werusx werusx komentáře u knih

Sladké podlehnutí Sladké podlehnutí Opal Carew

Jakože dobrá kniha se čtivým dějem, ale na 5 hvězdiček tomu ještě něco chybělo. Každopádně doporučuji přečíst :)

27.04.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

O hodně lepší pokračování, oproti BB. Navíc s dobrým dějem, takže kniha se moc nedá odkládat :)

17.04.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Naprosto báječné počteníčko. I když už člověk ví, o čem kniha je, přesto dokázala překvapit. A nejlepší na knize byl epilog :)

13.04.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Hm, aha. Takže s tím, jak je kniha prezentovaná, jsem od ní očekávala opravdu více. Tuhle knihu jsem prostě jenom přečetla. Sice jsem byla zvědavá, jak se bude vyvíjet, ale ničím mě neuchvátila. Ale najde se tu i něco fajn - např. že každá kapitola je psaná z pohledu druhé osoby. Skvělé zpestření a pochopení děje :)

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Další kniha, kterou se nedá odložit. Úplně jsem jí propadla a čekala co přinese nová kapitola. Někdy mě štvalo, jak se Abby chovala, ale kdyby to bylo jinak, nebylo by to ono. Za mě další povedené čtení :)

12.04.2014

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Nika Peas (p)

Po prvním dílu jsem si myslela, že další kniha bude o něco lepší, ale O TOLIK?! :D Naprosto nejnapínavější kniha, co jsem doposud četla. Pro mě TOP :)

12.04.2014 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Knihu jsem začínala číst s myšlenkou: Hm, kdoví, co to zase bude. A ono je to další povedený příběh, od kterého se stěží dalo odejít. Po přečtení téhle knihy jsem se nemohla dočkat na druhý ze série. A co teprve, když člověk zjistí, že knihy mají být 4?!! :D Už už aby byly zveřejněny i ty ostatní!

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Takové očekávané zakončení děje. Jsem ráda, že mám knihu přečtenou, ale škoda, že třetí díl je nenavazující.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Konečně jsem narazila na něco, co se mi nezdálo až tak dokonalé jako doposud přečtené knihy. Po tom, co mám přečteno mě kniha ničím nenadchla, ani nepřekvapila. Ovšem nelituji, že jsem ji přečetla.

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

To byly teda nervy, čekat jak se všechno vyvrbí! Na mě tu bylo moc odkazů a citování veršů. Ovšem obě knihy jsou báječné a čekám, co přinese třetí díl :)

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tuhle knihu jsem vůbec nechtěla brát do rukou. Ovšem to by byla chyba! Neskutečně se mi líbil vztah mezi hlavními hrdiny a hlavně to, že kniha není celá jen o sexu. Vskutku to stačí až na konci. Tímhle si mě kniha získala.

Žár Žár Maya Banks

Tak na tuhle knihu jsem se těšila asi úplně nejvíc. Bohužel je v ní vše, co člověk po přečtení předchozích dvou může čekat, ale i tak byla báječná! Hlavně posledních pár stránek bylo nejlepších :)

Chlad Chlad Maya Banks

Podle mě nejlepší kniha z trilogie. Ovšem bez ostatních dvou by to nebylo ono ;)

Pád Pád Maya Banks

Skvělé čtení! Jak Pád, tak Chlad a i Žár. Knihy se báječně čtou a měla jsem problém je odložit. Knihu jsem si koupila náhodou a když jsem ji začala číst, říkala jsem si, že to je porno. Ovšem zaujaly mě vztahy mezi všemi hrdiny a knihu jsem si oblíbila s každou stránkou víc a víc. Takových knih více :)