Kouzlo noci svatojánské

Kouzelná trilogie: - Kouzlo noci svatojánské - Kouzlo Kalypsa - Kouzlo měsíčné noci První část „kouzelné" trilogie jedné z nejpopulárnějších mistryní historické romantické literatury, se odehrává na počátku 19. století. Skotská krasavice Frances Kilbracken je nucena provdat se za nechvalně známého hraběte z Rothermere. Dokáže se po nějakou dobu svatbě vyhýbat a skrývat se, ale nakonec ji hrabě získá a, uspokojen, zase opouští. Osud si s ním ale zahraje a role obou hrdinů se vymění....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/40403/kouzlo-noci-svatojanske-40403.jpg 4.156

Kouzelná trilogie 1.

Vydáno, Baronet

Midsummer Magic, 1987

Kniha Kouzlo noci svatojánské

ariel platto
16.09.2019

Tak tato hlavní hrdinka nebyla můj šálek kávy. Její prvotní přestrojení mělo své kouzlo, ovšem po svatbě mi lezlo na nervy. A ještě u toho bulí, že ji nechce a přitom se mu vědomě zošklivuje.

petraj30
15.08.2019

Příběh se mi mooooc líbil , hlavně na začátku jsem se velmi nasmála. Frances byla skvělá - její vtípky a převleky:-), Hawka bych nakopala, asi jako většinu chlapů z historických romancí. Rozhodně doporučuji, ale druhý díl, se mi líbil o trošku víc

Terisek99
10.02.2018

Knihu jsem si oblíbila. Četla jsem ji vícekrát, ale stále nechápu název knihy. =D

havrmoni
17.05.2016

Nádherná romantika a nasmála jsem se dost,hlavně ze začátku,když si přijel pro nevěstu. Číst ty myšlenky lidí,když jí viděli,no tekly mi slzy,jak jsem se smála. Tohle se fakt povedlo.

moudivlacek
24.04.2016

Já jsem tedy moc nad názvem knihy nedumala. Ale musím říct, že jsem se u ní nasmála od začátku až do konce. Dohodnutá manželství nebyla ničím neobvyklým a jen málo z nich se i zakládalo na lásce. Frances je podivuhodná dívka, která je odhodlána zůstat ve Skotsku, ale osud to zařídí jinak. Frances ví, jak její manžel žil a jak chce, rozhodne mu to ulehčit, a žít sama a věnovat se koním. Ale jejich slovní souboje a snahy o sblížení, to nemá chybu. Velice vtipné. Láska si je nakonec najde.

Kamiliana
08.09.2014

Naprosto souhlasím s předešlým komentářem. Název knihy také nechápu. Místy jsem se pobavila a původní antipatie k Hawkovi se postupně měnily na sympatie. Kdyby šlo, dám 3-4*.

PomněnkaPrvní
25.07.2013

Knížka se mi líbila, děj byl záživný, místy i vtipný. Hlavní hrdinka Frances je neohrožená a vzpurná, ale také krásná a inteligentní. A toto všechno se snaží (úspěšně) zamaskovat před Hawkem, který je nucen vybrat si za manželku jednu ze tří sester. Hawk se z počátku chová jako hluvát, ale i tak si ho časem při čtení knížky docela oblíbíte. Už jsem to psala u jiných knih od této autorky, i v této knížce mi chybělo, že se autorka málo věnovala charakterům hlavních postav. A co mi ještě vrtá hlavou, nepochopila jsem název knihy - Kouzlo noci svatojánské - po přečtení knihy mi stále uniká, proč se to tak jmenuje.

maryzka
22.04.2012

Hotový humor, oba jsou donuceny ke svatbě okolnostimi ačkoliv harbě by si užíval životam proto s nechtí splní tatinkuv rokaz že se má oženit s dcerou skotského zemana. Ta se zoškliví aby ji nechtěl ale on chce právě ošklivkum po svatbě se chvili navzájem vyhýbají ale přesto dojde k jejich postupnému sblížení

romance

Catherine Coulter
americká, 1942

všech 56 knih autora

Kniha Kouzlo noci svatojánské je v