Aristokratka ve varu

Aristokratka ve varu https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177395/bmid_aristokratka-ve-varu-Yxg-177395.jpg 4 3512 3512

Aristokratka série

Aristokraté jsou v ohrožení, ale situace Marie Kostkové z Kostky je o to těžší, že denně potkává členy své bláznivé rodiny a k tomu několik střelených zaměstnanců „nejchudšího zámku v Čechách“. Otec je skrblík, americká maminka se chce podobat princezně Dianě a největší událostí na zámku Kostka za posledních tři sta let byla svatba Helenky Vondráčkové. Kastelán Josef nenávidí lidi, hospodyně paní Tichá kleje jako dlaždič a celý den nasává ořechovku přímo z lahve a chvílemi příběh rozdrnčí i charakteristické ráčkování Karla Schwarzenberga. Pokračování Poslední aristokratka, nejúspěšnější humoristické knížky roku 2012 oceněné Cenou Miloslava Švandrlíka, nabízí další porci bláznivých situací a gagů, při nichž je hlasitý smích zaručen na 100%.... celý text

DominikaFuch
12.07.2015 5 z 5

Není co k tomu říct. Jen jedno slovo. DOKONALOST.

Andy6
10.07.2015 4 z 5

O trošinku slabější než Poslední aristokratka. Taky o poznání hubenější. Ale pořád sranda.

pdoubkova
25.06.2015 4 z 5

Pokracovani prvniho dilu, pusobi spise jako rozdeleni jedne knizky, 113 stranek za 249,- je docela zlodejina.

Sem tam opravdu vtipne, hlavne konec, ten me opravdu pobavil, jinak spise takova jednohubka do vlaku, doufam, ze nebude treti dil, ctvrty dil...

Terka18
19.06.2015 5 z 5

Bylo to parádní. Pro mě stejný jako první díl. Legrace a některé postavy v knize jsou prostě úžasné. Ráda se ke knize vrátím. Nemůžu jinak než 5 hvězd.

fina3210
05.06.2015 3 z 5

První díl se mi líbil mnohem více. Oddechové čtení, nicméně až příliš povrchové.

Alena_S
30.05.2015 5 z 5

Bylo toho málo a konec nijak povzbudivý, ale užila jsem si ji stejně :)

zoew
12.05.2015 4 z 5

Už tak mile nepřekvapila, jako první díl, humor je, samozřejmě, předvídatelný, pokud jste četli první knihu, ale i tak dost pobavila. Sice trochu méně, než Poslední aristokratka, ale i tak za mě 4*.

Bar16
10.05.2015 4 z 5

Super - dokonce o kapku lepší, než první díl :-)

happy-smile
10.05.2015 4 z 5

Knížka přímo navazuje na Poslední aristokratku (tj. popisuje hned další den v jejím životě), takže bez toho bych to asi opravdu nečetla, protože bez znalosti povahy hrdinů, to asi nebude ono. Moc nechápu, proč byly knížky takto podivně rozdělené, že předchozí díl má 240 stran a tento 120, kdyby to byly třeba dvě knížky po 180, tak by to bylo rozhodně i z marketingového hlediska lepší. Takže těm, co četli předchozí díl, vřele doporučuju, jsou to prostě další patálie Kostkových v úplně stejném stylu jako předchozí díl.

petrels
04.05.2015 3 z 5

Dalčí pokračování o aristokratce nepřineslo nic nového, přesto se tato knížka dala přečíst.

hanucha
13.04.2015 5 z 5

Sice podobný styl jak předchozí kniha, ale bavila jsem se ještě víc, četla jsem ji na letišti při osmihodinovém čekání a tak hrozně jsem se musela smát, že se lidi otáčeli, ale já si nemohla pomoci.. Jen mě naštvalo, že je tak krátká :-)

dalia1769
08.04.2015 3 z 5

Kniha přímo navazuje na Poslední aristokratku a pokračuje v naprosto stejném duchu, přesto bych řekla, že jsem se bavila o maličko více. Připadá mi, že opakujících se scén zde už není tolik jako v prvním díle, nic se již zdlouhavě nevysvětluje, zřejmě jsem si i trochu zvykla na tento jednoduchý a přímočarý styl humoru. Překvapilo mne, jak je kniha krátká, jsem zvědavá, jak obsáhlý bude 3. díl. Trochu to působí jako snaha vytěžit z komerčního úspěchu 1. dílu co nejvíce.

Veve131
31.03.2015 5 z 5

Pěkné, vtipné. První díl se mi líbil víc.

_Michelle_
23.03.2015 4 z 5

Příjemné čtení protkané humorem typickým pro Evžena Bočka. Občas jsem se pousmála, ale první díl byl prostě z mého pohledu výrazně lepší. Tak uvidíme, co přinese budoucnost.

mozkit
19.03.2015 4 z 5

Plynule navazuje na první díl. Žádný zvrat, nebo rozuzlení se nekoná. První díl asi lepší. Postupně se opakující humor.

anetka.repova
18.03.2015 3 z 5

Druhý díl od Evžena Bočka, byl dobrý, ale nepobavil jako ten první.

Hanka85
07.03.2015 3 z 5

Druhý díl nepobavil jako ten první - ale i přesto jsem ráda, že jsem si ho přečetla.

ewi
05.03.2015 3 z 5

neurazi, nenadchne ....nesie sa v podobnom duchu ako 1. diel, neprekvapivy dej, v podstate sa neustale opakujuce situacie, ale clovek sa este sem-tam zasmeje :)

jane1234
02.03.2015 4 z 5

Zábavné ako prvý diel, ale trochu krátke a záver nijaký, pripadá mi ako nedokončené.

demlice
28.02.2015 3 z 5

... stejné jako první díl. Čekala jsem něco zásadního. Nic nepřišlo... Legrace, vtip, ale žádné překvapení.