zuzuzajda zuzuzajda komentáře u knih

Chaos Chaos Rachel Ward

Je až zvláštní, že první a druhý díl této série napsal stejný autor. První díl opravdu špatný, drhý zvládnutý mnohem lépe. Doporučuji přeskočit jedničku a začít čist rovnou dvojku. Nijak zvlášť na sebe nenavazují.

02.11.2017 3 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

No, jako knihu jsem si koupila převážně kvůli obalu...:D a bylo to ponaučení, že už to více dělat nemám. Příběh mne moc nezaujal, takový ponurý,...nic moc.

11.10.2017 2 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Velmi čtivá knížka, zajímavý příběh, zase trochu změna oproti klasickým tématům ve stejném žánru. Takže za mě rozhodně stojí za přečtení. Bude další díl? Ráda si přečtu. Škoda, že další díly bývají v poslední době s velkým časovým odstupem. Když člověk čte více knih stejného žánru, je potom složitější se k příběhu vrátit....

Čistý Čistý Julianna Baggott

Po pravdě jsem se do čtení musela trochu nutit a na chvíli ji dokonce úplně odložila, protože to bylo vážně divné. Knihu jsem přečetla, ale opravdu nevím, jestli se pustím do dalšího dílu...a to se mi moc nestává.

11.10.2017 2 z 5

Nejistý zítřek Nejistý zítřek Avery Williams (p)

Dobré pokračování. Tentokrát bych řekla, že druhý díl byl lepší než první. Přečteno za chvíli, pěkná série.

11.10.2017 5 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Velmi zajímavý nápad. Příjemné počtení. Pěkně napsané. Ve svém žánru patří určitě k lepším kouskům.

11.10.2017 4 z 5

Moje jediná smůla byla, že jsem si knížku přečetla až po tom, co jsem viděla film. Zásadní minus. To je ale jenom můj problém, kdybych to bývala udělala naopak, byla bych nadšená. Takto se mi kniha sice líbila, ale jelikož jsem přesně věděla, co bude následovat (kór když se jedná o scénář), trošku mi to zkazilo radost. I tak ale dávám plný počet bodů, protože příběh je super. :-)

Koruna Koruna Kiera Cass

Koruna sice nedosahuje atraktivnosti první části série Selekce, nicméně není špatná. Závěr jako takový lehce předvídatelný a za mne malinko umělý a řekla bych i "trapný". Nevím, tak jsem to při čtení cítila. Nezařadila bych to mezi nejlepší knihy, které jsem četla, pro oddychové čtení ale fajn.

11.10.2017 3 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Příjemné počtení. Více se mi líbila část s dopisy ve formě prózy. Poezie mne zase tolik nezaujala. Nicméně za přečtení rozhodně stojí.

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Opravdu velmi výjimečná kniha. Četla jsem ji sice na dovolené, takže jsem měla čas a mohla jsem se soustředit. :-) V každém případě i tak byla velmi zajímavá a poutavá už od první stránky, což se málo kdy vidí. Jedna z knih, která ve Vás po přečtení zanechá stopu. Doporučuji všemi deseti!

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Napad velmi zajimavy. Ovsem zpracovani velmi pokulhava. Jazyk, kterym je kniha napsana je opravdu hrozny. Hlavni hrdinka je na facku, dej celkove bez vetsich zajimavosti. Skoda. Cekala jsem mnohem vice.

09.10.2017 1 z 5

První konec První konec Lauren James

Kniha se mi moc libila. Jestli bude nejaky dalsi dil, tak super. Jestli ne, tak to byl opravdu divnx konec. :-D

09.01.2017 5 z 5

Člověk musí počítat s tím, že se jedná o scénář a i tak k tomu přistupovat. Mně se příběh moc líbil, četlo se to opravdu samo, za chvíli jsem měla přečteno. :-) na divadelní hru bych šla hned. :-)

20.10.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Prijemne pocteni, jako predchazejici dily. Vadila mi jedna vec a to hlavni hrdinka. Tak nafrnenou kacu bych nejradsi prastila.

02.08.2016 4 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Vetsinou se mi knihy psane ze dvou pohledu libi, tady me ale cast s Benem bohuzel vubec nebavila. Napad moc dobry, ale samotny vysledek nebyl zase tak uzasny, jak jsem cekala....

30.07.2016 3 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Jako čtení k vodě se to dá, ale i na tento žánr je obsah knihy strašně předvídatelný. Na můj vkus až moc. Nevadí mi, když člověk na začátku knihy ví, jak to dopadne. Přece jenom je to slaďárna, od té se jiný konec očekávat nedá. Na druhou stranu, když v jedné kapitole přesně víte, co se stane na další stránce, v další kapitole .....už to potom ztrácí to kouzlo. Počtení příjemné, ale víc než 2 hvězdičky nedám. :-)

27.04.2016 2 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Prvni dil byl lepsi, ale to tak u teilogii byva, ze dobry dej je v prvnim a v poslednim dile. Druhy dil je proste takova zaplata. I tak se mi kniha pekne cetla, mozna taky pomohlo to, ze ma jenom 200 stran. :)

Šampion Šampion Marie Lu

Druhy dil byl docela o nicem, ale zaver se povedl. Konec byl opravdu zajimavy a cetlo se to samo.

Legenda Legenda Marie Lu

Zacatek byl trochu nuda, ale rozjelo se to. Klasicka dystopie, ale pekne napsana a rozhodne patri k tem lepsim v tomto zanru.

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Kniha me prijemne prekvapila. Dej je opravdu povedeny. Tentokrat mi byli sympaticti oba hlavni hrdinove, coz se moc casto nestava. :) Jedina vec, ktera me opravdu rozcilovala - chyby. Porad a vsude. To by se v knize stavat nemelo. Tolik preklepu jsem nemela ani ve slohu na zakladni skole.

15.04.2016 4 z 5