Zuzaček22 Zuzaček22 komentáře u knih

Upírova odplata Upírova odplata Raven Hart (p)

Cela série se mi moc líbila,takže po přečtení posledního dílu jsem docela naštvaná,ze není pokračování

31.03.2021 5 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

příběh pěkný, kniha se četla dobře. akorát mi vadilo pletení egypstských a řeckých bohů. a asi jsme se ocitli v nějaké alternativní realitě jinak si neumím vysvětli , jak to že ve 3 díle už jednou faraon Tamose umřel a na jeho místo Taita dosazoval jeho syna Nefera a v téhle knize opět umřel faron Tamos a Taita na jeho místo dosazoval jeho syna Ramese, pro ty co četli celou ságu to může být , trochu matoucí. jinak se mi líbilo setkání postav z minulého dílu.

13.02.2021 3 z 5

Kdo je Charlotte? Kdo je Charlotte? Catherine Coulter

Prvních 50 stanek jsem se nemohla zacist, dva příběhy, které ze začátku nijak nesouvisí.strasne moc postav ale pak najednou rychli spat postavy i příběhy se pomalu zacali propojovat, plno akce .něco jsem tušila ale spoustu věcí me překvapilo. Pekna knizka

08.02.2021 4 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Skvělá kniha .je teda pravda ze zamotane to bylo dost a spoustu jmen ale jinak napínavé čtení. Konec me překvapil.

01.02.2021 5 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Kniha se mi líbila. Vůbec mi nevadilo, ze byl konec vyzrazen hned na začátku o to víc mě zajímalo co se stalo, ze to takhle skončilo.libilo se mi střídání vyprávění chvíli o Grete a chvíli o Agáte.

27.01.2021 5 z 5

Hněv bohů Hněv bohů Rick Riordan

Druhý díl byl za me stejne skvělý jako první.uplne top postava bůh trpaslíků Bes a ty jeho plavky to nemělo chybu ???? konec tefa úplně nedopadl podle mich prestav ale snad to v dalším díle vše napravi.

08.01.2021 5 z 5

Rudá pyramida Rudá pyramida Rick Riordan

Egyptska tématika mě vzdy zajímala, takže jsem z knihy nadšená. Moc se mi líbili postavy hlavně kočičí bohyně Bastet byla skvělá. Kniha je velmi ctiva a autorův styl psaní a humor mě velmi baví.hned jdu na druhý dil

05.01.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha se mi líbila. Časové skoky mi nevadily spíš mi to přišlo o to víc napínavější a prostě to nutili číst dal aby vše do sebe zapadlo.

02.12.2020 5 z 5

Smrt bývá nehezká Smrt bývá nehezká Jiří Sivok

Přečteno jednim dechem.od začátku do konce super čtení,žádné nudné pasáže.kniha se odehrává v Českých Budějovicích kde také bydlím,takže mě doslova vtahla do děje a chvílemi jsem si připadala úplně jako bych v tom autě seděla,kdyz projížděli pro mě známých místech. Konec sice trochu rychlý ale opravdu nečekaný.

25.11.2020 5 z 5

Versailles – Králův sen Versailles – Králův sen Elizabeth Massie

Nejprve jsem viděla seriál a ten se mi moc líbil.jelikoz je kniha napsána podle něj tak i ona se mi velmi líbila.skoda jen že není další....urcite ale doporučuji kdo bude číst knihu at si pak pustí i serial.

10.11.2020 5 z 5

Ohnivý anděl Ohnivý anděl Yrsa Sigurðardóttir

Skvělá knížka.napinava od začátku do konce.

26.10.2020 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Po dlouhé době kniha od Kinga a super.zadne nudné pasáže,prostě to jelo od začátku do konce.

13.10.2020 5 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Skvělé čtení.kapitoly z pohledu vraha, tomu dávali napínavé zpestření.ke konci bylo sice jasné jak to dopadne, ale stejně skvělá kniha.

12.10.2020 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Skvělá kniha.2 předešlé díly jsem měla Ciri plně zuby ale v téhle knížce jsem ji začaka mít zase ráda. Celou knihu jsem byla napnuta a závěrečná bitva na ledě byla skvělá nemůžu se dočkat dalsiho dilu.

26.04.2020 5 z 5

Kouzlo Kalypsa Kouzlo Kalypsa Catherine Coulter

Lepší než první díl.

06.04.2020 5 z 5

Kouzlo noci svatojánské Kouzlo noci svatojánské Catherine Coulter

Kniha se mi moc líbila.

29.03.2020 5 z 5

Mumie Mumie Max Allan Collins

Film miluju a jsem ráda ze knížka je stejně skvělá.

28.03.2020 5 z 5

Cizí myšlenky Cizí myšlenky Linda S. Howington

Kniha se mi moc líbila.

22.03.2020 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

První polovina knihy me tedy moc nebavila ale druhá půlka ta byla super.nove postavy jsem si zamilovala.hned se vrhàm na další díl.

19.03.2020 5 z 5

Slavné ženy Francie Slavné ženy Francie Hana Kneblová

Zajímavá.pekne napsaná,četla se moc dobře.

18.03.2020 5 z 5