Wea Wea komentáře u knih

Koruna strachu Koruna strachu Rozálie Pražáková

Dvůr trnů a růží, Krutý princ...Koruna strachu...se velmi rychle dostala do mých top knih v tomto žánru. Kniha má originální prvky, intenzivní atmosféru, ne tak úplně lehce odhadnutelný děj. Chci pokračování, chci odpovědi na své otázky....a chci klíč. Také chci poděkovat autorce, jejíž styl psaní je tak magický, že jsem tento příběh mohla prožít i bez klíče.

31.12.2023 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Přečteno,zhlédnuto.Filmový Pavel nebyl ,,můj " Pavel.Ten, jehož myšlenky mě rozesmutnily,rozplakaly,vyvolaly ty nekonečné vlny bezmoci ,a přece s malou jiskřičkou naděje.Nebyl to Pavel z knihy tak pravdivé, hrozivé, krásné, nepochopitelné.Ten jenž se se mnou dělil o všechny své myšlenky, strachy,smutky,naděje, pocity...Nechápu. Nechápu, jak je možné že válka existuje i v dnešní době. Copak je možné přečíst tuto knihu a nic si z ní nevzít?Velmi emotivní kniha o omylech lidstva.

05.06.2016 5 z 5

Vůně mořské soli Vůně mořské soli Nora Roberts

Přestože mám tuto autorku ráda,nebo možná právě proto,dávám 3hvězdy,protože má o dost lepší knihy,nebylo by fér hodnotit tuto větším počtem hvězd.Tímto nechci ale v žádném případě odradit od přečtení:-).Taková nenáročná oddechovka:-)

12.08.2012 3 z 5

Únik Únik Nora Roberts

Velmi čtivé,ostatně jako skoro všechny knihy této autorky.Kniha je napínavá,mimochodem,strašně mě bavilo hádat kdo je vrahem:-),nechybí romantika a já nemám co vytknout:-).

10.08.2012 5 z 5

Cit proti rozumu Cit proti rozumu Nora Roberts

Kniha,která neurazí,bohužel ani extra nenadchne.Klasický oddechový román,dávám 4hvězdy,protože vím,že tato autorka to umí lépe,abych byla upřímná,čtvrtou hvězdu dávám asi hlavně proto,že je tato autorka má oblíbená.

10.08.2012 4 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Další dobrá kniha,jak už tu bylo řečeno,smutná.Četla se dobře,byla i mírně napínavá,podle mě,takové oddechové čtení.

18.07.2012 5 z 5

Zrádná věrnost Zrádná věrnost Nora Roberts

Knížka byla o něco delší než jsem u této autorky zvyklá,přesto jsem nepostřehla hluchá místa.Příběh byl napínavý,samozřejmě nechyběla milostná zápletka :-)

14.07.2012 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Četla jsem komentáře na tuto knihu a řekla si že se musím přesvědčit jak se říká na vlastní oči.Přesvědčila jsem se po pár stránkách,opravdu je to prostě porno.Hodnotit knihu nebudu,protože jsem ji odložila nedočtenou.Myslím,že nějaký kloudný děj bych tady hledala asi marně:-)

12.07.2012

Zlověstný úplněk Zlověstný úplněk Nora Roberts

Velmi čtivá kniha,prostě jsem musela číst jedním dechem až do konce.Jen pro zajímavost,tuto knihu jsem dočetla až ve dvě hodiny ráno a vůbec nelituji kratšího spánku:-),napínavé jak šráky:-)doporučuju

12.07.2012 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Tato kniha ve mě žádný hlubší dojem nezanechala,přesto dávám 5hvězd.Proč?protože i tak se mi tahle kniha líbila.Má velmi zajímavý děj plný zvratů a myslím,že dál nic vymýšlet nemusím ,prostě si ji přečtěte a uvidíte:-)

06.07.2012 5 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Kniha se mi četla dobře,nicméně hodnotím čtyřmi hvězdami,na pět mi tam něco chybělo..

27.06.2012 4 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Opravdu je láska jen slovo?Kdoví co by asi odpověděl Oliver teď....

20.06.2012 5 z 5

Deník Deník Chuck Palahniuk

Podle mě tato kniha jen dokazuje,že tento autor nemá problém vymýšlet dokonalé,někdy až šokující zápletky.Když jsem tuto knihu začínala číst,ani ve snu by mě nenapadlo,že by mohla vyústit v něco takového:-),dávám pět hvězd a doporučuju,nechte se šokovat:-)

30.05.2012 5 z 5

Odvaha snít Odvaha snít Nora Roberts

Přečetla jsem celou sérii a byla jsme překvapená tím,že poprvé se mi líbil nejvíc poslední díl,nikoli první jak tomu bylo dosud:-).Jinak....dál to komentovat nebudu,protože bych se stejně jen opakovala s tím,jak je tato autorka skvělá :-).

30.05.2012 5 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Napínavé,vtipné čtení s trochou romantiky,opravdu dobrá ,,oddechovka",i když vlastně ani ne,příběh je to totiž opravdu napínavý ,takže doporučuju k přečtení:-)

10.05.2012 5 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Na tuto knihu sem se těšila a sem moc ráda,že můžu říct-tahle kniha moje očekávání rozhodně nezklamala:-),zároveň musím taky ale přiznat,že u mě zůstává na prvním místě zalknutí.Tuto knihu hodnotím pěti hvězdami a doporučuji k přečtení,je to..však uvidíte;-):-)

08.05.2012 5 z 5

Nesnesitelná lehkost bytí Nesnesitelná lehkost bytí Milan Kundera

Láska,smutek,nepochopení,pochopení...tolik věcí k zamyšlení...o téhle knize budu přemýšlet ještě dlouho a to je dobře,protože tato kniha si to zaslouží,nemůžu jinak než ,,říct" Es muss sein!,dát pět hvězd a doporučit:-)

04.05.2012 5 z 5

Červená lilie Červená lilie Nora Roberts

Čekala jsem trochu lepší zakončení příběhu ducha,ale i takto to jde:-).Zatím moje nejoblíbenější série:-)

29.04.2012 5 z 5

Černá růže Černá růže Nora Roberts

Páni:-)Amelie se nějak rozjela:-),ještě u žádné knížky se mi nestalo,že by mě přecházel mráz..až teď.Pro mě jen další důkaz,že paní Robertsová je velmi,velmi,velmi dobrá spisovatelka a jsem moc ráda ,že jsem se k jejím knihám dostala:-)

27.04.2012 5 z 5

Modrá jiřina Modrá jiřina Nora Roberts

Tuto knihu čtu už podruhé,abych si osvěžila děj a mohla číst další díl ,který jsem ještě nečetla.Po prvním přečtení jsem byla nadšená,druhé na tom nic nezměnilo...vášnivá láska ,květiny a duch..neodolatelná kombinace:-)

27.04.2012 5 z 5