.07.2020 2 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu, kde dílo vylepšuje přednes paní Kubařové. Zápletka ale nijaká a doteď jsem moc nepochopila, proč je příběh rozdělen do tolika částí. (Že by se někdo snažil z Aristokratky vytěžit co to dá?)

Autor sází na ten samý vzorec jako u prvního dílu a to, co u Poslední Aristokratky funguje je tady již ohrané a začíná nudit. Pokud od knihy nic nečekáte, jděte do ní. Jestli chcete knihu s příběhem, raději se jí vyhněte.

pige
19.07.2020 odpad!

Opravdu nešťastná zápletka, která se snažila být vtipná, ale nevyšlo to.

vladka321
11.07.2020 4 z 5

Poslouchala jsem jako audioknihu. A v práci se to dá. Trochu mi vadí vulgarismy a děj, nebo spíše sdílené zážitky z jednoho deníčku mi přijdou celkem předvídatelné. Nicméně Veronika Khek Kubařová má velmi příjemný hlas. Hezky podbarvuje svým hlasem i náladu a její kadence především v posledních dvou kapitolách dílu, stojí opravdu za poslech. To jsem si musela i pustit dvakrát, abych si její přednes patřičně vychutnala.

Lily-fairy
08.07.2020 4 z 5

O něco slabší než jednička, ale pořád veliká zábava

knihomolka27
04.07.2020 5 z 5

Nemůžu jinak než plný počet. Těch stránek by mohlo být dvakrát tolik, ale zdá se mi, že autor neměl asi žádný konkrétní nápad, kterého by se chytil a tak jen rozvinul jedničku. Moc se těším na další díly

Mumu46
30.06.2020 5 z 5

Po prvním dílu jsem se obávala, že další už nebude tak povedený. Naopak. Nasmála jsem se snad ještě více než při čtení první knihy. V jednu chvíli jsem smíchy i brečela. Naprosto doporučuji ve čtení pokračovat.

krevetka79
25.06.2020 5 z 5

Druhý díl příjemně navazuje na první ...stále se jede ve stejném duchu , přelouskáno za jeden den :-)

Worbitka89
21.06.2020 4 z 5

Pěkné pokračování aristokratky, kniha pokračuje v zajetých kolejích a ničím nepřekvapí, ale ani neurazí, příjemná oddechovka, která mě bavila. Hned pokračuji dalším e-book dílem.

lucie9998
20.06.2020 5 z 5

Knihy jsou bezvadné! Já vždy četla jeden díl jeden den a druhý den jsem hned navázala dalším, takže jsem to měla jako jeden celek. Výborně jsem se bavila!!!

pavlina3016
08.06.2020 4 z 5

Možná, že teď trochu vybočím z davu, ale mě to bavilo. Dokonce snad i více než první díl. To je možná způsobeno tím, že jsem učitelka a zároveň i bývalá průvodkyně. Takže pasáž o školních výletech za mě velmi trefná. Souhrně jak již bylo řečeno, je to příjemná oddechovka. :)

Ivka14
04.06.2020 4 z 5

Skvělá jednohubka, která vás pobaví. Těším se na další díly.

Janík61
02.06.2020 4 z 5

Knížka mě moc pobavila, příjemné oddychové čtení, doporučuji.

Ťapulka
26.05.2020 4 z 5

Opět příjemná oddechovka plná pousmání, úsměvů, hlasitého smíchu a dobré nálady. Někdy je třeba vložit právě takovou knížku mezi knihy s vážnými tématy. Nejvíce se mi líbil závěr knihy popisující nájezdy dětských výletů.

Cajda
25.05.2020 5 z 5

Nevím, který z dílů "aristokratky" je nejlepší....všechny mi přijdou vtipné, úsměvné a přemýšlela jsem co z toho všeho je ještě pravda a co je výmysl pana Bočka. Poslala jsem mu podporující mail s poděkováním za jeho tvorbu. Také se těším, že se na zámek, kde v současné době "úřaduje" a snad stíhá i psát další knihu, zajedeme brzy podívat. Každý ať si o této sérii knih udělá vlastní názor, ale za mne prima oddechovky :o)