Zouharka Zouharka komentáře u knih

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Tak tahle kniha byla naprosto skvělá. Smutný příběh velké lásky, velkého utrpení, ale také neuvěřitelné životní síly.Knihu jsem doslova hltala a doporučuji všem.

20.01.2024 5 z 5

Příběh mateřídoušky Příběh mateřídoušky Miriam Blahová

Tak tohle byla opět nádhera a pohlazení na duši.
Krásně propojené dějové linky provazejí knihou jako kdyby tam člověk byl a měl možnost to prožívat přímo s nimi.
Dekuji za tuhle knihu a super čteni
Kéž by brzy vyšla nějaká další

22.03.2024 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

krásná kniha, sice oddechová, ale každý někdy něco podobného potřebuje. Doporučuji, četla se jednim dechem

22.02.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

četla se dobře a rychle. Pro mě něco jiného, co vždy čtu, ale proč ne. Zajímaly mě osudy hrdinů, ale ten konec ( jak už tu píší i ostatní) mi přišel divný, ..Nevim, no . Knihu jsem brala jako příjemnou oddechovku.

01.02.2018 2 z 5

Oběť Oběť Arnaldur Indriðason

kniha byla pěkná, ne moc náročná. Žádná příšerná drasťárna, ale četla se pěkně , svižně. Taková oddechovka ve vraždách. Doporučuju

16.01.2018 3 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

je jiná než všechny jiné. Originálně napsaná, stále sem si musela uvědomovat , že se dej vrací ,.... nakonec si ale musí m znova opakovat : Nikomu se nedá věřit ,.... knihu doporučuju,.....

04.01.2018 4 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

Tak tohle byla síla. Tolik nechutností a zrůdností co dokáže udělat jeden psychopat.Kniha se četla moc dobře, až moc dobře na to, že je napsána dle skutečné události. Život te zrudy byl prokládán také šílenými hrůzami,otazka je zda má na všem vliv jen to jak vyrůstal. Myslím,ze to již v člověku musí být někde zahnízděné
Byl tedy jako posledni popraven nebo byl zastřelen mladíkem v sebeobrane?
Knihu jsem si užila, jestli to tak můžu říct a nebýt taky zvrácená

21.01.2024 5 z 5

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Tak takhle kniha mela moc krásný Pribeh.
Téma nemoci v knize mi není moc znam,nemam v rodině nikoho kdo by ji trpěl.
Byl vystihnut Pribeh bolesti,radosti,smutku a dalších nespočet emoci
Stejne jako u Pribehu Slunecnice jsem hltala stranky jednu za druhou a najednou byl konec,
Silna ,emotivni kniha.
Skvele napsana
Obdivuju a tleskam
Doporucuji

11.10.2023 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Jak už tu bylo psáno, nejprve jsem měla trochu galimatiáš ve jmenech a četlo se mi pomalu, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Mam doma i další knihy ze série, které si jistě ráda také přečtu.
Knihu doporočuji

10.09.2018 4 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

ze začátku jsem se nemohla vůbec začíst, dokonce jsem se chystala knihu odložit, ale to by byla velká chyba, jak se nakonec ukázalo. Kniha ve mně zanechala něco, co si budu stále pamatovat. Doporučuji. I když jsem ji četla docela dlouho, na rozdíl od jiných knih.

22.02.2018 4 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

ach jo, škoda, nějak jsem povídkám nepřišla na chuť :(

12.02.2018

Modrá sféra Modrá sféra Jeffery Deaver

Kniha pro mě velmi zajímavá , ale četla se mi hodně těžko. Spousta technických výrazů a názvů asi není uplně pro mě, ale nakonec jsem byla celkem příjemně překvapená. Od Deavera pro mě zatím nejhůře čtená kniha.

30.01.2018 3 z 5

Noční směna (20 povídek) Noční směna (20 povídek) Stephen King

:( povídky nemusím , škoda, kdyby tak vydal další nějaký román, tak koupím, ale takhle ne .Mrzí mě to . Jedna jediná povídka co se mi zažrala pod kůži je Mlha, doted se bojim jezdit v mlze, vždy si vzpomenu

22.02.2018

Šílenství Šílenství John Lutz

kniha se mi líbila, jen jsem se někdy ztrácela v postavách. Od Lutze jsem zatím nic jiného nečetla. Věřím , že se k jeho knihám zase vrátím, jak bude chvíli čas. Knihu doporučuju, líbila se.

03.01.2018