wiksi3 wiksi3 komentáře u knih

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Přiznávám se, že nesnáším slaďáky. Knížku jsem však dostala na Vánoce a tak jsem se do ní pustila. Opravdu mě nadchla a zároveň zklamala (konec). Knížka patří k těm nejlepším slaďákům co jsem četla - není jich ale moc.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Vybrala jsem si ji ke čtení kvůli názvu. Drastický název účel nenaplnil, ale dýchla na mě pohádková atmosféra a kniha se mi hodně zalíbila.

Zabiják Zabiják Émile Zola

Kniha je částečně nudná, nic neříkající. Jsou tam pasáže sem tam zajímavější, ale přesto nic než popis bídy a přesto i obžerství.... Nevím, není to moje krevní skupina.

Matka Matka Karel Čapek

Knížka je velice zajímavá a zároveň smutná. Tuhle knížku však nikdo nepochopí pokud to neprožije.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Nevím, jedna z knížek která se mi od Čapka moc nelíbila. Je poutavá a má svůj styl. Bohužel válka nepatří k mím oblíbeným.

03.09.2012

Na památku černá Na památku černá Carlene Thompson

Naprosto nejlepší knížka kterou jsem četla. I když není tak tlustá :-) je velice záživná a nedá se odložit. Nejvíc mě však překvapil konec :-).

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Četla jsem Pavučinu lží a i když mě politika vůbec nezajímá, knihu jsem dočetla. Nejen že mě příjemně překvapila spletitým dějem a napínavou atmosférou navíc Vás obohatí i o zkušenosti z podmořského života.

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Asi nejnapínavější knížka od Browna. Nejvíc ze všech se mi líbila tato.