Wiolinka Wiolinka komentáře u knih

Pověz včelám, že se nevrátím Pověz včelám, že se nevrátím Diana Gabaldon

Jsem nadšena, tento díl je excelentní, bavila mě od začátku do konce. Vše do sebe začíná zapadat!

11.12.2022 5 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Knihu jsem přečetla jedním dechem, paní Chantal je úžasná a obdivuhodná žena! Jsem moc ráda, že jsem si její knihu koupila!

11.10.2013 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Báječná oddychová knížka.

16.01.2018 5 z 5

Půlkacíř Půlkacíř Karel Kryl

Jsem moc ráda, že jsem tuto knížku dostala! KK jsem vždy velmi uznávala. Jeho názory a postřehy jsou platné dodnes. Škoda, že po návratu byl "ukřičen těmi tzv. vyvolenými" a zcela nepochopen! Tato kniha byla vydáno v roce 1994!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neuvěřitelné! Děkuji pane Kryle!

11.01.2014 5 z 5

Slon pro Karla Velikého Slon pro Karla Velikého Dirk Husemann

Dávám 3 hvězdičky. Chvílemi velmi napínavé, chvílemi nezáživné, přeskakovala jsem.

16.01.2018 3 z 5

Glencoe Glencoe Charlotte Lyne

Očekávání bylo veliké, četla jsem hned po příjezdu za Skotska (Glen Coe jsem navštívila), a byla jsem zklamaná. Počeštěná jména pro nás milovníky knížek Outlander hrozný. Změt jmen dějových linek.. Dávám 3 hvězdy kvůli Skotsku.

16.08.2022 3 z 5

Tajemství skotské krve Tajemství skotské krve Jan R. Hrdina (p)

Dávám * hlavně za závěrečný epilog.
Knížku čtu na dovolený, doma bych asi nedočetla. Velmi jednoduché čtení takový Fantom Morrisvillu…

08.07.2022 3 z 5

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Tara Bennett

Jsem fanousek Cizinky takze je jasne ze knizku jsem musela mit a jsem nadsena.
Takze DOPORUCUJI!

29.03.2020 5 z 5

Dům v Bretani Dům v Bretani Marta Davouze

Bohužel jsem nedočetla :-( Velice jsem se na knížku těšila ale jak píše Ceile, roztěkanost, neustálá nespokojenost, nic neříkající text. Škoda.

07.03.2016 1 z 5

S láskou z Říma S láskou z Říma Julie Caplin