ZapisnikTerky ZapisnikTerky komentáře u knih

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Fakt jsem byla ráda, že ji mám hned po ruce, protože po konci prvního dílu jsem musela pokračovat ve čtení. Celá série je moc povedená. Víc v mojí recenzi.

11.02.2022 3 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Tohle setkání s autorkou nebylo zrovna pohodové. Chvilkami spíš mrazivé. Ale i tak jsem si knihu moc užila. Doslova jsem se nemohla odtrhnout. Víc v mojí recenzi :).

11.02.2022 4 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Příjemné čtení a nezvyklou zápletkou. Od druhé třetiny se kniha rozjela a já si ji opravdu užila. Víc v mojí recenzi.

11.02.2022 3 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Bála jsem se, že budu jedna z mála, které se kniha líbit nebude. Rozumějte, nemusím pomalé knihy s květnatou mluvou. Jenže tady to bylo úplně jinak pomalé. A pak jsem se už nemohla odtrhnout. Tohle je prostě krása. Víc v mojí recenzi.

24.01.2022 5 z 5

Aurora plane Aurora plane Amie Kaufman

Tohle je prostě pecka. První i druhý díl jsou boží. Už teď se nemůžu dočkat třetího dílu. Humor, akce, romantická linka a širý vesmír. No bájo. Víc v mojí recenzi.

22.01.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Pomalejší romantika, kde bych uvítala méně stránek. Ale když mám hodnotit jako celek, tak se mi kniha líbila a to rozuzlení jsem nečekala. Víc v mojí recenzi.

22.01.2022 3 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

V roce 2021 jsem díky objevení téhle autorky skákala snad metr vysoko. Její knihy mají romantiku, peprnosti a hlavně boží humor s malinkými znaky popkultury. Prostě když mi někdo v knize zmíní Pána prstenů tak má body navíc :). Navíc tady tenhle příběh prostě chcete číst - víc v mojí recenzi.

22.01.2022 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Pro mě jedna z nej knih od tohoto autorského dua. Moc jsem si v knize užila humor, romantiku, dojetí a super plot twist. Takže doporučuju. Víc v mojí recenzi :).

30.12.2021 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Tuhle knihu musíte číst. Je to tak čtivé. Asi docela nereálné, ale strašně milé. A taky neodložitelné. Víc v mojí recenzi :).

29.12.2021 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Skvělé čtení pro příjemný večer nebo dva. Za měsíc si na ní možná ani nevzpomenete a rozhodně vám nedá nic moc do života. Ale je super čtivá a rozhodně si ji užijete. Víc v mojí recenzi.

29.12.2021 3 z 5

Buď, anebo Buď, anebo Kara McDowell

Příjemná vánoční/zimní YA romantika pro každého, kdo si chce odpočinout a užít pohodovou knihu. Přestože v ní objevíte důležité poselství ve formě úzkostí, kniha nepůsobí depresivně a opravdu jsem si ji užila. Víc v mojí recenzi.

29.12.2021 3 z 5

Hygge a polibky Hygge a polibky Clara Christensen

Něco tak ponurého jsem dlouho nečetla. A víte co je nejhorší? Ta obálka lže. V příběhu není ani vločka, jen deštivo a chmurno. Možná že mě ta ulhaná obálka dost ovlivnila. Za mě nic moc. Víc v mojí recenzi.

14.12.2021 2 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Naprostá pecka plná humoru a skvělých postav. Technické výrazy se tu moc neobjevují a atmoška je boží. Pro začátečníky se sci-fi je to jako dělané, ale stejně tak si tu najde odpočinek i kdokoliv jiný. Doporučuju. Víc v mojí recenzi.

14.12.2021 5 z 5

Baneovy kroniky Baneovy kroniky Cassandra Clare (p)

Magnus je prostě láska mého Shadowhunters života. Ale kniha je pomalejší a trochu jí schází napětí a akce. Povídky jako formát mi ale většinou nesedí. Takže věřím, že jestli vám ano, budete spokojenější. Stejně jsem si ji ale užila. Obzvlášť druhou půlku od období Pekelných strojů a pak chvilek s Alecem. Víc v mojí recenzi :).

07.12.2021 3 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Knihu vám moc doporučuji. Je to příjemná oddechovka a rozhodně sedí do zimního období. Od autorky jsem četla všechny u nás vydané knihy a tahle je za mě malinko slabší, ale stále nadprůměrná. Detaily najdete v mojí recenzi.

07.12.2021 3 z 5

Zachraň se Zachraň se Mona Kasten

Pěkné čtení. Teda alespoň druhá půlka. Jinak se děj trochu táhl. Nenadchla mě, ale i tak se četla dobře. Víc v mojí recenzi.

29.11.2021 3 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Tahle vtipná jízda byla vážně povedená. Až na pár detailů jsem z ní byla nadšená. Máte mé doporučení. Pro více informací jukněte na moji recenzi.

29.11.2021 4 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Příjemná a předvídatelná romantika se špetičkou erotiky a skvělou čtivostí. Nejlepší jsou pro mě ale JJ a Bruce ve vedlejší roli. Víc v mojí recenzi :).

25.11.2021 3 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Moje první Mona Kasten. Jako jo, bylo to super. Čekala jsem ale trochu víc. A ten konec mě dostal. Takže... mohl by už někdo, kdo ho má půjčené, vrátit Zachraň se do naší knihovny? Děkuji :D. Víc v mojí recenzi.

21.11.2021 3 z 5

Pro sebe jako stvořeni Pro sebe jako stvořeni Sarah Hogle

Romantika bez romantiky? V první půlce knihy to tak je, ale lásku tu docela obstojně nahrazuje nenávist a legrace. Že vám tyhle dvě věci nejdou dohromady? Tady to jde. V druhé půlce nastupuje romantika a svět je zase v pořádku. Víc v mojí recenzi.

21.11.2021 3 z 5