Vůně mořské soli

Ostrov Cozumel se stal pro Liz Palmerovou novým domovem už před deseti lety. Za tu dobu si tady získala přátele i stálé zákazníky ve svém obchodě. Pro Jerryho Sharpea, mladého instruktora potápění, se stal Cozumel domovem na pouhé dva týdny - než ho našli zavražděného na mořském dně. A pak do Lizina života vtrhne Jerryho bratr Jonas, s touhou po pomstě ve svém srdci. Díky němu se Liz ocitne ve smrtelném nebezpečí a zároveň poznává vášeň, s jakou se ještě nesetkala…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87415/vune-morske-soli-87415.jpg 3.655
Vydáno, Harlequin

Risky Business

Kniha Vůně mořské soli

Skalara
11.01.2019

První příběh dle mě stál za prd. Ubohá ženská, co nevěděla, co chce. A ani nehledala řešení :D A chlap měl akorát paličaté sklony a všem chtěl rozkazovat. Druhý příběh byl super, jinak bych dala 3 hvězdy.

Havrnka
20.08.2018

Mám ráda knihy Nory Roberts. Tuto jsem si koupila již před lety a až nyní jsem se dostala k jejímu přečtení. Obě povídky jsou dobře čtivé. Ideální kniha na dovolenou.

tatafa
22.10.2017

Ostrovy splněných snů jsou kniha, která mne zaujala nejen krásnou obálku, ale také velice čtivým příběhem, ze kterého sálá romantika a teplo tropické dovolené. Ač příběhy v sobě neukrývají příliš hlubokou zápletku, přesto jsem si jejich čtení velice užila a zároveň i nostalgicky zavzpomínala na nedávné doby, kdy jsem se věnovala především podobným knihám z edice Harlekýn.
I když Harlekýnky mezi čtenáři patří mezi knihy s nejhorší pověstí a hodnocením, dovolila bych se postavit do opozice proti většině. Sice jsem si vědoma, že většina kritiky je založena na pravdě, protože se opravdu jedná o příběhy velmi jednoduché a předvídatelné, které čtenáře ničím nepřekvapí a ve většině případů ani nepoučí, ale na druhou stranu si myslím, že mají své kouzlo.
Osobně na tyto knihy nahlížím jako na prvotřídní večerníčky či jiné pohádky pro dospělé.
Pro mne je to především odpočinek a fakt, že nad příběhem není naprosto nutné přemýšlet nebo se soustředit. Kromě toho Harlekýnky mají jedno velice významné pozitivum, které mnohdy lidé opomíjejí, a tím jsou promyšlené a barvité popisy nejen krajiny, ale i dalších kulis ve kterých je děj vystavěn, takže se čtenář může prostřednictvím knihy příjemně pokochat a zasnít se .

Laf
24.02.2017

Oba příběhy jsou s exotickou tématikou, takže v zimních večerech je to příjemné zpestření. Jinak příběhy nejsou nijak složitě propracované, jednoduché ke čtení. Prostě žádný zázrak od toho nečekejte :)

raty
12.12.2016

Dva příběhy červené knihovny. První za mě nic moc (navíc se spoustou chyb, které vznikly pravděpodobně překladem), druhý o moc lepší a čtivější.

Ivetaa
29.06.2016

V knize pod názvem Ostrovy splněných snů (vydané v r. 2015) vyšly dva příběhy: Ztracené poklady a Vůně mořské soli. Nemusím moc reedice - zvláště, když vyjde kniha pod jiným názvem... Kdo se v tom má pořád orientovat?

georginaa
15.02.2016

Jedna jak druhá povídka má svá tajemství, romantiku a nechybí ani trochu detektivní zápletky. Jsou psané nenásilnou formou, což neubírá na kráse, ba naopak. Skvěle se čtou. Akorát je pořád poukázáno, jak ženy si umí se vším poradit a neberou v potaz, že právě chlapy se chtějí o ženskou starat, mají se nechat rozmazlovat. To já bych se nechala hned....ale jsem zrovna tak emancipovaná samostatná, že zvládám s přehledem i chlapskou práci. Nu což ... nic proti vám chlapcům. :-)

mariva
29.12.2015

Autorka patří k mým oblíbeným, její knížky mě nikdy nezklamou. Tyhle dva příběhy se mi líbily, sice nic strhujícího, ale příjemné a zábavné čtení.