Kouzlo Kalypsa

Kouzlo Kalypsa https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40404/bmid_kouzlo-kalypsa-sqI-40404.jpg 4 65 10

Kouzelná trilogie série

Kouzelná trilogie: - Kouzlo noci svatojánské - Kouzlo Kalypsa - Kouzlo měsíčné noci Druhá část „kouzelné" trilogie jedné z nejpopulárnějších mistryní historické romantické literatury, se odehrává v exotickém Karibiku. Je příběhem temperamentního mladého hraběte a jeho žádoucí a vtipné sestřenice, jež se narodila na ostrovech. Lyonel Ashton a Diana Savarolová, která právě přijela do Anglie z rodného ostrova Karibiku zejména proto, aby zde našla manžela, v sobě okamžitě nalézají zalíbení. Jiskří to však mezi nimi a předhánějí se ve vzájemných schválnostech. Když Diana trvá na návratu domů samozřejmě netuší, že bude sdílet lodní kabinu s mladým hrabětem. A tak se oba dostávají na ostrov Savarol, kde kromě záhad nacházejí konečně i lásku v originálním příběhu o žárlivosti, intrikách a záhadné vraždě...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Calypso Magic , 1988

Ála1968
28.06.2023 4 z 5

Musím říct, že je tento díl o hodně lepší než první.Bylo tam o hodně víc romantiky,erotiky a i napětí.A tentokrát jsem vraha opravdu odhalila jen o trochu dříve, než byl odhalen v knize, což se mi nestává v jiných románech,kde je to dost zřetelné a odhalím ho poměrně brzy.Jsem mile překvapená.

georginaa
26.05.2021 3 z 5

Druhý díl byl opět vtipný, v krásném prostředí Karibiku, slovní přestřelky mě bavily. Trochu akčnosti nebylo na škodu, doufám, že i třetí díl bude na stejné úrovni jako tyto dva předešlé.

Zuzaček22
06.04.2020 5 z 5

Lepší než první díl.

ariel platto
06.10.2019 4 z 5

Tak tento díl se mi líbil mnohem víc než první.

petraj30
16.08.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, Diana a Lyonel měli velmi zajímavou a vtipnou výměnu názorů, velmi zajímavá zápletka na ostrově. Mohu jen doporučit

Terisek99
23.01.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Skvělý příběh i když mě trošku nelíbilo jak byl Lyonel hulvát, ale poté se začal měnit v může, kteří si Dianu zasloužil.

moudivlacek
11.06.2016 3 z 5

Je pravda, že první díl se mi líbil více, ale i zde se dá najít plno hezkých scének. Z tohoto dílu jsem měla nejraději lady Lucii, ta je prostě skvělá starší dáma. A ani menší detektivní zápletka nebyla špatná.

havrmoni
18.05.2016 5 z 5

První byla jen o malinko lepší,protože byla vtipnější. Já se u téhle nenudila a bavila mě až do konce.

PomněnkaPrvní
29.07.2013

Zápletka dost prvoplánová, Lyonel (v prvním díle opravdu sympatický chlapík) se v této knize začne chovat jako hulvát, uráží Dianu na každém kroku a Diana nezůstává pozadu a oplácí mu stejnou mincí. Autorka děj podle mého názoru posouvá dopředu dost násilně, zvraty jsou tak nepřirozené, že jim prostě nemůžete věřit (návštěva u Hawka a Frances - hrdinové z prvního dílu-, návštěva ostrova Kalypso...). A protože už v polovině knížky je docela nuda a klidně by to mohlo skončit, autorka se to snažila okořenit detektivní zápletkou, kdy se začne vyšetřovat vražda. Tato kniha aspoň pro mě opravdu nic moc.

maryzka
22.04.2012 2 z 5

no kdyby se mi nelíbil první díl pokračování bych si nekoupila ale jinak pruměr.

romance

Catherine Coulter