Ywonek Online Ywonek komentáře u knih

Teorie podivnosti Teorie podivnosti Pavla Horáková

Knizka byla opravdu podivna, hodne zvlastni, ale me se libila. Jen jsem ji cetla asi dva mesice, protoze jsem ji musela postupne stravit a pokud jsem cetla vic kapitol na jednou byla jsem hrozne vycerpana ze stylu psani. Ale jinak za me ano.

14.05.2020 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Desivy. Jak toto muze nekdo udelat malemu diteti a spoustu let mu to prochazet......

26.11.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za me tato knizka nejslabsi. Dej pro me takovy nic moc. Dlouhy rozjezd a pak takove chaoticke skakani. Nenadchla me.

11.04.2019 3 z 5

Eliáš a babička z vajíčka Eliáš a babička z vajíčka Iva Procházková

Knížku jsme četli se synkem před spaním. Moc se nám líbila, pěkně psaná a místy i vtipná, takže jsme se i nasmáli . každý večer jsme se těšili jak se příběh bude vyvíjet a někdy četly i dvě kapitoly.

21.05.2018 5 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Tato knížka mě trošku zklamala. Po přečtení knížky Ke dnu od této autorky, ze které jsem byla nadšená, jsem čekala minimálně stejné čtení. ale bylo to docela slabé , hůře se mi to četlo, takové nemastné neslané. Ale o tom její knihy jsou.Na druhou stranu námět byl velice
zajímavý.

15.05.2018 4 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Toto se mi hodně líbilo, ač tento žánr normálně nevyhledávám. doporučuji.

12.05.2018 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Skvělá knížka na téma adopce.

10.02.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Pekne oddychove cteni. Erotikon se mi, ale libil daleko vic.

30.01.2017 5 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

MOc hezká knížka o afgánské mentalitě a kultuře. Nádherný konec u kterého jsem si i pobrečela :)

30.06.2016 5 z 5

Doteky noci Doteky noci Lenka Lanczová

Super navrat do puberty

14.04.2016 5 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Knížka byla docela depresivní. Ale přesto se mi velmi líbila , je napsaná docela zvláštní stylem. No prostě Soukupová :)

28.01.2016 5 z 5