Červená lilie

Červená lilie

Roz, Stella a mladá svobodná matka Hayley dál žijí na bývalém Harperově panství, zatíženém tajemnou legendou. Poté, co se Stella a Roz vdají, se duch zvaný Harperova nevěsta stálě častěji zjevuje v ložnici Hayley a její roční dcerky Lily. Přízrak je den ode dne agresivnější, občas se do Hayley převtěluje a promlouvá jejími ústy. Obyvatelé panství začínají tušit, že Harperova nevěsta dům neopustí, dokud se nezjistí, jak zemřela a kde je pochována. O její smrti však neexistují žádné záznamy. Všichni cítí, že tento úkol spočívá právě na Hayley. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/1077/cervena-lilie-1077.jpg 4.3124

V zahradě (3.)

Red Lily (2004)

Vydáno:, Alpress

moudivlacek

Krásné ukončení série - na tuhle dvojici jsem se obzvlášť těšila - a nezklamala. Fandila jsem jim od hned od začátku, oba jsou moc sympatičtí - sice občas jako voda a oheň, ale oba se srdci na správném místě. Opět se zasmějete některým dialogům .
Ale hlavně ženete v duchu své hrdiny, aby konečně odhalili tajemství Amelie a ukončili její trápení. Podaří se? Tak to neprozradím - ale určitě se to dovtípíte sami.
Doporučuji - skvělé odreagování.

Jita1313
18.08.2016

Moc pěkně se četla.

lifeoptimist
11.07.2015

dobrý konec, sice duchařiny zas až toli nemusím, ale nevadilo to až tolik, ale druhý díl se mi asi líbil nejvíc :-)

helenkan
27.05.2015

Tyhle knížky miluju :)

Kačka99
24.04.2014

Celkem čtivá kniha, dobře napsaná, nezklamala mě.

evik35
29.11.2013

super moc se mi líbila

inule
28.06.2013

Celá serie je moc pěkná. Asi ta druhá knížka se mi líbila nejvíc. Zajímavý byl vývoj Harprovy nevěsty během celé série.

adajka
05.04.2013

Romantická duchařská knížka, příjemné počtení.

kika 13
05.11.2012

Pěkný příběh a duchovní knížky moc nečtu,ale tahle mě bavila.

modranka
17.09.2012

Veľmi pekná séria, troch generácií žien a ich nových lások. Aj keď na môj vkus trochu veľa ducharčiny, ohodnotila som 4 hviezdičkami. Jednu hviezdičku som stiahla za to, že mi trochu absentovala romantika. Vzťahy nových partnerov boli už po prvých stranách jasne nalinkované.

Meo
23.08.2012

Běhal mi mráz po zádech, když se duch převtěloval do Hayley :-D Supr zakončení série :-))

Wea
29.04.2012

Čekala jsem trochu lepší zakončení příběhu ducha,ale i takto to jde:-).Zatím moje nejoblíbenější série:-)

zuzil

hežčí je modrá jiřina