Wiolinka Wiolinka komentáře u knih

S láskou z Říma S láskou z Říma Julie Caplin

Milá oddechovka

29.04.2024 4 z 5

Pověz včelám, že se nevrátím Pověz včelám, že se nevrátím Diana Gabaldon

Jsem nadšena, tento díl je excelentní, bavila mě od začátku do konce. Vše do sebe začíná zapadat!

11.12.2022 5 z 5

Glencoe Glencoe Charlotte Lyne

Očekávání bylo veliké, četla jsem hned po příjezdu za Skotska (Glen Coe jsem navštívila), a byla jsem zklamaná. Počeštěná jména pro nás milovníky knížek Outlander hrozný. Změt jmen dějových linek.. Dávám 3 hvězdy kvůli Skotsku.

16.08.2022 3 z 5

Tajemství skotské krve Tajemství skotské krve Jan R. Hrdina (p)

Dávám * hlavně za závěrečný epilog.
Knížku čtu na dovolený, doma bych asi nedočetla. Velmi jednoduché čtení takový Fantom Morrisvillu…

08.07.2022 3 z 5

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Tara Bennett

Jsem fanousek Cizinky takze je jasne ze knizku jsem musela mit a jsem nadsena.
Takze DOPORUCUJI!

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Báječná oddychová knížka.

16.01.2018 5 z 5

Slon pro Karla Velikého Slon pro Karla Velikého Dirk Husemann

Dávám 3 hvězdičky. Chvílemi velmi napínavé, chvílemi nezáživné, přeskakovala jsem.

16.01.2018 3 z 5

Tajnosti Paříže Tajnosti Paříže Katia Chapoutier

Nedocetla jsem...

15.10.2017

Dům v Bretani Dům v Bretani Marta Davouze

Bohužel jsem nedočetla :-( Velice jsem se na knížku těšila ale jak píše Ceile, roztěkanost, neustálá nespokojenost, nic neříkající text. Škoda.

07.03.2016 1 z 5

Půlkacíř Půlkacíř Karel Kryl

Jsem moc ráda, že jsem tuto knížku dostala! KK jsem vždy velmi uznávala. Jeho názory a postřehy jsou platné dodnes. Škoda, že po návratu byl "ukřičen těmi tzv. vyvolenými" a zcela nepochopen! Tato kniha byla vydáno v roce 1994!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neuvěřitelné! Děkuji pane Kryle!

11.01.2014 5 z 5

Chantal - Život na laně Chantal - Život na laně Michaela Zindelová

Knihu jsem přečetla jedním dechem, paní Chantal je úžasná a obdivuhodná žena! Jsem moc ráda, že jsem si její knihu koupila!

11.10.2013 5 z 5